Karščiausios Valentino dienos dovanos

 
19 komentarai
O taip! Masinė psichozė artėja! Vieni Valentino dienos laukia su džiaugsmu, o kiti su galvos skausmu ir amžinu klausimu – „Ką padovanoti antrajai pusei?“. Taigi Suaugusiems.lt kartu su Valentinodovanos.lt ateina skaitytojams į pagalbą ir pristato dovanų idėjas JAI, JAM, ABIEMS ir SOLO.

Valentino dovanos JAI

Ko nori moterys? Didesnio ir labiau ginčytino klausimo tikriausia nerasite. Todėl pabandykime į tai pažvelgti šiek tiek praktiškiau. Kiek galite skirti mylimos moters dovanai? Kiek laiko Jūs kartu?

 • Jei Jūsų santykiai brandūs, o savo mylimajai Jūs negailite nieko – norime pasiūlyti Elitinių Europos apatinių gamintojų produkciją: pradedant įspūdingu korsetu „Juodoji gundytoja“, tęsiant Seksualių naktinukų komplektu „Avietinė viliokė“, kuriame mylima moteris net negalės nuspręsti, kas gražiau – patys naktinukai ar kelnaitės – stringai. Viskas nėriniuota, seksualu, gundo – Jūsų akys džiaugsis vaizdeliu diena iš dienos. Jei moteris nemėgsta ryškių spalvų, bet turi gražią krūtinę padovanokite Jai naktinukus „Išdykėlė“. Jei mėgsta šviesias spalvas ir skundžiasi dėl nepakankamos krūtinės apimties  – puikiai tiks gundantis komplektėlis „Užkariautoja“.
 • Jei manote, kad Valentino dienai nereikėtų išleisti daugiau negu šimto litų – padovanokite minkštučius ir švelnučius naktinukus „Nakties palaima“ arba „Elegancija“, jei trokštate mylimąją pamatyti kiek erotiškesniame amplua – idealus pasirinkimas „Juodoji ugnis“ (vidutinei ir didesnei krūtinei) arba „Vilioklė“ (mažesnei ir vidutinei krūtinei). O jei norite tik subtilios smulkmenos padovanokite jei Rožytė-stringus arba stringus „Širdutė“. Ji liks maloniai nustebinta ir apdovanos Jus meilė ir aistra. O jei neturite jokių taboo ir dviese mėgaujatės visais sekso malonumais – aprenkite ją „Raudonosios Panteros“ kostiumu.
 • Jei dažnai išvykstate į komandiruotes galite Ją nustebinti aukščiausios kokybės vibratoriumi „Simfonija“, jei norite pigesnio ir šmaikštesnio žaisliuko mylimajai – rinkitės „Vibruojančią antytę“, ši antytė jau užkariavo ne tik JAV, bet ir Europiečių vonios kambarius – tai nepakeičiamas žaisliukas mėgstantiems mėgautis vonios procedūromis, o jei Jūsų moteriai nuolat skauda galvą ir jau nebežinote, ko griebtis – Jums pagelbės „Ispaniški meilės lašiukai“ arba stebuklingas tepalėlis „Libido Explotion“.
 • SVARBU! Prie bet kokios dovanos privalomas akcentas – Šokolado plytelė, šoladinių saldainių dėželė ar kitas saldumynas. Nieko nekainuojantis pakaitalas – pusryčiai į lovą, tačiau šiais metais Valentino diena pirmadienį, tad jei tingite anksti keltis – nepagailėkite pinigėlių malonioms smulkmenoms.

Valentino dovanos JAM

Jei paklausite vyro, ko jis nori Valentino dienos proga – tikriausiai jis tik paprunkštaus, pasiraukys ir pasakys „Tavęs“ arba „Sekso“. Mes nejuokaujame – tyrimas jau atliktas. Lietuvos vyrai nėra tokie įnoringi - jie praktiški, tad geriau jau dovanokite jam ką nors, kuo galėsite džiaugtis ir pati:

 • Dovanokite SAVE seksualią, jausmingą, aistringą. Net jei Jūs ir nespėjate suktis dienos darbuose, paskirkite vakarą mylimam vyrui, pagaminkite skanią vakarienę (svarbu, kad ji būtų nesoti ir po jos netrauktų miegoti – juk tai ne šios dienos planas). Jei gaminate, kai Jis jau namie, pasipuoškite elegantišku ir seksualiu komplektėliu „Karmen“, o jei kelnaitės-stringai ir gaminimas Jums nedera – pabandykite pasipuošti naktinukais „Rapsodija“.  Jei jį norite nustebinti jau miegamajame pasipuoškite raudonais jausmingais „Saldūs sapnai“ naktinukais – jie patogūs ir švelnučiai tarsi skirti miegui, tačiau miegoti mylimas vyras taip pasipuošusiai tikrai neleis!
 • Galite padovanoti malonią pramogą ir pietų metu – nusiųskite Jam elektroninį laišką su viešbučio pavadinimu, kambario numeriu ir valanda, kurią jo lauksite. Patikėkite, Jam širdis iš jaudulio į kulnus nukris. O ten laukite su šampano taure ir pasipuošusi erotišku komplektėliu „Smaragdas“.
 • Jei mylimasis turi mažų problemyčių lovoje, besimėgaudami meilės žaidimais panaudokite stebuklingą stimuliuojantį kremuką „Geismas“ – jis sustiprins pasididžiavimą ir abu galėsite mėgaukis kokybiškesniu Valentino dienos seksu! Buvote neklaužada visus metus? Padovanokite jam botagėlį “Švelnumas” – valdžia vyro rankose, kas gali labiau užvesti?
 • SVARBU! Vyrams nereikia šokolado ir pusryčių į lovą – labai už viską jie trokšta aistringos moters, tad darykite viską, kad jis tai ir gautų.

