Kalė: vyriškas ir moteriškas požiūris

 
3 komentarai
Kas yra kalė? Vyrų požiūriu, žodis „kalė“ turi negatyvią reikšmę. Taip mūsų visuomenėje vadina agresyvias, egocentriškas ir mėgstančias valdžią moteris, kurios dėl savo išsikeltų tikslų nevengia ir pačių nepriimtiniausių metodų.

Dažnai vyrai kales painioja su isterikėmis ir kaprizingomis, tačiau tikroji kalė niekada šiaip sau nedaužys indų ir neverkšlens dėl to, kad jos vyras yra žvejys šiuo metu atostogauja ant ežero kranto. Kalės ir fatališkos moterys, nors ir yra išoriškai panašios, vis dėl to priklauso skirtingoms svorio kategorijoms. Fatališka moteris – tai ne šiaip kalė, tai superkalė, tačiau apakintas vyras dažniausiai apie tai net nesuvokia (o kartais ir nenori suvokti), o štai eilinė kalė gali taip ir netapti fatališka moterimi. Ir iki savo gyvenimo galo taip ir liks tik ta, kuri atgraso vyrus. Jokiais būdais feminisčių ir vyrų nekenčiančių moterų negalima priskirti kalėms, kadangi feministės dar išreiškia tam tikras emocijas bendraudamos su „prakeiktais priešais“.

Moterims tuo tarpu, atvirkščiai, kalė – skamba išdidžiai. Ir ne dėl to, kad moterys (neslėpkim to) mėgsta pasigirti savo trūkumais, nes mano, kad tai yra kokybės elementas. Ir kalės supratimas moterims turi visai kitą tikslą.

Kalė – tai stipri, nepriklausoma ir tikslo siekianti dama, protinga, gerai išauklėta, save prižiūrinti, žinanti savo kainą ir puikiai mokanti prie savęs pritraukti žmonės, visų pirma stipriosios lyties atstovus.

Be to, kalė ne visada turi planuose „išmušti iš vyro kuo daugiau pinigų, ir paskui pabėgti“. Gudrios kalės siekia iš vyrų ilgalaikio bendradarbiavimo, t.y. ne griauna santykius, bet juos kuria: padovanok briliantus, o aš padarysiu viską, kad tu jaustumeis pats geriausias visur – darbe, ir vakarėliuose, ir, žinoma, namuose, viešbutyje, miegamajame.

Pradedančios kalės, įstūmusios vyrą į auksinį narvelį, dažnai padaro lemtingą klaidą – pradeda atvirai demonstruoti stiprų charakterį. O nuo stiprių moterų vyrai bėga, kaip velnias nuo kryžiaus. Kategoriška, tačiau ne visai teisinga. Esmė ta, kad norėdama tapti stipria, moteris perima vyrišką elgesį. Tai gali būti ir išoriniai pokyčiai: trumpų plaukų šukuosena, garderobas be suknelių ir sijonų. Tačiau visų pirma vidiniai – praktiškumas, ryžtingumas, darboholizmas, grubumas, o kartais ir žiaurumas. Vyrams tuo tarpu visiškai neįdomu bendrauti su tokiais pačiais kaip jie. Patyrusi kalė apie tai puikiausiai žino, ir užmušanti frazė „aš pati!“ santykiuose nedominuoja; ji – ne pildytoja, ji – organizatorė ir idėjų generatorė. Tikroji kalė – vilkas ėriuko kailyje. Kaip nepasuktum, o šalia kalės netgi stipriausiam vyrui tenka nuolaidžiauti.

Bet vis dėl to, būti kale – tai gerai ar blogai?

Moterys vaikšto į specialius kursus, kad taptų kalėmis, vyrai taip pat svajoja ten įkišti nosį – pasiruošę granatsvaidį. O tiesa slypi kažkur per vidurį.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
visiskai jau nusivaziuota, kale yra keiksmazodis , o nediskutuojamas zodis
o kodel kale? Kodel pavyzdziui, ne kito gyvuno pateles vardu ?
;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD degraduojat
Naujas komentaras