Kiek trunka idealus seksas?

 
1 komentaras
Idealus seksas trunka tik 10 minučių, taip mano amerikiečių mokslininkai. Šio gana trumpo laiko užtenka, kad abu partneriai liktų patenkinti. O ilgiau trunkantys „seansai“ nesuteikia nieko, išskyrus nuovargį.

Tokias išvadas padarė Pensilvanijos universiteto psichologai, pagal kokybines apklausas. Paaiškėjo, kad dauguma žmonių mano, kad septynių minučių sekso pilnai užtenka. Mylėtis nuo 7 iki 13 minučių daugumai atrodo pakankamas ir pageidaujamas laiko tarpas. O štai visa kita, kas buvo daugiau nei 13 minučių, buvo laikoma „per daug“.

Be to, pagal mokslininkų duomenis, seksas kaip medicininė procedūra atneša naudą tik po pusvalandžio. Pasirodo, organizme prasideda laisvųjų radikalų sintezė, o jie išnaudoja deguonies molekulės. Ir jei pasigamina per daug radikalų, gali prasidėti ligos. Seksas juos neutralizuoja, tačiau tai prasideda tik nuo 31 minutės.

Medikai pataria tiems, kas serga pielonefritu, užsiimti seksu mažiausiai 40 minučių. Jei jūs turite opą, šis laikas turi tęstis valandą. Tie, kas turi gastritą, rekomenduojama užsiimti seksu 1 valandą 10 minučių, o anginą – 1 valandą 20 minučių.

Suaugusiems.lt

Kiek laiko dažniausia mylitės (neįskaitant preliudijos)?
 
Komentarai (1)
iki vaiko poto iki antro o po antro dar nebndziau:)
Naujas komentaras