Kodėl vyrai lankosi pas prostitutes?

handle-infidelity(1).jpg
 
6 komentarai
Oficiali statistika rodo, kad maždaug 15 proc. vyrų yra bent kartą naudojęsi prostitučių paslaugomis. Tačiau tokie skaičiai neatspindi tikrosios tiesos. Neoficialiais duomenimis meilę yra pirkęsi maždaug 4 vyrai iš 10. Tačiau kodėl atsiranda noras elgtis taip, kai šalia yra taip lengvai pasiekiama antroji pusė?

Kaip tai aiškina patys vyrai? „Prostitucija – tai it masturbacija nenaudojant savų rankų. Kūną pardavinėjančios merginos iš tikrųjų neretai kelia gailestį, tačiau jos suteikia tai, ko mes norime“, - sako stipriosios lyties atstovai.

Bene dažniausia priežastis, kodėl vyrai lankosi pas prostitutes yra ta, kad su jomis galima daryti viską, ko nepavyksta su mylimu asmeniu, esančiu šalia. Ypatingai ši taisyklė galioja tiems, kurie jau turi sukūrę šeimas. „Tik taip mes galime gauti tai, ko iš tikrųjų norime, o mūsų antrosios pusės dėl vienokių ar kitokių priežasčių negali to suteikti“, - aiškina jie. Perkamą meilę pastarieji įvardina kaip paskutinę išeitį nepatenkintų seksualinių troškimų įgyvendinimui.

Taip pat, prostitučių paslaugas renkasi ir tie vyrai, kurie yra visiškai nepatenkinti seksualiniu gyvenimu su savo partnere.

Kai kurie stipriosios lyties atstovai sutinka pirkti meilę vien tik dėl to, kad ji neteikia jokio emocinio ryšio bei įsipareigojimų.

Egzistuoja ir kur kas paprastesnių priežasčių, kodėl naudojamasi prostitučių paslaugomis. Pavyzdžiui, tokius poelgius gali įtakoti priklausomybė nuo sekso, nenumaldomas lytinių santykių troškimas „dabar pat šią minutę“, alkoholis ar tiesiog smalsumas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Kodėl vyrai eina pas prostitutes ? Atsakymas elementariai paprastas - dėl sekso.
Jei pažiūrėtumėte pažinčių portaluose vyrų/merginų santykis minimum 5:1 ir kartais siekia iki 10:1.
Prostitucija yra taip pat natūrali kaip natūralus yra seksas.


mums neigaliems neturintiems žmonu deja butinos prostytutes, tik kur ju rasti-kurios butu ateinančios, 2kartus i savaite?
o as noreciau kad vyrus prostitutus iteisintu:D varyciau:D vis pigiau nei uzsisokti ant alfonciuko:D
oh, cammon... dar sausiau neglėjot? kelios kęsto parašytos eilutės įdomesnės už visą straipsnį.
galetu lietuvoi iteisint viesnamius: sumazetu isprievartavimu ir biudzetas pasipildytu. kai dirbau ispanijoi tai maciau toki vaizda: mano sefas varydavo vos ne kas savaitgali o jo zmona napries budavo :)
Pasiteisinimų visada galima surasti: tai draugė nepatenkina, tai nuotaikos nėr, tai pinigų per daug.
Naujas komentaras