Ko iš tiesų nori moterys?

man-with-flowers.jpg
 
1 komentaras
Apie tai prirašyta daugybė knygų, sukurta begalė dainų, bet iki šiol visi bando atsakyti į tą klausimą - ko iš tiesų nori moterys? Atrodytų, jog ši tema jau yra viskas pasakyta, bet vertėtų prisiminti kelis paprastus dalykus, kurios pasitelkę vyrukai galėtų turėti pačias geriausias moteris.

Tiesą sakant, moterys nenori labai nepasiekiamų dalykų. Ironiška, bet dauguma moterų net nėra tikros, kokio vyro iš tiesų jos nori. Ne veltui yra sakoma, kad moterys renkasi sau vyrus, o ne atvirkščiai. Taigi, net jei vyras nėra toks gražus kaip Davidas Beckhamas ar neuždirba tiek, kiek Markas Zukerbergas, jis turi galimybę sužavėti patrauklią, protingą ir seksualią moterį. Įdomu sužinoti kaip?

Moterims nereikia svajonių princo ant balto žirgo – jos nori romantikos. Būk švelnus, dėmesingas, jautrus. Bet nepamiršk, kad visuose santykiuose romantiškoji dalis taip pat yra labai svarbi. Sakyk jai švelnius žodžius, padovanok puokštę gėlių ar palepink ją nuoširdžiu dėmesiu. Pamatysi, kad ji tai įvertins ir nuoširdžiai atsidėkos.

Moterys vertina sąžiningumą. Jos yra pačios geriausios šnipės, todėl žino arba būtinai sužinos apie kiekvieną tavo krustelėjimą. Nė negalvok, kad nuo jų gali ką nors nuslėpti. Sąžiningumas gali tapti raktu į sėkmingus santykius, todėl būk su ja atviras.

Pabučiuok ją tada, kai ji to mažiausiai tikėsis ar padaryk jai malonų atpalaiduojantį masažą. Pamalonink ją vien dėl to, kad tu to nuoširdžiai nori ir nieko nesitiki gauti atgal. Dažnai porų santykiai būna paremti ėmimo ir davimo principu, o tai neatneša laimės, kurios kiekvienas trokšta. Pasistenk jai būti švelnus ir patenkink jos poreikius.

Nors didžioji dalis vyrų to nevertina, bet tokie dalykai kaip pirmojo pasimatymo data ar draugystės metinės jai yra svarbios. Pabandyk prisiminti jūsų draugystei svarbias datas ir pradėkite švęsti meilę. Ta pati gėlių puokštė ar kitaip parodytas dėmesys taps jai ženklu, kad tu jai iš tiesų rūpi, o į santykius žvelgi rimtai. 

Santykiai susideda iš daugybės mažų dalykų, todėl stenkis daryti tai, kuo tu ją sužavėjai dar draugystės pradžioje. Pavyzdžiui, prajuokink ją. Liūdna, bet kai kurie vyrai pamiršta, kokie jie buvo anksčiau – linksmi, kupini energijos, jėgų – todėl ima ir pasikeičia. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl skiriasi poros. Moteris gali pamanyti, kad jis ja daugiau nebesidomi vien dėl to, kad jis nebesielgia taip, kaip elgėsi anksčiau. Išlik savimi – tokiu, kokiu ji tave pamilo.

Taigi, moterys nenori nepasiekiamų dalykų. Kiekvienas vyras gali nustebinti moterį, suteikdamas jai daugiau dėmesio, ja besirūpindamas ar būdamas su ja sąžiningu. Juk kiekviena moteris trokšta būti mylima ir geidžiama, o tai pasiekti nėra jau taip sunku. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Tiesa
Naujas komentaras