Kodėl jus traukia tas, kuris nėra pasiruošęs santykiams?

4i88GgaV8qiGS89gaGHJ7mneVvwpRVEbw4UKtWcfzAjANQQagL43syKrBhRheqTs5czaLTANahonvBKCTJpDiNnKcoenGbpqnQ38GuDar5UEs2KkUxgwPXvcog.jpg
 
Nors Pyterio Peno sindromas nėra pripažintas psichologiniu sutrikimu, tai terminas, kuris gali būti naudojamas paaiškinti nebrandų elgesį, įskaitant atsakomybės vengimą. Dažniausiai šie bruožai nesuderinami su santykiais. O toks partneris gali atrodyti ypač patrauklus.

Pyteris Penas pasižymi žaismingumu, kuris gali būti nuostabus, bet ir priešinasi gyvenimo atsakomybėms. Tokie bruožai ir žavi, ir erzina. Kaip ir išgalvotas personažas, jūsų partneris gali padėti pabėgti iš realybės kuriam laikui ir to gali užtekti, kad nebekreiptumėte dėmesio į įspėjamuosius ženklus ir toliau su juo susitikinėtumėte. Kai subręstame ir užaugame, lieka dalis mūsų, kuri ilgisi nerūpestingų dienų, kai nereikėjo rūpintis sąskaitomis, dienotvarkė nebuvo tokia užimta ir galėjome susitelkti į smagų laiką, o ne darbą. Kai sutinkame žmogų su Pyterio Peno sindromu, iš naujo galime išgyventi tas šlovingas dienas. Taip nutinka dėl jo nerimtumo ir nebrandos, tada plačiai atsiveria smagumų durys, o jūs mėgaujatės nuotykiais. Arba tiesiog mėgaujatės būdami su žmogumi, kuris niekuo nesirūpina. Niekuo.

Kai sutinkame nebrandų partnerį, galime įklimpti į jo gyvenimo būdą, kuris kažkuo labai žavi. Tokio tipo partneris gali ypač jaudinti, o dar labiau jaudins, jei užaugote griežtoje šeimoje ir niekada nesilinksminote vaikystėje. Kai kuriuos žmones traukia kitu, kurie pasižymi tokiomis savybėmis, kurių patys neturi, arba nepatyrė šeimoje. 

Net jei kelerius metus buvote vienišas, buvimas su kažkuo, kas skatina atsisakyti įsipareigojimų ir atsakomybės, gali išlaisvinti. O jei tai gaunate tada, kai ieškote partnerio, arba kai labai stengiatės dėl karjeros, jums tai vis tiek gali atrodyti žaviai, net jei tai nėra logiška. O kai įsimylite, dažnai paprasta nepastebėti negatyvių bruožų kurį laiką. Mes norime jausti, kad esame su žmogumi už tai kas jis yra, o ne už tai ką jis turi. Taigi, net jei jūsų partneris nekalba apie ateitį ar neturi daug tikslų gyvenime, galite manyti, kad kiti jo bruožai tai atperka.

Taip pat gali būti, kad norėsite „išgelbėti“ žmogų, kuris pasižymi Pyterio Peno sindromu ir padėti jam apversti jo gyvenimą aukštyn kojomis. Jūs matote žmogų, kuriam sunku integruotis į suaugusio žmogaus pasaulį ir norite padėti jam. Ir tada vietoje to, kad būtumėte su partneriu, kuris prisideda prie jūsų gyvenimo ar nori tų pačių dalykų kaip jūs, esate su labai linksmu, tačiau labai įnoringu žmogumi, kuris reikalauja labai daug laiko. Ir troškimas nukreipti jį reikiama linkme ar nulipdyti iš jo tai, ką norite jūs, gali labai vilioti.

Žinoma, mes nenorime pasakyti, kad darote kažką negerai, pasirinkdami linksmą partnerį ar tokį, kuris vis dar ieško savęs. Tačiau, kai sutinkate tokį, kuris pasižymi Pyterio Peno sindromu, dažniausiai, tai būna viskas ką gaunate. Ir čia yra problema. Labai tikėtina, kad su laiku imsite jausti nusivylimą partneriu, ypač dėl to, kad jo nerūpestingumas gali išaugti. Galite pasijusti esantis vienintelis atsakingas žmogus santykiuose

Santykiai, kurie prasidėjo juokingai gali virsti varginančiais. Ir nors mylite ir mėgaujatės partnerio asmenybe (ir kartais to užtenka), galite taip pat jaustis nusivylęs ar, kad nesate su tinkamu žmogumi ir tikru partneriu. Jei įtariate, kad jūsų antroji pusė yra Pyteris Penas, visada galite su juo pasikalbėti ir išsakyti tai, kas kelia jums stresą. Jei pastebėsite pagerėjimą, tai puiku. Tačiau, jei ne, gali būti, jog laikas skirtis dėl jūsų paties emocinės ir psichinės sveikatos.

Ir nors Pyteris Penas gali būti labai patrauklus ir smagus žmogus, jo nebranda trukdys santykių stabilumui. Ir tai pripažinti yra sveika. Jei jūsų partneris nėra pasirengęs kurti tvirtus santykius, ar jis nenori to paties kaip jūs, neišgelbės net visas jo žavesys ir dėl to tikrai neverta stengtis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras