Keisčiausios frazės sekso metu

 
3 komentarai
Turbūt sutiksite, kad kai kurios frazės, ištartos sekso metu, gali tikrai įkaitinti, tačiau… pasitaiko, kaip tyčia, ir tokių, kurios nužudo norą mylėtis. Štai –vaikinai ir merginos dalijasi savo patirtimi, ką netinkamo yra pasakę jų EX. Kodėl jau buvusieji (buvusios)? Paprasčiausiai daug lengviau pasakoti apie jau buvusių partnerių klaidas nei esamų. Turbūt patys suprantate.

1. Laura, 26: “Jis naudojo anatomiškai tikslius terminus. Turbūt net nereikia sakyti, kaip tai glumino”.

2. Arnas, 32: „Tai buvo labai seniai, tačiau šį kuriozą atsimenu iki šiandien. Iškart po sekso suskambo jos telefonas, ji atsiliepė, kalbėjo labai meiliai, pasakė, kad labai myli ir pasiilgo. Kai jos paklausiau, kas jai skambino, ji atsakė, kad kažkas supainiojo telefono numerius“.

3. Veronika, 27: „Jis pasakė, kad anksčiau nė viena mergina nesiskundė, kad nepatiria orgazmo“.

4. Aurelija, 23: „Jis kalbėjo taip gašliai, kad man tiesiog praėjo  noras bet ką daryti“.

5. Monika, 28: „Jaučiau, kad jis tuoj baigs, ir tai mane jaudino, tačiau tada jis pradėjo skaičiuoti: vienas, du trys... Neišlaikiau ir pradėjau juoktis“.

6. Erika, 30: „Kai pasakiau jam, kad liestų mane kiek kitaip, jis tiesiog pasakė: aš žinau, ką darau.“

7. Mantas, 22: „Ar tu tikras, kad jis jau viduje?“

8. Renata, 25: „O tu tampono neturi viduje? Kažkaip sunkiai kišasi“.

9. Indrė, 22: „Nu bet putytė tavo tikrai daili“.

10. Renata, 27: „Na, padejuok, padejuok...“

11. Olga, 32: „O, geras, ar galiu nufotkint?“

12. Gintarė: „O, tu tokia drėgna... O, tu tokia gleivėta. Jis tai sakydavo taip, tarsi gleivės būtų kažkas laaabai erotiško‘.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
nu paskutinis tai patyliu ;DDDD
Fuj koks slykstyne. Is kur toki kaimieti radai, kuris drista prie moters gadinti ora, tam yra wc, o ne miegamasis. Abu asocialai, kuriems etiketas ir mandagumas nieko nereiskia.
Karta vaikinas po sekso pasake taip "as vos susilaikiau to nepadares kai tave tvarkiau" ir taip garsei nusiperde kad turbut kaimynai girdejo. TIKRAI ZVENGEM KOKIA VALANDA
Naujas komentaras