Kas moterims atrodo seksualu?

fedtsugning-hals1.jpg
 
1 komentaras
Kartais moterims patinka patys keisčiausi dalykai. Turbūt dažnas vyras nė nemirktelėjęs pasakytų, kad jam seksualiausia moters kūno vieta – krūtinė arba kojos, tačiau moterys... dar ilgai pasvarstytų, ir pateiktų gana keistą atsakymą, pavyzdžiui, kad seksualiausia vyro kūno vieta – smakras arba ilgos blakstienos... Jei vyrų paklaustumėm, kaip apsirengusios moterys atrodo patraukliausios, turbūt ne vienas tiesiog šyptelėtų ir pasakytų, kad patinka kuo labiau apsinuoginusios moterys. Vyrams turbūt smalsu, kokie dalykai moterims atrodo seksualiausi ir kokie vyrai moteris traukia labiausiai? Taigi, skubame į pagalbą.

Neseniai atlikto tyrimo rezultatai, kad moterims atrodo seksualu:

Atraitotos rankovės

Dažna moteris pasakytų, kad vyrai atrodo daug seksualiau, kai atsiraitoja marškinių rankoves. Vieni vyrai tai daro tada, kai tiesiog būna per karšta, kiti tai daro dėl mados, tačiau moterims tai atrodo labai patrauklu. Kodėl? Paprasčiausiai rankoves atsiraitojęs vyras atrodo labiau pasitikintis savimi.

Gitaristas

Atliktas tyrimas parodė, kad moterims seksualiausias muzikos instrumentas – gitara, o gitaristas atrodo pats seksualiausias grupės narys (ne būgnininkas ar vokalistas). Taigi, jau žinote, kokiu instrumentu teks mokytis groti?

Plaukai

Taip, tai tikrai moterims svarbus dalykas. Nors vienoms labiau patinka pliki vyrai nei ilgaplaukiai, tačiau tai, žinoma esmės nekeičia. Vis dėlto, dauguma moterų teikia pirmenybę tokiai vyrų šukuosenai, į kurią galima būtų suleisti pirštus. Rrr...

Pasitikėjimas savimi

Moterys retai kada susidomi droviais vyrais. Žinoma, pasitaiko išimčių, tačiau moterys paprastai vienu didžiausiu privalumu laiko pasitikėjimą savimi: vyras turi žinoti, ko nori ir drąsiai to siekti. Moterims netgi labiau patinka šiek tiek pasipūtę vyrai nei tie, kurie nuvertina savo galimybes.

Blogi berniukai

Moterims patinka vyrai, kurie gali pakovoti už save ir apginti savo moterį, tačiau kai kurios patinka ir tokie, kurie... mušasi. Pavyzdžiui, boksininkai ar imtynininkai. Tai joms taip pat atrodo seksualu.

Kvapas

Tikrai yra tiesos, kad partneriai pasirenkami įvertinus jų kvapą. Vienų kvapas gali atrodyti patrauklus, kitų nelabai, tačiau atradus tą vienintelį, kurio kvapas atrodo malonus, moterys tarsi išsikrausto iš proto: vyrui nebūnant šalia, nori miegoti su jo marškiniais ir t.t...

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Pritariu viskam, ypatingai tinka: atraitotos rankovės, pasitikėjimas savimi ir kvapas.
Naujas komentaras