Kiek kalorijų sudeginame mylintis?

woman-measuring-her-waist.jpg
 
1 komentaras
Ar kada po karšto ir audringo sekso susimąstėte, kiek sudeginote kalorijų? Na, pasirodo, intymus laikas su partneriu ne tik smagus ir malonus, pagerina psichologinę, emocinę būsenas, bet tai naudinga ir fiziškai.

Be to, kad padidėja pulsas, jūs taip pat sudeginate nemažai kalorijų nusirenginėdami, bučiuodamiesi ir darydami viską, kas susiję su seksualiniu aktyvumu. Norėtumėte sužinoti daugiau? Žemiau pateikiame septynis būdus, kaip galite sudeginti kalorijas sekso metu.

Bučiavimasis: 68 kalorijos per valandą

Prisiminkite, kai tik pradėjote susitikinėti su savo partneriu, turbūt bučiuodavotės tiek, kad sunku net oro įkvėpti. Žinokite, jog bučiniais galite ne tik išreikšti savo meilę, bet ir pasitreniruoti.

Jei bučiuojatės energingai, įtraukiate liežuvį į veiksmą, galite sudeginti beveik 90 kcal per valandą.

Pabandykite tokią bučiavimosi techniką: bučiuokitės neįprastomis progomis, pavyzdžiui, sportuodami, taip sudeginsite dar daugiau kalorijų, o sportas įgaus naujų spalvų.

Glamonės: 230 kalorijų per 30 minučių

Glamonės, net ir su drabužiais, su žmogumi, kurį mylite, gali prilygti intensyviai treniruotei. Kodėl? Jaudulys stimuliuoja širdies ritmą, imate giliau kvėpuoti, todėl pradedate deginti kalorijas.

Jei norite dar labiau suintensyvinti treniruotę, glamonėkitės šiltesnėje patalpoje. Kuo šilčiau bus kambaryje ir kuo daugiau prakaituosite, tuo daugiau kalorijų sudeginsite. Taip pat, pamėginkite pasivolioti lovoje ir keisti pozicijas. Būkite žaismingi ir erotiški!

Masažas: 80 kalorijų per valandą

Na, kam gi nepatinka puikūs masažai mylimo žmogaus rankomis? O jei jūs esate tas, kuris mėgsta daryti masažą, jums labai pasisekė, nes ne tik suteikiate malonumą partneriui, bet ir deginate kalorijas!

Masažuodami sudeginate net 80 kcal per valandą. Atlikdami kokybišką masažą, keliate širdies ritmą, o norėdami sudeginti daugiau kalorijų, masažuokite lėčiau. Taip, tai gali atrodyti keista, tačiau sulėtindami masažo ritmą, ne tik suteiksite daugiau malonumo partneriui, bet ir mankštinsite daugiau raumenų grupių. Taip pat patariame masažą atlikti stovint, tai sveikiau jūsų kūnui ir sudeginsite dar daugiau kalorijų.

Seksas: vidutiniškai 69 kalorijos

Sekso metu sudegintų kalorijų skaičius gali smarkiai skirtis, nes tai priklauso ne tik nuo sekso intensyvumo, bet ir nuo kiekvieno žmogaus individualiai. Tačiau, dažniausiai, moterys užsiimdamos seksu sudegina vidutiniškai 69 kcal, na o vyrai apie 100 kcal per 25 minutes.

Pasak ekspertų, jei norite sudeginti daugiau kalorijų, seksas turėtų būti labai aistringas ir ilgas. Taip pat, aimanos ir dejonės padės sudeginti papildomas 18 – 30 kalorijų.

Pozų keitimas taip pat prisidės prie intensyvaus kalorijų deginimo, o be to, tai padės palaikyti sveiką seksualinį gyvenimą. Jei esate viršuje, pamėginkite pajudinti klubus kaip pilvo šokėja – pajusite stipresnį malonumą, o taip pat pasitreniruosite intensyviau. Taip pat galite pamėginti pozą, kurioje moteris viršuje juda darydama įtūpstus, tai padės sudeginti iki 200 kalorijų per 30 minučių.

Oralinis: 100 kalorijų per pusvalandį

Oralinio sekso metu, galite sudeginti iki 100 kalorijų vos per pusę valandos. Jei norite sudeginti papildomą 71 kaloriją, pabandykite užsiimti oraliniu seksu darydami atsispaudimus.

Be to, galite įtraukti ir kelis jogos elementus (sudeginsite papildomas 35 kcal): išmėginkite lentos pozą po truputį keisti žemyn žiūrinčio šuns poza, tada sugrįžti į pradinę lentos pozą, tuo metu galite stimuliuoti partnerį oraliniu būdu.

Rankų naudojimas: 100 kalorijų per valandą

Žinoma, kad deginate kalorijas, paleidę rankas į darbą! Teikdami malonumą partneriui rankomis, sudeginate vidutiniškai apie 100 kcal per valandą. 

Tačiau galite sudeginti papildomai 50 kcal per pusvalandį: pabandykite tai daryti lėtai ir jausmingai, be to, pasistenkite būti tokioje pozoje, kurioje dirbs visas kūnas: apsižerkite partnerį ir keiskite spaudimo intensyvumą bei tempą.

Romantiškas šokis: 219 kalorijų per valandą

Lengvas šokis, net su drabužiais, gali būti puiki treniruotė jums ir partneriui. Šokdami lėtu tempu sudeginsite 219 kcal per valandą.

Moksliniais tyrimais įrodyta, jog iš karto po aerobikos treniruotės, moterys lengviau susijaudina. Lėtas šokis nuostabu, tačiau jei norite tikros treniruotės, pasistenkite šokti aistringiau, įtraukite bučinius ir intymius prisilietimus.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
:))))))))))))))))
Naujas komentaras