Kodėl neverta namuose bandyti pasididinti penį

 
5 komentarai
Kambodžios valdžia neseniai išleido viešą perspėjimą, perspėdami, kad Kambodžios vyrai nebebandytų namuose savarankiškai pasididinti penių.

Toks perspėjimas buvo išleistas po to, kai policija rado vyrą, kuris į penį susileido plaukų priežiūros priemonių ir... nesugebėjęs susitvarkyti su nepakeliamu skausmu, atsiradusiu po keistos procedūros, nusižudė.

35 metų statybininką, pasikorusį nebaigtame statyti name, rado policininkas. Paaiškėjo, jog vyriškis panaudojo specialią plaukų priežiūros priemonę, kuri plaukus padaro „tankius ir blizgančius“. Savižudis tikėjosi, jog reklamuojamas efektas bus matomas ir ant jo vyriško pasididžiavimo, į kurį jis susileido toniką.

Nesunku nuspėti, jog įvyko alerginė reakcija, kurios metu ant penio atsivėrė žaizdos, ir skausmas buvo toks nepakeliams, jog vyras nusprendė nusižudyti.

Policijos teigimu, tai nebuvo vienintelis atvejis, kai vyrai bandė pasididinti penius namuose, tačiau tai nekainavo nei vienos gyvybės. Tačiau po pastarojo incidento valdžia prašo vyrų nebeeksperimentuoti: „Jie labai nori pasididinti penius, ir dėl to galiausiai įvyko ši tragedija“, - pakomentavo savižudį radęs policininkas.

 
Komentarai (5)
Penio didinimo tabletės - http://bit.ly/111yeEJ
Naudoju jį dar tik 6 savaites. Mano penis tapo didesnis 2 cm.
reklama
Jei didintis, tai tik Vitkus Clinic - Valakupių plastinės chirurgijos klinikoje. Ten tokį penio implantą įvarys, kad ir grabe gulėdamas būsi seksualiai pajėgus – stovės tol, kol kirmėlės sugrauš.
ne nu atsiranda debilu...
tai ble botokso tegul leidziasi o ne plauku auginimo tonika:DDDD
Naujas komentaras