Kiek laiko vyras gali išbūti be sekso?

 
29 komentarai
Kas gali būti maloniau už malonų vakarą su mylimuoju, kuris pasibaigs ne ką mažiau romantiškesne ir aistringesne naktimi?

Apmaudu, bet gyvenime būna tokių periodų, kai antrosios pusės nėra šalia. Ką tada daryti ir kaip ilgai pavyks išgyventi be sekso?

Seksologų nuomone, moterys pagal savo fiziologiją, be skaudžių pasekmių, gali be sekso išbūti ilgiau nei vyrai! Vyrų kentėjimas, vidutiniškai, baigiasi apie trečią savaitę, o moteris gali išbūti iki dviejų mėnesių. Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, žmoguje atsiranda nepasitenkinimas, susierzinimas, nepateisinamas pykčio protrūkis. Beje, moterų nepasitenkinimas kur kas daugiau pastebimas jau vien dėl to, kad moterys yra emocionalesnės ir mažiau tvardosi.

Priklausomai nuo amžiaus, stipriosios lyties atstovų seksualinis aktyvumas yra skirtingas.

20-ies metų vyras – jaunas ir karštas, testosterono lygis labai aukštas ir seksui jis pasiruošęs bet kur ir bet kada. Tai savimonės laikas, kai svarbiausia – kiekybė, bet ne kokybė. Būtent šiuo laiku vyras mokosi, įgauna patirties. Moteris, kuri nori užmegzti santykius su 20-mečiu vyriškiu, turi būti pasiruošusi seksui bet kokiu dienos ar nakties metu ir bet kurioje vietoje.

30-ies metų vyras jau ne toks seksualus ir jis turi kitokių prioritetų, daugiau dėmesio skiria šeimai bei karjerai. Artėjant 30-mečiui, daugelis vyrų tuokiasi, laukia vaikučio ir dažnai dirba viršvalandžius. Normalu, kad visa tai išsekina, todėl ir seksas tampa planuojamu ir padeda sumažinti įtampą.

Kai vyras artėja prie 40-ies, jis tiesiogiai susiduria su „vidutinio amžiaus krize“. Seksologų nuomone tarp 30-ies ir 40-ies nėra didelio skirtumo, bet iš psichologinio taško – skirtumas didžiulis. Vyras daugiau laiko pradeda skirti savo fizinei formai, rūpinasi sveikata. Pačiu didžiausiu pavojumi tampa prostatitas arba seksualinė disfunkcija. Iš tikrųjų, ne viskas taip ir blogai, dažnai po 40-ies vyrai tampa nuostabiais ir jausmingais meilužiais. Pagaliau jie susikoncentruoja į kokybę, bet ne į kiekybę.

Gerda Zemenskaitė

 
Komentarai (29)
Manau, labai trumpai, jei prieš tai buvo pastovus reguliarus seksas. Ilgas susilaikymas tampa kančia, aišku gali nuleisti sperma, bet, tai neatstoja gyvo bendravimo. Taip jau ideta źmogaus širdyje, moterims terminai manau dvigubai trigubai ilgesni, nors žiurek jei karsta, tai uz vyra trumpiau iskenteti gali....
siaip absurdiskai nesamoningas straipsnis.
kestels
tada eik i kunigus
Nors ir 10 m galima be jo.:) Jau 5 praejo..
visiems jo reike
visiskas briedas.gal 15likines cia koks straispsnis ar kas cia.ar jaunas ar senas seksas svarbus visiems
Man toks įspūdis, kad šiuos straipsnius ir rašo paaugliai... Pažiūrėkit stilių, minties dėstymą ir t.t.
gali isbut be sexo ilga laika, bet kuo ilgiau negauni tuo labiau kyla noras , ir kaip kazkas teisyngai pasake pradedi kitu zvilksniu ziureti i merginas :?
Be sekso uzaugau kaip pridera auganciajam ir nieko neatsitiko. Dabar jau ir is paskutinio sekso praejo meteliai nepilni ,bet sekso noris ir tai erzina nera nuotaikos o ir gyvenimas darosi atsiprasant sudinas. To reikia o ka daryt jai nera su kuo???
Nėra vienareikšmio termino - juk visi esam skirtingi. Žinoma, geriau, kai nereikia taip... kankintis :D
Straipsnis ne apie lietuvius. Įdomiau būtų, jei lietuvių seksologai pasisakytų... Aš, pvz., esu moteris ir gerokai trumpiau tveriu be pasimylėjimo nei mano vyras. Norėčiau 1-2 kartus per savaitę, bet būna kaip būna...
Vyrams nenorintiem tureti problemu del prostatos, privalu santykiauti tris kartus i savaite.
Man jau netoli 50, bet be sekso išgyvenu tik kokią savaitę. jei nėra su kuo, masturbuojuosiu.
kai turejau mergina, tai dazniausiai galedavom tik savaitgaliais susitikt, ir to buvo lb mazai, o dabar esu vienisas ir galiu menesi ar du isgyventi, bet jau i paneles pradedu ziuret kitokiu zvilgsniu...
O aš be sekso išgyvenau lygiai metus ir šešis mėnesius ir taip pat nenumiriau.
girdėjot, vienas be sekso numirė. paprasčiausiai neištempė ir neišgyveno... :D
Tikrai nesąmonė.:) Buwau išsiskyrusi su waikinu (piktai) ir ganėtinai lengwai išgywenau 1metus be sekso. Tikrai nenumiriau ir nenušokau nuo proto.;DDD
"... ir kaip ilgai pavyks išgyventi be sekso?" Išgyventi... :)
na jo, pasekmes ne kokios... bet cia jau man intymu todel neaptarinesiu:)
Beje, kas cia raso kad negali be jo ir max 3 dienos, tai cia pliurpalai, neapgaudinekit saves, tai ka, jei salia tris dienas nebut moters, tai ketvirta diena liptumet nors ir ant vyro ???? :))))))
Cia gi raso be skaudžių pasekmių, aisku kad imanoma nors ir visa gyvenima isbuti, bet pasekmes yra, cia mini, kad to pasekme "nepasitenkinimas, susierzinimas, nepateisinamas pykčio protrūkis" ne visiems vienodai, bet pripazinkit, ilgesnis susilaikymas nera toks malonus ;) taciau siais laikais daug poru priversti kesti ilgus issiskyrimus
be sekso essu isbuwes 2 metus man 22metai, taigi straipsnis juokingas
Skirtas hormonu audru kankinamiems paaugliams paskaitaliot ir pasigirt, kad aceit nei dienos be sexo, juokinga. Toks jausmas, kad gyvenimas baigiasi ties tuo. Kartais reikia naudotis ir smegenimis..
TIKRA NESAMONE
straipsnis visiskai nesamoningas ir kvailas ...
40meciai tampa gerais meiluziais.... ne vyrais, bet meiluziais.. liudna
Kvailas straipsnis! Net nenoriu detaliau komentuot, nes neverta. 5 menesiai ir jei reikes lauksiu ilgiau.
Negali vyras gyventi be sekso, jei jo negauna - apie ju galvoja, kai gauna - galvoja dar daugiau :DDD
negali, 3 dienos max
Naujas komentaras