Kas svarbiau: moters krūtinė ar užpakalis?

 
10 komentarai
Moters kūno apvalumai yra tarsi magnetas, traukiantis susižavėjusių vyrų žvilgsnius. Tačiau kas vis tik stipriosios lyties atstovams svarbiau: užpakalis ar krūtinė?

Suaugusiems.lt atliko apklausą su maždaug 200 vyrų, kurios metu paaiškėjo, kad 6 iš 10 pirmenybę skiria riestam užpakaliukui. Likusieji sako, kad svarbiausia yra moters krūtinė. Kokius argumentus jie pateikė?

Mindaugas: „Žinoma, kad užpakaliukas svarbiau. O jeigu dar jis ir gražiai riestas, tai iš viso pasaka“.

Artūras: „Kaip jau esu pasakęs, svarbu ir tas, ir tas. Krūtinė be užpakalio, tai kaip butas be balkono – atrodo viskas puikiai, bet kažko trūksta“.

Audrius: „Turi būti proporcijos“.

Giedrius: „Kokia krūtinė? Užpakalis yra esmė“.

Justas: „Svarbi yra visuma, vieno kažko išskirti neįmanoma“.

Saulius: „Išskirti nelabai galėčiau, nes jei mergina turi gražią krūtinę, bet neturi užpakalio, tai sotus viena ja nebūsi“.

Tomas: „Aš už riestą užpakaliuką“.

Aleksandras: „Užpakaliukas - 80proc., papukai - 20proc.“

Sergėjus: „Na, o galima ne apie užpakaliuką arba krūtinę kalbėti? Man asmeniškai svarbu gražus veidukas, tada kreipiu dėmesį į plaukus, ūgį ir tik vėliausiai – į krūtinę ar užpakalį. Tačiau visų svarbiausias yra protas, be kurio grožis neįdomus“.

Saulius: „Riestas užpakaliukas – 90proc., krūtinė – 10proc.“

Joule: „Moters veidas parodo intelektą, kurį paveldėtų sūnus, sveiki dantys – tvirtą kaulų būseną, krūtinė – sugebėjimą išmaitinti savo kūdikį, užpakalis – sugebėjimą gimdyti, ilgos kojos – sugebėjimą pabėgti nuo pavojaus, kvapas – DNR rūgšties sudėtį (kieno DNR panaši, tam kvapas nepatinka, be to galimi būsimų vaikų apsigimimai dėl panašių paveldėtų savybių)“.

Kęstutis: „Vis dėlto manau, kad svarbiau yra užpakaliukas. Krųtinę dabar galima ir pasididinti, ir pasimažinti. O užpakalis apskritai dažniau pastebimas“.

Mantas: „Užpakalis yra svarbiau. Visada smagu suimti už stangrių „žandukų“ arba bent jau stebėti, kaip supasi dailus „subiniukas“.

Paulius: Užpakalis – svarbiausia ir nėra net ką argumentuot“.

Dominykas: „Krūtinę turi visos, o gerus užpakalius – ne“.

Olegas: „Užpakalis yra svarbiausia. Jis turi turėti formą, kuri parodo, kad prieš tave yra moteris su unikaliais dubens kaulais. O krūtinė svarbu, kad turėtų formą – dydis visiškai nesvarbu“.

Arvydas: „Žinoma, kad krūtinė“.

Darius: „Svarbiausia yra kojos“.

Marius: „Kiekvienam savaip. Nors man svarbūs abu, tačiau gal vis tik rinkčiausi krūtinę“.

Remis: „Svarbu yra visas kūnas, o ne atskiros jo dalis. Čia juk ne mėsos parduotuvė“.

Artūras Katinas, Suaugusiems.lt

 
Komentarai (10)
uzpakaliukas, aisku kaip diena :) ir tik tos stambiosios, kurios tik krutine ir teturi gali sakyt, kad krutine svarbiausia :)))) karti, bet tiesa
Neturiu krutinės, bet turiu ilgas dailias kojas, užpakaliuką, ilgus plaukus ir žinoma vaikiną, kuris tai dievina...
"Sergėjus: „Na, o galima ne apie užpakaliuką arba krūtinę kalbėti? Man asmeniškai svarbu gražus veidukas, tada kreipiu dėmesį į plaukus, ūgį ir tik vėliausiai – į krūtinę ar užpakalį. Tačiau visų svarbiausias yra protas, be kurio grožis neįdomus“." Butent si nuomeno man labiausiai patiko. Esme yra ne uzpakalyje atr kruktineje, o prote. Jei kvaila esi, tai ne kas...
koki papai!?! Sikna yra viskas!
Riestas uzpakaliukas ir ilgos kojos, viskas ko reikia, o krutine galima pasidaryt kokios nori
rūra
tipo visi vyrai sako, kad krutine, bet is tikruju tai uzpakalis - nes jei grazus, tai ir visa moteris daili, o su krutine ne visada taip buna
Užpakalis :D
Iš to, kiek esu sulaukusi komplimentų ir žvilgsnių, galiu pasakyt, kad vaikinams krūtinė tikrai svarbiau.
Krūtinė!
Naujas komentaras