Ko nori skirtingo amžiaus moterys?

 
7 komentarai
Jeigu užduotume šį klausimą skirtingoms amžių grupėms priklausančioms moterims, atsakymai būtų (kaip bebūtų keista) labai panašūs. Moterys pasakys, kad joms svarbu meilė, pagarba, stabilumas, humoro jausmas, aistringumas, dosnumas ir atidumas. Atrodo, viskas aišku – tereikia tapti idealiu vyru ir visos moterys taps Jūsų, tačiau yra vienas “bet”.

Kiekviena moteris, tarianti minėtus žodžius, suteikia jiems tik jai vienai žinomos prasmės ir svarbos. Jeigu būdama 20-ies ji atleis Jums pastovumo stoką, sulaukusi 30-ies moteris būtent stabilumui teiks pirmenybę.

Psichologai ir sociologai įrodė, kad moterų prioritetai kardinaliai kinta senstant, todėl ir reikalavimai, keliami partneriams, kaskart “evoliucionuoja”. Faktiškai reikia suprasti tam tikrus su moters amžiumi susijusius niuansus ir kelias į bet kurios damos širdį taps įveikiamas!

Jeigu jai 20 metų

Šio amžiaus moterys atviros naujovėms, lengvai susipažįsta, trokšta apkeliauti visą pasaulį. Santykiuose jos būna drąsios, gobšokos, tačiau nelabai savimi pasitiki seksualiniam plane ir, greičiausiai, praktika domisi labiau vardan teorijos.

Iš partnerio jos pirmiausia tikisi, kad bus priimtas/pripažintas jų bendravimo ratas. Jeigu norite patenkinti dvidešimtmetės poreikius, kalbėkite su ja apie jos drauges ir nevenkite jų. Svarbu įsiminti jų vardus ir bent šiek tiek skirti. Sulaukusios 20-ies merginos mėgsta leisti laiką triukšmingose kompanijose – vežiokite savo išrinktąją į vakarėlius, parodų atidarymus, premjeras. Iš Jūsų bus tikimasi humoro, polinkio bendrauti, charizmos. Beje, labai geranoriškai žiūrėkite į jos mamą. Jaunos merginos vis dar būna stipriai prisirišusios prie savo tėvų ir dažniausiai nebūna linkusios priimti neigiamą kitų nuomonę apie artimuosius.

Lovoje jaunos merginos atiduoda vadeles Jums, be to, jos tikisi, kad Jūs taip pat norite išbandyti daugybę įvairių pozų ir glamonių. Labai svarbu mylėtis ne visiškoje tamsoje, kadangi jaunoms merginoms net standartiškiausi judesiai arba pozicija gali sukelti skausmą – Jums svarbu matyti jos veidą, reakciją. Neužmirškite palaikyti jos žodžiais – juk dvidešimtmetė mergina nėra tiek pasitikinti savimi, kad jai nereiktų Jūsų pagyrų ir direktyvų.

Jeigu jai trisdešimt metų

Trisdešimt metų – daugumos moterų suvokiama riba, po kurios tikrai reikia suaugti, “įsitaisyti” vaikų ir sutikti savo antrąją pusę. Moterys 30+ dažniausiai būna finansiškai nepriklausomos, pasitiki savimi, tvirtai stovi ant kojų ir iš gyvenimo tikisi, pirmiausia, ne karjeros augimo, antro aukštojo išsilavinimo arba kelionės aplink pasaulį, o paprasčiausio ir (beje) taip sunkiai pasiekiamo laimės pojūčio. Jos tiesiogine prasme ieško minėtos laimės visame kame. Ir dažnai randą ją sekse. Šio amžiaus moterys išties mėgsta seksą.

Vežioti tokias damas į vakarėlius – klaida. Geriausia vieta pasimatymui su trisdešimtmete moterimi – jos pačios namai su jos pačios paruošta vakariene. Tiktų pokalbis jaukioje kavinukėje, vargonų muzikos koncertas, ajurvedos paskaita ir jokių draugių ir mamų, tik Jūs….

Šio amžiaus damos jau pažino savo kūną, jo galimybes ir norus, todėl sekso meto yra pasiruošusios vadovauti. Jums belieka tik paklusti ir sakyti, kaip Jums viskas patinka. Jūsų aimanos reikalingos jai ne pagirti, o suvokti, kad Jūs mėgaujatės procesu ne mažiau nei Ji.

Jeigu jai keturiasdešimt metų

Keturiasdešimtmetės moterys neįtikėtinai savimi pasitiki (tikėtina) todėl, kad jos užnugaryje turi ne tik materialinį stabilumą, bet ir vaikų. Jos tiek pasitiki savimi, kad kartais būna šiurkščios ir per daug tiesmukos reikalaudamos ir vertindamos. Iš vyro jos tikisi tvirto charakterio, žinojimo, ko jam reikia ir komplimentų – minimaliai tūkstančio per dieną.

Minėto amžiaus moterys turi tik vieną priežastį dėl ko nors dvejoti – tai jų išorinis patrauklumas. Todėl keturiasdešimtmetės damos labai gerai “kimba” ant komplimentų ir net akivaizdaus meilikavimo. Nebūkit šykštus pagyrimų. Tiesą sakant, tai vienintelis dalykas, kurio iš Jūsų reikia.

Sekso metu minimos damos nėra tokios nepasotinamos, kaip trisdešimtmetės, tačiau jos labiau pasiruošusios skirti daugiau dėmesio būtent partneriui patenkinti! Vienos apklausos, vykusios UK, metu buvo nustatyta, kad 46% keturiasdešimtmečių damų yra pasiruošusios seksui pirmo pasimatymo metu!

 
Komentarai (7)
30 m. moterų noras gauti stabilumą yra labai subjektyvus. Stabilumas joms dažnai pavirsta... rutina...
nekažką
pieva
Vežioti tokias damas į vakarėlius – klaida.-nesamone arba as dar nesubrendau,nemegstu leisti laika namie;))
kodel nieko nera apie 50 metes ir vyresnes, jos irgi sekso nori
:D, daugiau nera ko pridurti
nieko naujo neparasyta galima ir daugiau manau ;)
Naujas komentaras