Keisti faktai apie orgazmą

hair-cut-scissors.jpg
 
Daugelį žmonių jaudina nestandartinis seksas. Galbūt juos tenkina nepatogi vieta ar poza ir toks seksas leidžia lengviau patirti orgazmą. Tačiau kartais žmonės orgazmą pasiekia be jokių pastangų ir tam nė nereikia ieškoti tinkamos vietos. Sužinokite daugiau apie šį malonumą ...

Orgazmas iki sąmonės netekimo

Epilepsija - ne pati maloniausia liga, tačiau šios ligos simptomai pasirodo gali ištikti net jei nesergama šia liga. Prieš keletą metų Amerikoje užfiksuotas vienas atsitikimas susijęs su keistu  moters orgazmu ir epilepsijos simptomais. Moteris teigė, kad laikas nuo laiko patiria orgazmą įprastai  valantis dantis šepetėliu. Anot jos, orgazmas buvo toks stiprus, jog ji net  laikinai prarado sąmonę.

Tačiau šis kurioziškas įvykis - joks anekdotas. Visa tai turi ir pasėkmę, ir kuo puikiausią paaiškinimą. Svarbu paminėti, kad prieš orgazmo potyrius dantų valymo metu, amerikietė turėjo rimtą ginekologinę operaciją po kurios tiesiog anatomiškai buvo sunku pasiekti orgazmą. Ši operacija išprovokavo tai, kad orgazmas moteriai tapo pasiekiamas kiek neįprastu būdu , o kartais potyriai baigiasi net sąmonės netekimu. Taigi, nėra to blogo kas neišeitų į gerą.

Orgazmas kirpykloje

Ar žinojote, jog orgazmas gali ištikti  tiesiog kirpykloje. Ir šis reiškinys nėra joks pramanas, bet yra ir ištirtas mokslininkų. Orgazmo pasiekimas tuo metu kada yra kerpami plaukai, medicinoje turi diagnozę - “Autoimuninė Sensorinė meridian reakcija” (ASMR). Šis reiškinys tiesiogine to žodžio prasme susijęs su tuo, kas tuo momentu vyksta su žmogaus  galva. Tiesa, taip gali atsitikti ne vien tik sėdint kirpykloje ir kerpantis plaukus, tačiau ir darantis makiažą ar bežiūrint  kaip visa tai yra daroma kitam asmeniui.


Žiovulys

Kai kurie pacientai kenčia nuo keistų šalutinių poveikių, kurį sukelia tam tikrų vaistų vartojimas -  jie pasiekia puikius orgazmus kaskart žiovaujant. Beje, žiovulys yra užkrečiamas.Todėl kartais tokie žmonės  susiburia į bendrų interesų grupes ir tuo mėgaujasi. Neblogas grupinis, tiesa? 


Basas orgazmas

Keista, tačiau kartais orgazmas  gali būti pasiekiamas tik vaikštant basomis. Viena amerikietė dėl stuburo smegenų nervų defekto tiesiog negalėjo atskirti savo kojų nuo makšties, todėl  tik vaikščiojimas basomis leidžia pasiekti šį malonumą.

Tiesa, gydytojams tai nėra retenybė ir  anot jų, tai yra gan įprasta ir visiškai logiška. Tačiau eilinei moteriai tikrai sunku tai suvokti, o juo labiau išgyventi.
 

Gimnastikos pratimai

Ar jūs niekada nesusimastėte kodėl moterys užsiima gimnastika?  Neseniai mokslininkai nustatė, kad apie 40 procentų moterų orgazmą patiria fizinio krūvio metu ir tai  nėra vien tik tiesiogiai susiję su tam tikromis erogininėmis zonomis ar raumenų stimuliacija.

Keista kaip gali būti sunku paaiškinti šį faktą.  Pasak mokslininkų kūnas neturėtų taip reaguoti į gimnastikos pratimus, tačiau reaguoja.

Minčių galia

Karellas Barbara ne tik “galvoja apie tai", tačiau ir moko kitus žmones  kaip mintimis pasiekti orgazmą. O dabar pabandykite ir jūs. Gali pasirodyti kur kas paprasčiau, nei įsivaizduojate. Tiesiog susitelkite į savo intymią vietą ir būkite užsimerkę. Gali prireikti šiek tiek laiko ir būtina rami arba atpalaiduojanti aplinka.


Joga

Galbūt jau esate bandę tokias gan gerai žinomas pozas kaip “Kiras” ar “Šuo snukiu žemyn”.  Šias pozas jogos meistrai rekomenduoja net tik malonumui patirti, tačiau ir siekiant sumažinti stresą. Gal būtent dėl  šio streso sumažinimo faktoriaus  ir tinkamos laikysenos dueto , joga ir yra tokia populiari.


Nuolatinio susijaudinimo sindromas

Gal toks sindromo pavadinimas kelia šypseną ar net juoką, tačiau ši problema yra visai nejuokinga. Žmonės, kurie turi šį sindromą,  patiria tikrų tikriausias kančias ir jiems šis amžinas malonumas yra tikras pragaras. Kaip jaustumėtės jūs jei nuolat tektų patirti orgazmą?


Keista, tačiau orgazmas gali būti ne tik vienas malonumus, tačiau ir nemenka bėda. Džiugu, kad šiuolaikinė medicina yra smarkiai pažengusi ir gali kiekvienam žmogui padėti net pačiu subtiliausiu klausimu.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras