Kiek laiko vyras gali ištverti be sekso?

 
3 komentarai
Kas gali būti maloniau nei romantiškas vakaras pereinantys į dar romantiškesnę naktį su savo antrąja pusele? Deja, gyvenime būna tokie periodai, kai antrosios puselės nėra šalia, o kartais nėra iš viso. Ką gi tuomet daryti? Kaip ilgai galima išbūti be sekso?

Seksologų nuomone, moterys, pagal savo fiziologiją, be neigiamų sveikatos pasekmių gali išbūti be sekso ilgiau nei vyrai. Vidutiniškai vyrų kantrybė išsenka maždaug ties trečia savaite, o moteris tuo metu gali pakentėti ir du mėnesius. Priklausomai nuo seksualinio aktyvumo, pas žmogų atsiranda nepasitikėjimas, dirglumas, pagieža, nepaaiškinami pykčio priepuoliai. Tiesa, moters nepasitenkinimas yra išreikštas ryškiau, labiau matomas, nes damos emocionalesnės ir ne tokios uždaros.

Priklausomai nuo amžiaus, stipriosios lyties seksualinis aktyvumas skiriasi, taip pat kaip ir požiūris į patį seksą. 20 metų vyras yra jaunas ir karštas, testosterono lygis labai aukštas, ir jis pasiruošęs užsiimti seksu bet kur ir su bet kuo. Tokio amžiaus vyrams svarbesnis yra kiekis, o ne kokybė: tada jie mokosi, semiasi patirties. Moteris, kuri nori santykių su 20 metų vyriškiu, turi būti pasiruošusi seksui bet kuriuo metu, ar tai diena, ar naktis, absoliučiai bet kokioje vietoje.

Trisdešimtmečiai jau nėra tiek susidomėję seksu. Tokio amžiaus vyrai turi išsikėlę kitus prioritetus, jie daugiau koncentruojasi ties šeima ir karjera. Artėjant 30, dauguma vyrų veda, susilaukia vaikų, atsiranda viršvalandžiai, buitinės problemos – ir visa tai vargina fiziškai. Todėl seksas dažniausiai tampa planuojamas, kaip įtampos nuėjimo priemonė. Beje, šiuo metu prasideda seksualinio gyvenimo įvairovė.

Kai vyras priartėja prie 40-ies metų ribos, jis susiduria su problema, vadinama „vidutinio amžiaus krize“. Seksologų nuomone, tarp 30-mečių ir 40-mečių didelio skirtumo nėra, tačiau atsiranda psichologiniai pokyčiai. Vyrai ima daugiau dėmesio skirti savo fizinei formai, rūpinasi savo sveikata. Ir pati didžiausia baimė, kuri apninka – tai seksualinės disfunkcijos arba prostatito baimė. O iš tikrųjų ne viskas taip blogai: dažniausiai po 40 metų vyrai tampa puikūs ir jausmingi meilužiai, kurie koncentruojasi ne į kiekybę, bet į kokybę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
norisi ner su kuo,pimpala i ledukus ir nebesinori,nesamone straipsnis
na ziurint apie koki cia sexa kalbame,,ens ju yra tiek daug variantu...
Tik nepradekit sakyt, jog vaikinai gali ta ana vietoj to, o merginos kencia... Jau seniai nieko didzioji dalis nebekencia, nes jei kestu, tai kaip senais laikais merginos vaikinu ieskotus, o bernai tik rinktusi. Dabar jau kai save patenkinat pacios isrankesnes pasidaret...
Naujas komentaras