Valentino dovanos ABIEMS

Vietoj to, kad vienas galvotų, ką dovanoti kitam, galima dovanoti dovanas abiems! Štai Jums ir kelios idėjos:

 • Pirmiausia abu nueikite pavakarieniauti. Pasimėgaukite kuo nors egzotiškesniu ir brangesniu nei paprastai, pvz. steikais ar kuo kitu, kas Jums nėra kasdieninis maistas. Išgerkite brangesnio vyno, pasikalbėkite NE apie dienos darbus, vaikus ir kitus kasdieninius rūpesčius.
 • Antra, grįžę namo ar į viešbutuką pamasažuokite vienas kitą. Apie erotinį masažą galite paskaityti čia. Nepamirškite, kad sausas masažas blogiau nei jokio masažo, todėl nepamirškite kvapniųjų masažo aliejų.
 • Ir kai jau įsivažiuosite į glamones, gal vertėtų iš po lovos išsitraukti rinkinukus dviems? Čia galite rasti visko: ir antrankius, ir plunksnas švelniam glostymui ir kur kas aukštesnio pilotažo žaisliukus: vibratorius, penio žiedus. Ech, iš pradžių viso to nesupranti, o paskui be to nebegali gyventi. Juk prie gero greit priprantama.
 • Po ypatingos Vasario 14-osios nakties pasimėgaukite vynuogėmis, braškėmis, šampanu ir apsikabinę užsnūskite.

SOLO Valentino dovanos

Oi ne, liūdėti tikrai neverta. Nors norisi artimo žmogaus, tačiau jei šiuo metu jo neturite, dar nereiškia, kad turite liūdėti apsikabinę pagalvę. Yra kur kas nuotaikingesnių laiko praleidimo būdų, yra ir daikčiukų, kurie emocinio meilės malonumo pakeisti negali, bet fizinį gali net ir su kaupu.

 • Damoms pirmenybė, todėl apžvelkime tai, ką galime pasiūlyti moterims: mūsų patys geriausi, funkcionaliausi vibratoriai, masažuokliai yra netgi linksmų vonios žaisliukų.
 • Vyrams visų pirma siūlome pasipurkšti feromoniniais kvepalais (išbandėme – veikia) ir šiaušti į miestą susirasti porą vienai ar ne vienai nakčiai, o jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių tiesiog norite nuleisti garą – pagalba slepiasi čia ;)

Daugiau dovanų galite rasti Valentinodovanos.lt. PREKIŲ KIEKIS LABAI RIBOTAS!

 
Komentarai (19)
patiko užrašas ant triusikėlių:
http://www.siuvinetadovana.lt/
tų, kur rudam fone :))
"SOLO Valentino dovanos" - papošlaukim, ir pasidovanokim sau dovaną... :D
aš jau nupirkau dovanėlę savo simpatijai :) scenarijai neblogi sugalvoti ;)
Šitie geri :) http://prekes.suaugusiems.lt/valentino-dienai/kelnaites-stringai-sirdute?id=48
"Vienišius: Aš tai neturiu su kuo sutikti, matyt reikės rinktis kažką iš tų lėlyčių arba masturbatorių."

Tai ten viršuj yra pažintys tam reikalui :DD O be to, dar yra laiko visa savaitė :)
Simui:
Paradoksas, bet dovanos vyrams yra apatiniai moterims :D Nesupraskit klaidingai :) Bet taip gaunas, kad moteris turi nusipirkti sau sexy apatinius ir tai būtų dovana vyrui :) Aš, aišku, nieko prieš :)
kokios gražios jūsų VIP prekės... norisi.... oj norisi
super ;)))))))
O kur dovanos vyrams?:)
I LIKE :D
vien tik susije su erotika ;DDDDD
Dekui už patarimus kaip isrinkti sexy rubus, pravers :)
nusiusiu linka savo vyrui - tegu isrenka ka nors :D
kvapnieji masažo aliejai - štai ko man reikia, kad brangusis masažą padarytų per valentinkę. mmrr... :)
Aš tai neturiu su kuo sutikti, matyt reikės rinktis kažką iš tų lėlyčių arba masturbatorių.
Aš irgi jau nusižiūrėjau intymią dovanėlę :)
Maloniai nustebinote su kainomis - nebrangu, o atrodo super. ačiū, būtinai išsirinksiu:))
nebloga parduotuvė
Pagaliau!!!!!
Mačiau feromoninių kvėpalų ten yra. Patikėkit, tie womanizer tikrai veiksmingi!!!! :)
Naujas komentaras