Kas pasirenkama vietoj sekso?

sleeping-young-couple-hugging-bed_23-2148007279.jpg
 
3 komentarai
Kad ir kaip mums patiktų seksas, kartais jį mielai iškeičiame į kitus dalykus, pavyzdžiui, į saldų miegą, įdomios knygos skaitymą ir t.t. JAV atlikti tyrimai parodė, į ką žmonės dažniausiai iškeičia seksą. Rezultatai tikrai stebinantys!

Miegas

12 procentų apklaustųjų prisipažino, kad daug mieliau pasirinktų miegą nei seksą – ypatingai ryte, kai partneris ar partnerė nori pasimylėti prieš einant į darbą.

Mobilusis telefonas

33 procentai apklaustųjų teigė, kad daug paprasčiau savaitę nesimylėti nei nesinaudoti mobiliuoju telefonu. Et, tos naujausios technoogijos...

Pažymiai

Apklausti koledžo studentai, ką jie mieliau rinktųsi: seksą ar geresnį pažymį. Dauguma studentų mieliau pasirinktų... geresnius pažymius. Sveikintina, tiesa?

Kumpis?!

43 procentai apklaustųjų mieliau pasirinktų kiaulienos kumpį, ypatingai tuo atveju, jei jis kiek paskrudintas. Ei, amerikiečiai, ar tikrai dėl to verta atsisakyti sekso?!

Maistas

Tyrimas atskleidė, kad net 39 procentai vienišų moterų mieliau nesimylėtų metus nei atsisakytų savo mėgstamo maisto.

Knygos

25 procentai apklaustųjų metams atsisakytų sekso dėl mėgstamų knygų.

Internetas

46 procentai moterų 2 savaites lengviau išbūtų be sekso nei atsisakytų interneto. Tuo tarpu tik 30 procentų vyrų galėtų padaryti tą patį.

Jaunystė

21 procentas moterų metams atsisakytų sekso, jei tai sustabdytų senėjimo procesą. Laimei, to daryti nereikia, nes dažnai besimylintys žmonės paprastai atrodo jaunesni.

O dėl ko Jūs galėtumėte atsisakyti sekso?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
galbūt aš tiek nepažengiau technologijose, kad to galėčiau atsisakyt...
del juodojo sokolado
NU nu
Naujas komentaras