Kas turėtų užsiimti namų ruoša?

 
3 komentarai
Aštuonios iš dešimties ištekėjusių moterų namų ruošą užsiima daugiau, nei jų partneriai,- teigia tyrimai.

Pasirodo, vos vienas iš dešimties vedusių vyrų namų ruošai laiko skiria tiek pat, kiek jų partnerės. Beje, tam laiko skiriančių daugiau už moteris skaičius toks pats.

Vos 3 procentai dailiosios lyties atstovių namų ruošai skiria mažiau nei tris valandas per savaitę, beveik pusė tyrime dalyvavusių moterų – 13 ir daugiau valandų.

Taigi, tyrėjai pastebi, jog namų ruošos pasiskirstymo principai keičiantis kartoms kinta labai lėtai, nežymiai.

Daugiau nei aštuonios iš dešimties moterų, gimusių 1958-aisiais teigė, jog nepalyginamai dažniau skalbia bei lygina drabužius nei jų vyrai. Tarp gimusių 1970-aisiais tokių dailiosios lyties atstovių – daugiau nei septynios iš dešimties.

Ekspertai teigia, jog lyčių balanso vis dar nėra ir kviečia vyrus būti sąžiningais bei drauge su partnerėmis prisiimti visą atsakomybę.

„Moteris dar vis prisiima visą namų naštą ant savo pečių, ypač po to, kai susilaukia vaikų. Jei dailiosios lyties atstovės daugiau uždirbtų – lyčių skirtumo spraga po truputį mažėtų. Kai moteris ir vyras bus lygūs finansiškai, turėtų atsirasti lygybė ir dalinantis atsakomybėmis namuose“,- teigia tyrimo vadovas.

Suaugusiems.lt

Kas turėtų užsiimti namų ruoša?
 
Komentarai (3)
Man patinka užsiimti namų ruoša
Realiai čia yra kiekvienos poros asmeninio susitarimo reikalas.
Bobos, žinoma, kad bobos, o kas daugiau galėtų užsiimti namų ruoša. Sūnums mergos rūpi, vyrams meilužės, taip kad nėr kam daugiau tuo užsiimti - tik boboms.
Naujas komentaras