Kodėl turėtumėte miegoti skirtingose lovose?

 
6 komentarai
Vieno MTV realybės šou „žvaigždė“ Mike Sorrentinio žino: jei jis nori gerai išsimiegoti naktį, merginai, kurią parsivedė namo teks apleisti jo lovą. Pasirodo, kad jis nėra vienintelis supratęs, jog miegant atskirai gerėja miego ir sekso kokybė.

Naujas tyrimas, kuriame dalyvavo 1192 žmonės, atskleidė, kad 1 iš 10 kartu gyvenančių porų miega atskirai. Kai mokslininkai įsigilino į šių žmonių santykių įpročius, buvo pastebėta, kad 19 proc. jų miega atskirai dėl geresnio seksualinio gyvenimo.

Dažniausiai pasitaikančios priežastys, kodėl miegama atskirai, buvo knarkimas (24 proc.) ir geresnė miego kokybė (23 proc.), po kurių sekė geresnis seksas. Paskutinės dvi yra labai susijusios, nes gerai išsimiegoję žmonės jaučia didesnį pasitenkinimą gyvenimu visais aspektais. Prieš tai atlikti tyrimai atskleidė, kad geriau išsimiegantys žmonės yra labiau pailsėję ir turi daugiau energijos seksui.

Vienintelė problema yra ta, kad dauguma žmonių nėra šalti kaip Mike Sorrentinio. Pastaruoju metu viskas dažnai vyksta priešingai: vyrai stengiasi suprasti kaip „Sėkmingai įtikinti ją miegoti savo lovoje“.

Tikslai aušti – nesėkmė bandant įtikinti savo žmoną peršokti į kitą lovą gali reikšti kur kas daugiau nei blogą nakties miegą. Jei nusprendėte išbandyti šį sekso gerinimo būdą, pristatykite tai kaip riboto laiko eksperimentą. Beje, nepamirškite užtikrinti partnerio, kad dėl to jūsų jausmai jam tikrai nesikeičia!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
straipsnio autoriu patarchiau ishsishypsht nosi ir bent karta gyvenime namo gyva moteri parsivest,o ne pripuchiama ;)
jau 30 m. miegam kartu, ir niekas nenukentejo. Gal verta rinktis patogia, platesne lova
Mes taip pat nusprendem, kad geriausiai issimiegam atskirai arba bent po atskiromis antklodemis, tikrai nemanau, kad del miego reikia gyventi atskirai :D
tai ir atskirai gyvenkit :)
Retsykiais su drauge pamiegot kartu tikrai smagu,kai salta ar siaip truksta artumo,bet jai galeciau rinktis tai miegociau vienas :D
Mes visada miegam atskirai, o kai salta ir norisi kai ko - atbėgam vienas pas kitą
Naujas komentaras