Kas ir už kiek pardavė savo nekaltybes. 8 drąsuolės ir jų istorijos

 
14 komentarai
Tikriausiai daugelis moterų, kai perskaitys šį straipsnį, susikrims, kad galėjo nemažai užsidirbti, o vyrai apsidžiaugs, kad visgi paprašyti pinigų nešovė į galvą mintis tai, kuriai jis buvo pirmas.

Visai nesenai, viešai savo nekaltybę pardavė brazilė Katerina Migliorini. Tiesa, ji tai darė vedina pačių kilniausių tikslų ir 90% visos sumos žadėjo paaukoti naujų būstų nepasiturintiems brazilams statybai. Iš viso už šios simpatiškos dvidešimtmetės nekaltybę buvo sumokėta 780 tūkstančių dolerių.

 

Rekordines sumas aukcione pardavinėdama savo nekaltybę bandė pasiekti vos moters psichologijos studijas pabaigusi Natalija Dilan iš Sakramento valstijos (JAV). Gandai sklido, kad buvo pasiryžusių už jos nekaltybę mokėti net 3,2 milijono dolerių, tačiau kai atėjo metas kloti pinigus ant stalo, Natalijai pavyko gauti vos 250 tūkstančių dolerių. Ji liko patenkinta ir tokia suma, mat svarbiausias tikslas buvo "užsidirbti" pinigų magistro studijoms.

 

Trečioji mergina iš Naujosios Zelandijos save pristatė slapyvardžiu "Ungirl". Ji sakėsi yra įkvėpta Natalijos Dilan pavyzdžiu ir ketina pinigus taip pat panaudoti išsilavinimui. Po 1200 aukciono siūlymų, ji priėmė pasiūlymą parduoti savo nekaltybę už 32 tūkstančius dolerių. Nors tai ir ne ketvirtis milijono, tačiau moteris tokia suma liko labai patenkinta.

 

Rumunė Alina Percea (18 m.) nekaltybę pardavė 45-erių metų italui ir teigė, kad geresnio pirmojo karto net ir negalėjo patirti. Už savo "gėlelę" ji gavo vos 14,000 dolerių, bet už pinigus ketina tapti programuotoja ir mano, kad tai geriau nei banko paskola.

 

Ne visos "pasakos" baigiasi laimingai. Kelias paras po pirmosios seksualinės patirties verkusi anglė Rosie Reid, guodėsi, kad jei galėtų, savo nekaltybę susigrąžintų ir dar primokėtų. Ji taip pat norėjo užsidirbti mokslams ir nekaltybę pardavė už 13,000 dolerių. Mergina yra lesbietė, o jos nekaltybę nusipirko 44 metų išsiskyręs, dviejų vaikų tėvas. Tiek ji, tiek pirkėjas viskam pasibaigus viešai prisipažino jaučiantys gėdą prieš vienas kitą ir prieš visuomenę.

 

Italų modelis ir realybės šou žvaigždė Rafaela Fiko nekaltybę nusprendė iškeisti tik į šlovę ir turtą. Sunku patikėti, kad dvidešimtmetė gražuolė dar nebuvo turėjusi vaikino, bet tuo įsitikinti galėjo turtuolis, kuris už tai, kad prieš jį būtų nusimestos supermodelio kelnaitės, nepagailėjo 1,8 milijono dolerių. Už šiuos pinigus moteris žadėjo pirkti namą Romoje ir išmokti vaidybos meno. Puikia aktore gal dar ir netapo, bet tai nesutrukdė nuolatos šmėžuoti bulvarinių žurnalų viršeliuose.

 

Aštuonilikmetė Peru modelis Graciela Jakato, užvirusi visą šį nakeltybės turgų, susilaukė daugybės grasinančių ir smerkiančių laiškų. Jaunutei merginai kanadietis verslininkas pasiūlė net 1,5 milijono dolerių už pirmąją naktį. Vyras teigė, kad jį sujaudino ne tik merginos išvaizda, bet ir tai, kad mergina turėjo apmokėti sergančios motinos medicininę priežiūrą ir išlaikyti jaunesnį brolį. Oficialiai mergina teigė atsisakiusi dosnaus pasiūlymo dėl didelės paniekos bangos, tačiau bulvarinėje spaudoje pasirodė įrodymai, kad mergina po kurio laiko susitiko su dosniuoju kanadiečiu ir, spėjama, patyliukais užbaigė reikalą.

 

Ir vienas vos vos neįvykęs plačiai nuskambėjęs sandoris buvo šešiolikmetės airės pasivadinusios Guminuke. Ji savo nekaltybę per ebay aukcioną bandė parduoti už 10,000 dolerių ir atsiradus pirkėjui, mergina labai įtartinai skubino sandorį. Tačiau, kai pirkėjas išsiaiškino, jog ji nepilnametė ir pranešė apie tai policijai, mergina turėjo gėdos prieš visą katalikišką mokyklą, kurią tuo metu lankė. Nors ji teisinosi, kad tiesiog nevykusiai papokštavo, visuomenė ja taip ir nepatikėjo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (14)
as manau kad tai tikrai kvaika ka jos padare. as tjp nedaryciau
mn pochui, kat tik duotu
todel kurvos ir esat :D
cha! neapsividuriuokit :) musu nekaltybe bent jau vertinga, o jusu... :)
visos cia rasancios saunuoles cia jums. jei taip jau jos gerai padare jusu nuomone, tai klausimas jums. uz kiek jus su manim pasidulkintumet? kokie jusu ikainiai?
geri prisiminimai ateiciai bus ne kada o uz kiek nekaltybe prarada. ir kai kas nors paklaus kada ir kaip prarado nekaltybe gales drasiai pasakyt kad tai buvo isimintinas dalykas nes uz tai gavo daug pinigu o ne tai kad tai buvo isimintinas dalykas su brangiu zmogumi... dieve kokios banalios kekses.
kokios cia b..l saunuoles? kurvos cia jei uz pinigus parsiduoda ir dar savo nekaltybe parduoda. ir nesvarbu ar tu uz 1 lt ar uz 10 limonu parduosi esmes nekeicia. visos tokio yra kurvos tik kaina ju skiriasi!!! apgailetina ir dar vat matai didvyres pasiskelcia kad jas uz tam tikra suma ispiso. toliau pigs jos. nebesiskelbs daugiau nes bus geda kad uz maza suma jas dulkina ir kainos neina pakelt
100% palaikau "Teisinagi merginos padarė" komentarą!
Saunuole mergina, ji protinga, bet pinigu tures, gales unika baigti, o durnes su klasiokais ar kokiam idiotui pirma karta atiduoda, o paskui buna pajuokos objektu, nes vyrai is moteru pirmo karto tyciojasi.

Parduoti pirma karta tai protingiausia ka galima sugalvoti. As ta pati buciau padarius, gaila mano laikais tokiu dalyku nebuvo. Mano laikais visaip pacanai suokdavo, kad nusitempti i lova klasioke, o paskui visiems apskelbdavo, kad ja padare. O, siais laikais wc kabinoje klubose girtos iolikines praranda nekaltybe - tai cia jau protinga?

Ir kas yra nekaltybe prarasti is meiles - kokia gali buti meile nepazinus sekso? Pirmas kartas visoms buvo ir bus bjaurus - tik nekesti galima tuo zmogaus, kuris buvo pirmas, o ne kokia meile jausti.

Mano laikais protingos merginos prarasdavo nekaltybe su vibratoriumi, kad nebut nei vieno kuilio trofejumi ir, kad nieks neapskelbtu, kad tave pirmas padare - protingos pacios susitvarko su savimi, atranda tai kas malonu joms, nieks netraumuoja ju per pirma karta, paskui jos patiria orgazmus ir zino ko nori, o tos, kurios atsiduoda kazkokiam, kuri isisvaigo daznai nejaucia po pirmo karto jokio orgazmo, buna frigidiskos ir joms ''galva skauda'', nes jos nepatiria sekso malonumo, nepazista save ir joms seksas slamstas.

Nekaltybe tera kliutis sekso malonumams ir siais laikais tai jokia ne vertybe - greiciau pajuokos objektas.

Paskaicius si straipsni mes abu su vyru manome, kad si mergina protinga. As savo dukrai tikrai pasiulyciau padaryti ta pati ir palaikyciau, bet LT tai neleidzia istatymai.

Geriau nekaltybe uz pinigus, kurie garantos moksla ir gera ateiti, negu nekaltybe atiduoti kazkokiam melagiui kuiliui, kuris k tave isvadins, nes davei is meiles. Vyram neduoda k, duoda - irgi k, tai koks skirtumas.

Cia davatkynas susirinko ir ja proste laiko - tokie pasiskaitykite paaugliu portalus, kaip merginos nekaltybe praranda su: alkoholikais, narkomanais, per tusus, pjankes, tualetose, kur nors krumuose - va cia tai ''meile'' ir ''garbe' neprostitucija.'.
Nebanalios merginos sakyčiau :D
Visokių buvo ir bus...
merginos nebukos,buki iskrypeliai vyrai kurie moka pinigus uz nekaltybe
nu nepasakyciau, kad labai jau bukos :) Gal ir nepriimtina, bet tikrai ne blogiausias dalykas, ką gali padaryti moteris :)
Bukiausių kekšių sąrašas!
Naujas komentaras