Keisčiausios tolimų šalių seksualinės tradicijos

seksas-65669406(1).jpg
 
Jos stebina savo keistumu, kartais netgi šokiruoja. Atrodytų, seksas yra kaip tik ta sritis, kuri suvienija visus pasaulio žmonės, visi „tai“ daro daugmaž vienodai. Vis dėlto daugelyje šalių šis procesas vertinamas labai skirtingai, o kartais su seksualiniu elgesiu susijusios tradicijos gali net šokiruoti.

Jos stebina savo keistumu, kartais netgi šokiruoja. Atrodytų, seksas yra kaip tik ta sritis, kuri suvienija visus pasaulio žmonės, visi „tai“ daro daugmaž vienodai. Vis dėlto daugelyje šalių šis procesas vertinamas labai skirtingai, o kartais su seksualiniu elgesiu susijusios tradicijos gali net šokiruoti.

Ar tokios tradicijos tolimuose kraštuose egzistuoja ir mūsų dienomis, ar tai – tik pagražinti prisiminimai apie praeitį, kartais nuspręsti būna sunku. Nes daugumoje šalių ir visuomenių sekso tema yra susijusi su daugybe tabu, taigi nepagyvenus, nepajutus tenykštės atmosferos ir neperpratus papročių, iš konteksto ištraukti ritualai gali pasirodyti itin keisti ir nesuprantami. Ir vis dėlto turime pripažinti: jie iš ties įdomūs!

Seksualiniai ritualai Afrikoje

Afrikoje iki šiol gyvena daugybė civilizacijos mažai paliestų genčių, kurios turi išties keistų seksualinių tradicijų. Ir šį kartą – ne apie žalojančius apipjaustymus ir kankinimus, o apie kur kas malonesnius dalykus. Štai Rytų Afrikoje gyvenanti Bagandos gentis turi vieną vaisingumo tradiciją. Tam, kad gysločių derlius būtų didesnis – o būtent šis augalas yra pagrindinė maistinė kultūra, auginama šiuose kraštuose – sutuoktinių pora, būtinai dvynukų tėvai, turi atlikti tokį ritualą: moteris atsigula lauke ir į makštį įsikiša gysločio žiedą. O vyro užduotis – ištraukti iš jos tą žiedą nesinaudojant rankomis. Jei ritualas atliekamas sėkmingai ir greitai – vadinasi, derlius bus puikus.

Draugiškas seksas Kamčatkoje

Vargu ar šiandieninis vyras apsidžiaugtų, jei jo žmona permiegotų su paviešėti užsukusiu pakeleiviu. O štai Kamčatkoje, kai kuriuose eskimų kaimuose, pasidalinti žmona – nuo seno propaguojamas paprotys. Taip išreiškiama didžiausia pagarba svečiui. Jei žmona nuo tokio pakeleivio dar ir pastoja – tai laikoma didžiule sėkmė.

Beje, ši tradicija turi ir logišką paaiškinimą. Būtent toks paprotys padeda pritraukti naujų genų į pakankamai glaudžiai gyvenančias gentis, kur dauguma žmonių vieni kitiems yra tolimesni ar artimesni giminaičiai. Ne paslaptis, kad kraujomaišos atvejai gresia vis prastėjančia būsimų kartų sveikata. Taigi būti apvaisintai keliauninko iš tolimesnio krašto – didžiulė sėkmė, kurios trokšta visa šeima.

Sekso šventės Japonijoje

Tekančios saulės šalyje taip pat netrūksta ritualų, susijusių su seksu. Vaisingumo šventė – svarbi diena japonams. Ir puiki proga vyrams pasipuošti kostiumais, kurių pagrindinis papuošalas – didžiulis penis. Nepaisant savo didelio užimtumo ir skrupulingumo, retai leidžiančio atsipalaiduoti, šią dieną stipriosios lyties atstovai, dalyvaujantys šventėje, gali leisti sau pasivaikyti moteris ir į valias pašūkauti. Moterys taip pat turi savo šventę – makšties festivalį, kurio metu per gatves nešamas moters intymiausios vietos modelis, iš kurio išlindusi aktorė į minią mėto ryžių paplotėlius.

Seksualusis Tibetas

Tradicija, kai iki santuokos griežtai draudžiami bet kokie seksualiniai santykiai, aktuali daugelyje šalių. Tik ne Tibete. Juk čia tam, kad moteriai pasipirštų ir ji sėkmingai ištekėtų, tiesiog privaloma pasiruošti būsimam gyvenimui, o tai reiškia iki santuokos išbandyti lytinius santykius su ne mažiau kaip dešimčia partnerių. Dideliu pliusu nuotakai būtų tai, jei tarp jos partnerių pasitaikytų svetimšalių. Ir kuo daugiau – tuo geriau.

Seksas su senutėmis Pietų Afrikoje

Kagabo genties vyrai neskuba tuoktis, net jei ir nuoširdžiai myli savo išrinktąją. Priežastis – keista tradicija, pasak kurios vyras turi prarasti nekaltybę su pačia vyriausia genties moterimi. Toks ritualas grįstas tikėjimu, kad pagyvenusi moteris turės daugiau patirties ir nebegalės pastoti. Vengdami tokios sueities, dažnai vyrai prieš vestuves tiesiog pabėga į džiungles ir ten slapstosi, kol nuotakos pačios juos suranda.

Sekso maratonas Bolivijoje

Rytų Bolivijoje gyvenanti gentis Sironio turi sukūrusi savotišką preliudijos formą, nuo kurios civilizuotam žmogui darosi, švelniai tariant, šlykštu. Pora, besiruošdama pasimylėti, iš pradžių nuvalo vienas nuo kito blakes ir utėles, suvartodami jas maiste. Mokslininkų tyrimai parodė, kad vabzdžiai, gyvenantys šioje šalies dalyje, išties turi geismą skatinančių medžiagų ir leidžia lytinį aktą pailginti ne minutėmis, o valandomis! Užkrimtus šių vabalėlių partnerių seksas gali trukti net iki 6 valandų be pertraukos.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras