Kaip Valentino diena džiaugtis vienišiams?

dims.jpg
 
5 komentarai
Valentino diena dažnam asocijuojasi su romantika, vakariene žvakių šviesoje, ilgais pasivaikščiojimais su mylimu žmogumi. Be abejonės, tai viena romantiškiausių dienų metuose.

Tačiau ar įmanoma mėgautis Valentino diena, kai neturi antrosios pusės? Na, galbūt neteks džiaugtis gėlėmis, tačiau ir be jų galite skleisti esminę šios dienos žinutę: Meilę.

Neseniai buvo atlikta žmonių apklausa –  buvo siekiama išsiaiškinti, koks yra įsimintiniausias jų Valentino dienos prisiminimas. Tyrimo rezultatai – stebinantys: dauguma prisiminė ne gautas dovanas ar ypatingus pasimatymus, o tai, ką patys paruošė kitiems. Dovanos, kurias respondentai dovanojo, suteikė šiems džiaugsmo bei gerų emocijų.

Nustebinkite kažką

Kartais taip pasineriame į rutiną, jog pamirštame dėmesio skirti artimiesiems ar tiesiog aplinkiniams.

Prieš septynerius metus vienas vyras dirbo kurortiniame mieste – čia tvarkė, prižiūrėjo medžius. Vieną dieną pastebėjo, jog jį jau kurį laiką stebi dvi balkone sėdinčios paauglės merginos. Darbininkas prieš išvykdamas – vasario 14 dieną – padovanojo merginoms tuziną raudonų rožių ir pasirašė: „Medžių tvarkytojas“. Tai šioms padarė didžiulį įspūdį, pasirodo, apie šį įvykį merginos kalbėjo ir praėjus keturiems metams! O vyriškis šią dieną įvardino kaip pačią įsimintiniausią Valentino dieną.

Iš tiesų, kai kažką priverti pasijusti laimingu (ypač – netikėtai), ir pats jauti tarsi kokią euforiją! Pasidalinta gera emocija padvigubėja.

Pralinksminkite kažką

Ar įmanoma džiaugtis Valentino diena, jei tik išsiskyrėte su antrąja puse? Taip, apie tai byloja vienos respondentės istorija.

Jos sesuo vasario mėnesį skyrėsi su vyru, jautėsi prislėgta, įskaudinta. Valentino dieną respondentė paslapčia nusiuntė gėlių seseriai į darbą, pasirašė „Nuo Tavo slapto gerbėjo...“. Vos gavusi gėles, mergina paskambino savo sesei sakydama „Niekada nepatikėsi, kas ką tik atsitiko! Gavau puokštę nuostabių gėlių, nuo ko – net neįsivaizduoju!“. Žinoma, staigmeną sugalvojusi moteris neišsidavė – juk taip smagu pradžiuginti brangų žmogų, ypač – kai šiam labai sunkus metas.

Taigi, tikrai įmanoma džiaugtis šia diena net jei viskas ir atrodo niūroka. Pateikiame jums keletą pasiūlymų, kaip pasidalinti meile su aplinkiniais ir pačiam džiaugtis Valentino diena.

5 būdai paversti Valentino dieną laiminga diena:

1. Nusiųskite nuoširdžią Valentino dienos atvirutę kažkam, kas jus iš tiesų labai įkvepia. Priminkite tam žmogui, kiek daug šis jums reiškia.

2. Pats padarykite šventinę atvirutę ir nusiųskite ją mylimam giminaičiui, su kuriuo, kaip bebūtų gaila, senokai nesimatėte.

3. Nusiųskite gėlių ar saldainių kažkam, kas neturi antrosios pusės, o pasirašykite – „Anonimas“ ar  „Slaptas gerbėjas“ .

4. Atrinkite gražius, bet nenešiojamus drabužius, galbūt – žaislus, ar tiesiog nupirkite vaisių ir saldainių. Visa tai nusiųskite sunkiai gyvenančiai šeimai (galbūt tai jūsų kaimynai?) ir pasirašykite  „Jūsų angelas sargas“.

5. Susitikite su dukterėčia, sūnėnu ar pusbroliu bei pasikvieskite juos kažkur suvalgyti ledų.

Davimas, gerų emocijų aplinkiniams skleidimas – greičiausias būdas pasijusti geriau. Tai neturi būti brangu, svarbiausia – nuoširdumas, tik jo dėka būsite įvertintas. Tai – tarsi dvi dovanos vienoje. Pirmoji – tam, kurį ketinate nustebinti, o antroji, didžiausia – Jūsų džiaugsmas savimi ir nors truputį geresniu pasauliu.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
Šią diena sureiksmint. Juk tai smulkmena. Ne nuo to gyvenimo laimė priklauso
P
galima sakyt kad pasinaudojau vienu is patarimu sio straipsnio neskaites. ir tikrai labai malonu
o kaip džiaugtis tiems, kuriuos per valentino dieną paliko?
Super patarimai! Pasinaudojau vienu jų, trečiuoju:) Tikrai galima skleisti gerumą ir džiaugtis šia diena net neturint antrosios pusės;))
Naujas komentaras