Kodėl vasarą seksas toks... karštas?

 
1 komentaras
Sakoma, kad atšilus orui, pakyla ir noras, bet ne tik šilti orai turi tam įtakos. Kodėl didžioji dalis aistringų romanų pradedami būtent vasarą? Ir kodėl vasarą seksas būna geresnis nei kitais metų laikais?

Jūs tampate tingesni

Kai lauke tikrai karšta, žmogaus kūnas tiesiog aptingsta. Seksologas Rachael Ross teigia, kad karštuoju metų laiku  organizmas pradeda taupyti energiją, žmonės aptingsta, todėl ne taip visur skuba, o seksas -  ne išimtis. Daugiau laiko skiriama glamonėms, todėl labiau susijaudinama, ir seksas būna daug karštesnis.

Jūs atsitraukiate nuo rutinos

Nors atostogaujate net ir ne visą vasarą, tačiau vasarą daugiau laiko galite skirti pramogoms. Kadangi vasarą dienos ilgesnės, todėl dar ir po darbo norisi ką nors nuveikti. Be to, ne taip jaudinatės, kad nepavyks išsimiegoti – kadangi švinta tikrai anksti, keltis ryte tampa lengviau.

Vasarą daugiau prakaituojate

Galbūt tai skambės gana keistai, tačiau esant karštam orui, prakaituoja ir Jūsų lytiniai organai, kurie skleidžia feromonus, ir priešingos lyties atstovai visai nesąmoningai jaučia didesnį lytinį potraukį.

Jūsų raumenys tampa lankstesni

Rachael Ross teigia, kad esant šiltam orui, raumenys ir sąnariai labiau atsipalaiduoja, todėl poros turi galimybę išbandyti tokias pozas, kokiomis nepavyktų pasimylėti šaltuoju metų laiku.

Ir dar šis tas...

Karštuoju laikotarpiu, norisi visko, kas atšaldyta: šalti kokteiliai,  sultys, vanduo su ledukais... Staigus atsivėsinimas veikia adrenalino  išsiskyrimą, o tai stiprina jaudulį. Jei norite dar stipresnių pojūčių, glamonių  metu pabandykite ant partnerės (partnerio) kūno uždėti ledukų – tai tikrai sustiprins potyrius.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
yra tiesos, yra :)
Naujas komentaras