Kaip metų laikai nulemia žmogaus asmenybę

 
1 komentaras
Vyro ir moters asmenybės pagal metų laiką, kada jis ar ji gimė.

Žiemos natūros

Žvarbi ir šiaurinė žiema dosniai apdovanojo gimusius šį metų laiką talentais, atkakliu tikslo siekimu ir stipria valia. Tai paprastai mąstančios asmenybės, bet tuo pačiu ir labai prieštaringos, užsispyrusios ir savimylos. Tačiau jie negaili savęs darbe, užtat ir pasiekia aukštų rezultatų. Juos labai sunku išmušti iš vėžių, nes jie įsitikinę tuo, ką daro. Tačiau asmeniniame gyvenime šiuos žmones lydi nemaži sunkumai. Jiems apskritai nėra lengva gyventi šeimoje: dažnai konfliktuoja dėl smulkmenų, privesdami save iki isterijos būsenos.

Vyrai, gimę žiemą, išsiskiria „kietomis“ pažiūromis, nemėgsta paklusti ir būti pavaldūs, nenuspėjami savo veiksmuose, o kartais būna ir agresyvūs. Tačiau dėl to jie patys pirmiausiai išgyvena ir kenčia.

O moterų, gimusių žiemą, sudėtingiausia vyriško charakterio atmaina. Jos drąsios, nebijo rizikuoti, eina kiauriai sieną, avantiūristės, bet trūksta ir švelnumo.

Pavasario natūros

Žmonės, gimę pavasarį – fiziškai gana stiprūs, tačiau egoistiški, neryžtingi ir dažnai daug kas jiems kelia tiesiog pasišlykštėjimą. Nors šie žmonės apdovanoti lyderio savybėmis, tačiau nepasitikėjimas savimi dažnai trukdo jiems tapti lyderiais. Todėl jie gana noriai sutinka būti kito šešėlyje. Nepaisant to, visados viską apmąsto, kiekvieną žodį ir elgesį pasveria, dėmesingai išklauso pašnekovo nuomonę. Tai gana atsargūs žmonės, kurie sunkiai prisitaiko prie permainų. Jie užsispyrę, savimylos, nepatiklūs, bet mėgsta ir pasididžiuoti savimi.

Beje, vyrų charakteringiausi įpročiai: dažnai žiūrėti į veidrodį, kramtyti nagus.

Pavasario natūros parodo lankstumą įvairiose situacijose, tačiau mažai kuri iš jų pasižymi karingu charakteriu. Užtat tarp jų nemažai talentingų matematikų, puikių oratorių, yra ir sporto rekordininkų. Merginos sunkiai išteka. Todėl, kad trukdo pernelyg didelis atsargumas ir permainų baimė.

Vasaros natūros

Vasara apskritai daro teigiamą įtaką gimusiems šį metų sezoną. Natūros – atviros, tačiau kiek smulkmeniškos, pasirengusios rizikuoti, joms svetimas karjerizmas. Dauguma iš tokių žmonių labai darbštūs, todėl pasiekia gerų rezultatų įvairiose gyvenimo sferose. Tai taip pat ir emocingi, įspūdingi, įsiplieskiantys ir impulsyvūs žmonės. Jų gerumas atsiskleidžia svetimiems vaikams, gyvūnėliams, o įskaudinti nepuola kerštauti ir ilgai nenešioja akmens užantyje. Gimę vasarą – išdidūs, atkaklūs ir nuolat siekiantys tikslo. Aktyvūs jie ir intymioje gyvenimo sferoje.

Rudens natūros

Išmintingas ruduo asocijuojasi žmogaus sąmonėje su branda, patirtimi, neskubėjimu, todėl šiomis savybėmis apdovanoti ir gimusieji šį metų laiką. Jie racionalūs ir prieš imdamiesi kokių nors veiksmų, visada gerai apgalvoja. Tarp jų nemažai pedantų. Bet tai ir diplomatiškos bei principingos asmenybės. Jie darbštūs, kruopštūs ir stropūs. Laikosi tikslių elgesio normų, o dalykiniuose reikaluose ypač atkaklūs. Be to, jų aiškus ir subalansuotas mąstymas bei gana sugyvenamas charakteris ir būdingas atsidavimas. Žodžiu, tai tas, ko reikia, kad santuoka būtų tvirta. Gimę rudenį gana retai konfliktuoja šeimoje, myli vaikus ir gyvūnus. Tarp jų – aktoriai, filosofai, architektai ir tikslių mokslų atstovai.

 
Komentarai (1)
Kaip tixliai! As apakusi..
Naujas komentaras