Kodėl moterims nusibodo saugus seksas?

 
2 komentarai
Amerikiečių mokslininkai išsiaiškino, kad kuo vyresnė moteris, tuo ji mažiau rūpinasi, kad seksas būtų saugus.

Atliktos apklausos duomenimis, jei paaugliams prezervatyvų naudojimas jau tapo įprastu dalyku turint intymių ryšių ir su pastoviu partneriu, o štai brandaus amžiaus moterys linkusios nekreipti dėmesio į tokias, jų nuomone, smulkmenas.

Saugus seksas labiau rūpi vaikinams nei merginoms

Apklausa taip pat parodė, kad net vyresnio amžiaus, 60 metų amerikiečiai nevengia intymių santykių, skirtingai nei europiečiai, kurie „sėkmingai“ baigia savo lytinį gyvenimą vidutiniškai sulaukę 54 metų.
Per apklausą taip pat paaiškėjo, kad tarp jaunimo 21 proc. tokių, kurie tik retsykiais naudoja prezervatyvus intymaus kontakto metu. Tačiau ne dėl to, kad norėtų apsisaugoti nuo venerinių ligų ar nepageidautino nėštumo,o tik dėl pojūčių paįvairinimo. Be to, kaip bebūtų keista, bet dėl saugaus sekso labiau rūpinasi vaikinai, o ne merginos. Tuo tarpu 30-45 metų žmonių, besinaudojančių prezervatyvais intymiuose santykiuose, sudaro vos 19 proc. Ir tai daugiau nei pusė iš jų – vyrai. Tik artėjant prie 50 metų ribos vienas iš penkių vyrų ir viena iš keturių moterų praktikuoja saugų seksą.

Vyresni tampa dar labiau seksualiai aktyvesni

Kodėl žmonės ima mažiau naudotis prezervatyvais, kai jiems sueina  daugiau kaip 30 metų? Iš pradžių tyrėjai pagalvojo, ar tai susiję su libido sumažėjimu. Tačiau amerikiečiai – priešingai: kai jiems sueina daugiau nei 30  metų, tampa dar labiau seksualiai aktyvesni. Todėl būtent to amžiaus kategorijoje ir padaugėja susirgimų venerinėmis ligomis, o abortų skaičius tarp to paties amžiaus moterų gerokai pralenkia skaičių, įregistruotą tarp jaunesnio amžiaus moterų ar merginų. Todėl JAV Nacionalinio svaikatos apsaugos instituto mokslininkai ėmė skambinti pavojaus varpais ir aktyviai propaguoti bei vesti aiškinamąjį darbą, kad reikia naudotis kontracepcijos priemonėmis.

 
Komentarai (2)
...sutinku su tavim...deja..
todel kad siame gyvenime viskas nusibosta,,ne tik saugus sexas......apskritai viskas...
Naujas komentaras