Kelionių metu seksas aistringesnis?

 
1 komentaras
Taip, tame tikrai yra tiesos. Poros, kurios karts nuo karto išvyksta į kelionę, pripažįsta, kad kelionių metu seksas daug geresnis.

Neseniai JAV atliktas tyrimas parodė, kad žmonės kelionių metu yra laimingesni ir labiau atsipalaidavę, o tai turi įtakos ir lytiniams santykiams. Didelė dalis apklaustųjų pripažino, kad kelionių metu yra laimingesni nei per savo gimtadienį ar kitas svarbias progas.

Kelionių metu poros ne tik laimingesnės, bet ir... aistringesnės. Paaiškėjo, kad lytinis potraukis kelionių metu padidėja net 88 procentais. Taigi, turbūt jau žinote, ką reikia daryti, jei norite santykiuose įžiebti kibirkštį?

Tyrimo metu apklaustos poros išvardijo šiuos kelionių privalumus:

> Nereikia tvarkytis namų ar gaminti valgyti;

> Jaučiatės labiau atsipalaidavę;

> Galite išbandyti tai, apie ką svajojote;

> Galima negalvoti, ką pagalvos kiti;

> Galima mylėtis neužsitraukus užuolaidų;

> Galima išbandyti seksą naujose vietose;

> Galima valgyti tiesiog lovoje;

> Galima mylėtis visą naktį ir negalvoti apie darbą.

Seksologė Carol Queen teigia, kad galima pakurstyti aistrą ir būnant namuose, pavyzdžiui, kartu planuoti būsimas atostogas, galvoti, kur eisite, ką darysite, kur ir kaip mylėsitės. Tai gali tikrai kaitinti, taigi, ir seksas bus aistringesnis.

Dauguma porų keliauja gana retai, pavyzdžiui, kartą per metus, todėl būtų gana liūdna, jei per visus metus turėtumėte tik savaitę ar dvi tikrai aistringo sekso. Taigi, nebijokite planuoti atostogų, kalbėkitės apie tai, fantazuokite, tegu jūsų miegamasis tampa tikru „seksodromu“!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
ir geresnes salygos
Naujas komentaras