Keisčiausios sekso praktikos

awkward.jpg
 
3 komentarai
SSG. Jau buvo žinoma, kad SSG (seksas su gyvūnais) kenkia moralei, tačiau dabar žinoma, kad tai taip pat kenksminga ir peniui. Taigi, dabar aišku tai, kad pasididžiavimo kišimas į ne žmogiškos kilmės skylę padvigubina riziką susirgti penio vėžiu.

Žinoma, kad kažkaip, kažkur, kažkokiais labai neaiškiais būdais žmonės vis tiek tai daro su gyvūnais, tačiau stebina tai, kiek daug zoofilų iš tikrųjų egzistuoja. Remiantis statistiniais duomenimis, 35 proc. Brazilijos kaimuose gyvenančių vyrų kažkokiu būdu buvo susidūrę su zoofilija. Tačiau vyrai, užsiiminėjantys SSG, yra ne tik iš fermų, maždaug 36 proc. su gyvūnais santykiaujančių žmonių gyvena miestuose. Akivaizdu, SSG yra paplitęs gerokai labiau, nei buvo manyta.

Mechanofilija

Tai tiesa. Kai kurie žmonės iš tikrųjų myli savo automobilius. Jie juos traukia seksualiai. Viena iš tokių – Maria Griffin, kuri per Valentino dieną susituokė su savo sunkvežimiu. Beje, ji sako, kad jų seksualinis gyvenimas yra nuostabus. BBC dokumentikoje „Mano automobilis yra mano meilužis“ (ang. „My Car Is My Lover“) paaiškinama, kas iš tikrųjų yra mechanofilija – tai seksualinis potraukis, jaučiamas įvairiems mechanizmams, kaip automobiliai, dviračiai ar lėktuvai. Vienas vyrukas sako, kad norėtų parsitempti automobilį į namus ir „ją išprievartauti“. Automobiliai iš viso pasaulio – saugokitės!

Romėniški dušai

Įspėjimas: nepatariama to skaityti valgant ar ką tik pavalgius. Emetofilija – tai terminas, apibrėžiantis žmones, kurie susijaudina nuo vėmimo. Jiems patinka vemti ar žiūrėti į vemiančius žmones, vemti ant partneriu arba kai partneris vemia ant jų. Ši apetitą kelianti praktika dar vadinama Romėniškais dušais.

Bunga Bunga

Tai skamba kaip kažkoks keistas genties šūkis, tačiau „Bunga Bunga“ terminas tapo populiariu po to, kai 17-metė marokietė pilvo šokėja Karima El Mahroug, vadinanti save Rubi, pasiskelbė dalyvavusi Bunga Bunga vakarėliuose Italijos ministro pirmininko Silvio Berlusconi viloje Milane. Sklando gandai, kad tokių vakarėlių idėją jis pasiskolino iš Muammaro al-Gaddafi. Nors žmonės nesutaria dėl tikrosios jo reikšmės, Bunga Bunga tapo haremo ir įtakingo lyderio orgijų sinonimu. Bunga Bunga vakarėliuose galima pamatyti maudynes vonioje, striptizo šokėjas ir mini drabužėlius. Tai įprasta.

Pliušiniai žaidimai

Kanadietis vyras Raichardas Osbourne'as buvo apkaltintas vaikų pornografijos gamyba ir laikymu po to, kai jo namuose buvo rastas vaizdo įrašas, kuriame jis atlieka atvirus lytinius aktus su lėle-vaiku. Vaikas buvo, na, kiek pakeistas, kad įsiskverbimas į burną ir kūną būtų įmanomas. Nors kaltintojai sutiko, kad daryti tai su lėle yra visiškai legalu, jie buvo sunerimę dėl vaizdo medžiagos montažo. Tarp sekso su lėle scenų buvo įterpiami vaikų maudymosi kostiumėliais ir besimasturbuojančios Osbourne'o vaizdai. Tokie pasilinksminimai su lėle ar vatos prikimštu gyvūnėliu (ar žmogumi, kuris yra apsirengęs lėlės ar pliušinio žaislo kostiumu) yra žinomas kaip pliūšofilija, tačiau tokie žmonės ne visada yra ir pedofilai.

Pėdų garbinimo vakarėliai

Tikriausiai nieko nenustebins faktas, kad kai kurių žmonių fetišas – pėdos. Tačiau ar bent galėjote pagalvoti, kad egzistuoja pėdų garbinimo vakarėliai? Paprastai, tai vakarėliai, kur ateina vyrai, norintys pamatyti daug seksualių moteriškų pėdų ir daro su jomis viską, ką tik galima įsivaizduoti: čiulpia, bučiuoja, laižo ar lakuoja kojų nagus.

Vaiduoklių seksas

Teko girdėti apie šeimą, kuri sakėsi savo svetainėje matę besimylinčius vaiduoklius. Jei jie dėl to susijaudintų ar bandytų prie vaiduoklių prisijungti, būtų vadinami spektrofilais – žmonėmis, kuriuos seksualiai traukia vaiduokliai ir dvasios. Žmonės, kurių fetišas vaiduokliai, gali susijaudinti nuo atspindžių ar vaizdų veidrodyje arba fantazuodami apie įsivaizduodami lytinį aktą tarp savęs, kitų žmonių ir dvasių.

Fetišas nosiai

Kai kuriems žmonėms nosis yra labai erotiškas organas. Tai kaip tam tikras penio / vaginos pakaitalas. Žmonės, kurių fetišas yra nosis, mėgsta su jomis nešvankiai pažaisti: čiulpti, padaryti taip, kad atrodytų kaip kiaulės šnipas ar Pinokio nosis. Šie nosių mylėtojai tikriausiai masturbuojasi žiūrėdami į Christiną Ricci „Penelopėje“.

Radikaliųjų fėjų susirinkimai

Radikaliosios fėjos – tai gėjų subkultūra, kurie ieško dvasingesnės seksualumo dimensijos. Daugiausiai pagonys ir / ar gydytojai, jie vertina feminizmą, gerbia Žemę ir individo atsakomybę labiau nei hierarchiją. Jų susibūrimai vadinami „Fėjų susirinkimais“, kur radikaliosios fėjos susirenka miškuose ir sėdi „širdies ratuose“, kur dalinasi vieni su kitais savimi emociškai (o tikriausiai ir fiziškai).

Makrofilija

Vyrai, kurie svajoja apie seksą su milžine ar grupe milžinių, yra žinomi kaip makrofilai. Šiuos dydžio mylėtojus ypač jaudina, kai jie jaučiasi daug mažesniais ir silpnesniais už savo didžiąsias damas. Kažkas panašaus į atvirkštinį „King Kongą“. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
:))))))
Panašu, kad buvusi "Delfi" redaktorė įsidarbino "Suaugusiems.lt" :-D
the fuck did I just read? :)
Naujas komentaras