Keisčiausios Kalėdinės dovanos (Suaugusiems.lt apklausa)

 
Artėjant didžiausioms metų šventėms Suaugusiems.lt kolektyvas surengė apklausą, norėdami išsiaiškinti, kokias keisčiausias dovanas portalo skaitytojai yra kada nors gavę bei ar norėtų būti nustebinti dovana iš erotinių prekių parduotuvės.

Iš viso į anketos klausimus atsakė 2188 dalyviai, iš kurių didžiąją dalį, net 63% sudarė silpnosios lyties atstovės. Nors dauguma respondentų Kalėdinėmis dovanomis pradeda rūpintis iki švenčių likus kelioms savaitėms ar net mėnesiui, tačiau atsiranda ir tokių užmaršuolių, parduotuvių slenkstį šturmuojančių pačią paskutinę akimirką. Artėjančių švenčių proga dovaną iš erotinių prekių parduotuvės gauti norėtų 65% apklaustųjų, 29% teigė, jog priklausytų nuo to, kokia tai būtų dovana ir tik 6% - intymios dovanos atsisakytų.

Paklausti, ar norėtų Kalėdų proga gauti dovaną iš erotinių prekių parduotuvės, teigiamai atsakė net 65% dalyvavusių apklausoje, 29% priklausytų nuo dovanos pobūdžio ir tik vos 6% atsakė, kad erotinė dovana jiems nepatiktų. Kalbant apie dovanos pobūdį, beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad juos labiausiai pradžiugintų ir nustebintų sekso žaisliukas, kiti rinktųsi kosmetikos gaminius (feromonus, masažo aliejus), kiek mažiau respondentų norėtų apatinio trikotažo ir adrodiziakų ir tik vos  keli atsakiusieji – vergovės prekių.

Keisčiausios kada nors gautos dovanos buvo tarka, šaukštas, rankšluostis, šluota, trintukas, alus,ežiukas, muilas, persiškas katinas. Tačiau nėra kuo stebėtis, juk neįprasčiausių dovanų, manau ne tik Kalėdų proga, esame gavęs kiekvienas.

Suaugusiems.lt kolektyvas išsiaiškino, kad renkantis dovaną iš erotinių prekių parduotuvės žmonėms svarbiausias konfidencialumas bei dovanų kokybė, kiek mažiau asortimento gausa ir greitas pristatymas. 26% atsakiusiųjų nurodė žemą kainą, procentu mažiau respondentų paminėjo ypatingas akcijas ir tik 13% žmonių svarbiausia gražus dovanos įpakavimas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras