Keistenybių kampelis – seksas su automobiliais

 
1 komentaras
Edward Smith gali pasigirti neįtikėtinais nuotykiais ir ne kasdieniu seksualiniu gyvenimu. Vyras teigia, jog per pastaruosius 48 metus turėjo net 1 tūkstantį skirtingų sekso partnerių.

Tačiau neapsigaukite, tai anaiptol buvo ne merginos ar moterys, o automobiliai. 63 metų amžiaus vyras yra mechanofilas, tai reiškia, jog seksualinį potraukį jaučia automobiliams, traukiniams ir lėktuvams.

Žinoma, nereikėtų pamiršti ir sraigtasparnių, vyras teigia pasimylėjęs ir su vienu iš jų. „Kai kurie vyrukai žiūri į gražių moterų krūtinę ir užpakaliuką. Aš stebiu gražių automobilių priekį ir galą“, - atviravo vyrukas.

Nors mechanofilija laikoma unikalia fetišizmo forma, bet E. Smithas tvirtina, kad jis ne vienintelis, jaučiantis potraukį mašinoms. Edward  teigia, kad visame pasaulyje yra mažiausiai 500 žmonių, pakvaišusių dėl sekso su automobiliais.

„Kai man suėjo 13 metų ir pasirodė garsioji „Corvette Stingray“, ši mašina man tapo tikru sekso simboliu. Aš jos norėjau, nors man pačiam tai buvo tiesiog nesuprantama ir keista - pasakojo vyras.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Per kuria vieta įdomu jis jas birbina :D
Naujas komentaras