Kiek kalorijų galima sudeginti intymių žaidimų metu?

3586d503ed065477d58a780ea45f89e3.jpg
 
Ar kada po karšto ir intensyvaus sekso pagalvojote, kiek kalorijų ką tik sudeginote? Pasirodo, jog intymus laikas su partneriu yra ne tik linksma bei malonu, bet ir labai naudinga gerai psichologinei, emocinei bei fizinei būklei palaikyti. Negana to, visą šią teigiamą naudą atneša ne tik seksas – yra net 7 skirtingi būdai, padėsiantys sudeginti kuo daugiau kalorijų intymiais gyvenimo momentais.

Šiame straipsnyje sudeginamų kalorijų kiekis pritaikytas 65 kg sveriančiam žmogui, tad jei sveriate daugiau ar mažiau, kalorijų kiekis šiek tiek skirsis. 


Bučiniai: 68 kalorijos per valandą


Bučiniai gali būti ne tik meilės ar simpatijos išraiška, bet ir visai neblogas fizinis pratimas. Jei bučiavimasis yra energingas ir kombinuotas su glamonėmis, visa ši veikla gali sudeginti net 90 kalorijų per valandą. Norint pasiekti dar geresnį rezultatą, bučiuokitės neįprastose pozicijose, pavyzdžiui, vaikinui gulint ant nugaros, mergina daro taip vadinamą „planką“, kuomet savo kūno svorį išlaiko tik remdamasi rankomis bei kojų pirštų galiukais. 


Glamonės: 230 kalorijų per pusvalandį


Glamonės bei drabužių nusirengimas, be jokios abejonės, yra vienas iš geriausių būdų, kaip atsikratyti kalorijų. Tikriausiai pastebėjote, jog šios veiklos metu padidėja širdies ritmas bei  padažnėja kvėpavimas, kas yra vieni pirmųjų indikatorių apie fizinę veiklą. Dar labiau ją suintensyvinsite, jei pasitelksite vaizduotę ir įtrauksite bet kokį kitą žaismingą, erotišką elementą.


Masažas: 80 kalorijų per valandą


Šiuo atveju kalorijų gali atsikratyti ne masažu besimėgaujantis partneris ar partnerė, bet tas, kuris atlieka masažą. Masažuodami neskubėkite bei stenkitės tai daryti stipresniais prisilietimais, kurie ne tik suteiks didesnį malonumą jūsų antrajai pusei, bet ir padės jums sudeginti daug daugiau kalorijų. Kad viskas būtų lengviau, galite pasirūpinti specialiais masažo aliejais, leisiančiais rankoms lengviau slysti kūnu.  Taip pat nepamirškite romantiškos aplinkos – gi svarbu ne tik kalorijos, bet ir tinkama atmosfera!


Seksas: vidutiniškai 85 kalorijos


Skaičius kalorijų, kurį sudeginsite sekso metu, gali labai varijuoti, priklausomai nuo pasirinktų pozų, laiko bei nuo pačių žmonių. Tyrimai rodo, jog daugiau kalorijų sekso metu atsikrato vyrai, kurie vidutiniškai sudegina 100 kalorijų, tuo tarpu moterys – 69 kalorijas. Geresniam rezultatui pasiekti moterims rekomenduojama rinktis pozas, kuriose jos būna „ant viršaus“ ir gali valdyti visą situaciją, norimu greičiu judindamos savo klubus. Vyrams reiktų apgalvoti pozą, kurios metu rankomis už šlaunų laikytų moterį, apsijuosusią kojomis aplink jo juosmenį. Nors tai reikalauja daug ištvermės, bet yra ir ne ką mažiau efektyvu. Beje, dar vienas įdomus faktas - papildomas aimanavimas ar alsavimas gali padėti atsikratyti papildomų 18-30 kalorijų. 


Oralinis seksas: 100 kalorijų per pusvalandį


Taip, oralinis seksas taip pat prisideda prie gražių kūno linijų palaikymo. Ir tai galioja tiek vyrams, tiek moterims! Tačiau nepamirškite būti originalūs ir oralinio sekso metu pasinaudokite jau anksčiau minėta „planko“ technika ar kitomis mažiau įprastomis pozomis, reikalaujančiomis daugiau jūsų energijos bei ištvermės. 


Tenkinimas ranka: 100 kalorijų per valandą


Vyro ar moters patenkinimas ranka tikrai galėtų būti laikomas kaip puikus fizinis pratimas rankų stiprinimui! Šiam veiksmui galite taip pat išnaudoti ir savo kūną, atrasdami naujas, kitokias pozicijas. Nebijokite eksperimentuoti – tai ne tik dar labiau įaudrins jūsų partnerę ar partnerį, bet ir atneš nepaprastą naudą jūsų kūnui. 


Striptizas ar romantiškas šokis: 219 kalorijų per valandą


Šokis – kitas, itin puikus būdas deginti kalorijas. Jei nesate pasiruošę nusirenginėti ar vis dar nedrąsu vienam šokti prieš partnerį (-ę), puikiai tiks  ir romantiškas šokis dviese, su savo antrąją puse. Tik atminkite – kuo greitesnę muziką pasirinksite, tuo intensyvesnis bus šokis, tad nuo to priklausys ir kalorijų skaičius. Taip pat į šokį galite įtraukti ir kitus, jau anksčiau minėtus elementus – bučinius ar glamones, kurie taip pat pagerins rezultatą. Tiesa, įvairūs tyrimai rodo, jog moterys po įvairių aerobinių pratimų tampa žymiai lengviau sujaudinamos bei išskiria daugiau natūralaus lubrikanto. Tad, vyrai, jau žinote, ko imtis, jei norite nepamirštamos ir aistringos nakties!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras