Kalėjimo grotos – už beveik 22 tūkstančius skambučių buvusiai merginai

prison_0.jpg
 
Ar kada nors susimąstėte, jog pernelyg didelis dėmesys, rodomas patinkančiam asmeniui gali pakišti koją ir jo dėka net atsidurtumėte kalėjime? Būtent taip nutiko Prancūzijoje gyvenančiam vaikinui, kuris skambino ir siuntė sms buvusiai merginai net 21 807 kartus!

Remiantis Prancūzijos vietinės spaudos turimais duomenimis, 33 metų vyrui, kurio asmeniniai duomenys neskelbiami viešai, buvo skirta 10 mėnesių laisvės atėmimo bausmė ir 1300 dolerių bauda. Laimei, bausmę pavyko sutrumpinti bene tris kartus – iki 3 mėnesių.

Širdgėlos ir begalinio noro susigrąžinti mylimąją apimtas vyras pasakoja, kad jis tiesiog bandė susigrąžinti buvusią merginą, todėl ir rodė jai dėmesį. Mat pora išsiskyrė dar 2011 metų pradžioje.

Klausiate, per kiek laiko vyras sugebėjo išsiųsti tokį kiekį sms žinučių ir nesuskaičiuojamą galybę kartų paskambinti? Įkyrus dėmesys be perstojo tęsėsi net 10 mėnesių.

 Įskaudintas vyras iš buvusios mylimosios siekė susigrąžinti pinigus ar gauti kitokio pobūdžio kompensaciją už tai, kad jų draugystės metu jis atliko tam tikrus darbus buvusios mylimosios namuose.

''Tuo metu tiesiog siekiau pinigus, kuriuos investavau į jos butą arba bent jau sulaukti atsiprašymo, todėl be perstojo jai skambinau, apytiksliai po 73 kartus per dieną'' – atvirauja vyras.

Nesibaigiančią skambučių ir sms žinučių laviną moteris stengėsi užblokuodama vyro telefono liniją, tačiau tai nepaskatino jo liautis. Negalėdamas prisiskambinti buvusiai mylimajai, vyras skambindavo jai į darbo vietą ar net į merginos tėvų namus.

Teismas ne tik uždarė vyrą į kalėjimą 3 mėnesiams, tačiau taip pat rekomendavo apsilankyti pas psichiatrą ir atlikti išsamius sveikatos patikros testus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras