Kaip įvairių tipų alkoholis gali paveikti jūsų pasimatymą

alkoholis.jpg
 
Pasimatymas be alkoholio. Ar tai įmanoma? O gal ne kas kitas, o būtent jis padeda pratęsti pasimatymą ir prieiti prie sekso? Gali būti, tačiau visai nereiškia, jog taip ir nutiks. Aptarkime jūsų seksualinius gebėjimus, atsižvelgiant į populiariausių alkoholinių gėrimų poveikį.

Alus

Alus turi pakankamai mažai alkoholio, bet dėl šio priežasties atsiranda rizika jo padauginti.  Jūs galite jo gerti, gerti, gerti ir nepastebėsite, kaip iš šmaikštaus žmogaus su koordinuotais judesiais virstate mieguistu padaru. Tad jei nenorite, kad pasimatymas būtų sugadintas ar nuotykį lovoje paįvairintų jūsų virtuoziškas kriokimas, pasimatymo metu rekomenduojama save griežtai apriboti ne daugiau kaip dviem stiklinėmis alaus. Merginoms šio gėrimo kiekį derėtų sumažinti bent per pusę, o  geriausia būtų šio gėrimo atsisakyti.
 

Viskis

Atrodo, viskis – klasikinis gėrimas, kuris  asocijuojasi su vyriškumu, geru stiliumi ir puikiu tonu.  Bet viskis turi didelį pavojų – giminingus junginius. Viskyje yra komponentų, kurie šiam gėrimui suteikia spalvą ir skonį. Kuo viskio spalva yra sodresnė, tuo didesnė alkoholio koncentracija, o  tai gali operatyviai aktyvinti kūną į bejėgiškos intoksikacijos būseną. Dažnai šio gėrimo galima išgerti pakankamai didelį kiekį, nes skonis yra  sodrus ir malonus, tačiau neapsigaukite, pasimatymo metu geriau šio gėrimo negerti, tačiau prieš susitikimą, galite išgerti vieną taurelę šio gėrimo.  


Šampanas

Dėl šampano burbuliukų, gali jus aplankyti kalbos dovana ar tiesiog tapsite tikru sex guru. Rekomenduojamas šampano kiekis pasimatymo metu – ne daugiau kaip dvi taurės. 

Be to, daugelyje rūšių šio gėrimo yra apelsinų, lenavdų, karamelės ir vanilės – visi šie komponentai yra laikomi vyriškais afrodiziakais. Taigi, šampanas, ne tik moterų gėrimas!
 

Vynas

Galbūt tai vienas geriausių pasirinkimų  moterims.  Geriausia pirmenybę teikti raudonam vynui. 2009 metais atliktas tyrimas Italijoje atskleidė, kad moterys, kurios pasimatymo metu gėrė  raudoną vyną buvo labiau linkusios turėti lytinių santykių, nei tos moterys, kurios per meilės pasimatymą rinkosi gerti kitus alkoholinius gėrimus arba jų visiškai atsisakė. 

Raudonas vynas dažnai yra praturtintas medienos, muskato ir vyšnių komponentais ,o šie yra laikomi galingais moteriškais afrodiziakais. 


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras