Kodėl vyrai mėgsta striptizo klubus?

 
Vyrai mėgsta kalbėtis apie striptizo klubus. Ką aš tikrai išmokau gyvenime, tai kad nėra lengvesnio būdo vyrui sukelti šypseną nei paminėti striptizą.

Vyrai mėgsta kalbėtis apie tai, ką jie matė ir ką jie darė. Striptizas – privatus pasaulis, kuriuo vyrai gardžiuojasi, o moterys bijo.

Visada buvo smalsu, kas vyksta vyrų klubuose. Kodėl ten verda verslas ir kas skatina vyrus lankytis tokiose vietose ir palikti krūvas pinigų. Suvokiau, kad vyrams striptizo klubas – ne gyvenimo būdas, o pabėgimo, atitrūkimo nuo realybės  vieta! Atėjo laikas pačiai “įsisukti” į veiksmą ir pažiūrėti, koks gyvenimas vyksta viename žymiausių Vilniaus striptizo klubų (pavadinimo dėl aiškių priežasčių neminėsiu).

Kodėl vyrai juos taip mėgsta

Teko bendrauti su keliais vyriškiais, kurie gurkšnojo konjaką ir mėgavosi vaizdu. Pasirodė keista tai, kad jie buvo stebėtinai atviri pokalbiui, mano manymu, sąžiningi ir be abejo flirtavo (turbūt viskas dėl iškirptės). Aš nesu vyras, tačiau gan greitai perpratau jų pagrindinę lankymųsi striptizo klubuose priežastį…

Priežastis ta, kad yra 100% garantija, kad ten bus moterų, be  jokių rūbų. Jeigu vyrai bandys paprieštarauti ir sakys, kad tai nėra svarbiausias faktorius, tegu jie sąžiningai savęs paklausia, ar jie eitų į striptizo klubus, kuriuose nusirenginėtų 60-mečiai vyrai. Tai va. Vyrams patinka žiūrėti į nuogą moters kūną. Ir kuo daugiau kūno jie mato, tuo geriau. Jiems nereikia įkalbinėti, prašyti, maldauti – puikus sandėris!

Šie vyrai išgyvena tam tikrą romaną be jokių papildomų rūpesčių. Dažniausiai vyrai fantazuoja apie gražias moteris ir laiko gražią moterį – sėkmingo pasimatymo etalonu. Tačiau vyrai pripažįsta, jog jie nepasižymi “ledine” išvaizda, bet juk svajoti niekas nedraudžia. Striptizo klubuose vyrai priartėja prie savo fantazijos, nes jie mato gražias, visiškai nuogas (pažeidžiamas) merginas, šokančias jiems. Vyrai šitaip pildo savo svajones, slaptus geismus ir atitrūksta nuo realaus gyvenimo. Lankymasis striptizo klubuose nėra išdavystė, tačiau kiekvieno vyro mintyse blyksteli mintis apie seksą su viena iš šokėjų.

Anot tų kelių vyriškių, su kuriais teko kalbėti, vyrams striptizo klubai suteikia savotiškos laimės. Nepaisant vienišų vyrukų, kurie sėdėjo ir varvino seilę slėpdami kažką tarp kojų, likę vyrai puikiai leido laiką ir švaistėsi 50-inėm ir 100-inėm, kad merginos skirtų jiems ypatingo dėmesio (panašu, kad jie buvo užsieniečiai). Laimė – nėra priežastis nusidėti, tačiau viskas paaiškinama. Tikrai nepamenu, kur dar tekdavo bendrauti su tokiais patenkintais ir laimingais vyrais. Jų nuotaika buvo pasakiška… Net keista, kaip moteriai, nes juk jie ateina į klubą, palieka krūvą pinigų ir nieko negauna, tik spokso… Vyrams būti viename kambaryje su nuogomis gražuolėmis – tas pats, kas nuvykti į “negyvenamą” salą, kur būtų pilna laukinių pusnuogių amazonių, pasiruošusių “sudraskyt” juos…

Gal tai keista, tačiau vyrams šie klubai daro teigiamą įtaką (ramina juos). Įdomiausia tai, kad vyrai, kurie lankosi striptizo klubuose, turi geras profesijas, dideles pajamas. Vyrukai tvirtina, kad striptizo klube jie atitrūksta nuo streso ir tai vienintelė vieta, kur jie “atlaisvina kaklaraištį” ir atsipalaiduoja. Taip pat jie papasakojo kai kurias subtilybes, pvz. kad striptizo klubas – puiki vieta verslo sandėriams atlikti, nes visi būna pakylėtos nuotaikos ir šiek tiek išsiblaškę – žinantys tai žmonės gerai pritaiko šią gudrybę versle. Kaip manot, ar yra geresnė vieta priversti vyrą padėti parašą ant dokumento?

Nesvarbu, kad vyrai suvokia, jog merginos nusirenginėja, nes joms už tai yra mokama; jie vis vien tiki, kad yra mažytė galimybė apturėti nuotykių su šokėjom. Logika labai paprasta. Vyrai gali eiti į klubą, išleisti 300 Lt bei grįžti namo tuščiom arba jie gali išleisti 300 Lt striptizo klube ir pasigrožėti bei pabendrauti su gražiomis nuogomis moterimis. Juk visuose klubuose vyrai dairosi žavių moterų ir nori pamatyti jas nuogas (be abejo ne tik pamatyti, bet mintį supratot), tad pinigus galima leisti turiningiau, taip?

Du draugai, su kuriais man teko bendrauti striptizo klube pasakė įdomią mintį: “visi tiek klubai, vakarėliai ir kiti renginiai – vieta jaunimui pasitrinti. Vyresni vyrai gyvena paprasčiau: nori sekso, susiranda sekso. Nori santykių – gauna santykių, nori matyti nuogas moteris – eina į striptizo klubą ir nešvaisto pinigų kokteiliukams, šampaniukui ir t.t.”. Šis pokalbis tapo labai audringas kuomet aš pradėjau įrodinėti savo tiesas ir požiūrį, bet šį kartą neišsiplėsiu ir geriau papasakosiu, ką ape striptizo klubus mano moterys. Tiesiog aš manau, kad nebūtina leisti 300 Lt klube tam, kad galėtum pamatyti nuogą merginą. Už pinigus tu nenusipirksi nieko tikrai vertingo (kalbant apie moterį). Geriau, vyrai, ugdykit gebėjimą bendrauti ir pinigų neprireiks.

Kodėl moterys nekenčia striptizo klubų

Priežastys, manau, visiems akivaizdžios ir suprantamos. Atminkit, kad moterys nelinkusios aiškinti ką nors. Jeigu moterys ką nors jaučia, ypač jei tai liečia jų vyrus, nesvarbu, koks nežymus būtų įvykis, nebandykit ginčytis, nes vargu ar kažką pavyks įrodyti. Štai moterų priežastys/pagrindas nekęsti striptizo klubų:

Visur pilna nuogų moterų. Jeigu vis dar nesupratai, ką noriu pasakyti, įsivaizduok savo merginą/žmoną, apsuptą tobulai sudėtų, nuogų, nuskustų vyrų ir tuomet viskas taps aišku.

Moterys nepasitiki vyrais.Kai kurios moterys tvirtina, kad vyrai – kiaulės ir asilai. Juk moterys nuolat pastebi savo vyrus, spoksančius į kitas šalia esančias moteris. Įsivaizduokit, kas darosi moterų galvoje, kuomet jos negali jūsų “kontroliuoti” ir nebūna šalia…

Moterys jaučiasi neužtikrintos. Moterys, ypač labai patrauklios (aš esu užkietėjusi patriotė ir visada tvirtinu, kad visos moterys gražios, tačiau kai kurios paprasčiausiai turi daugiau gėrybių nei kitos) dažnai jaučiasi nesaugios. Nustebai? Neverta. Pačios patraukliausios moterys lygiai tokios pačios, kaip ir likusios. Esmė tame, kad moterys tampa paranojikėm, kai kalba pakrypsta link jų išvaizdos. Žinojimas, kad vyras eina į klubą, kuriame pilna tobulai “išraižytų” mūzų (net jei ten neapsieita be silikono), demonstruojančių savo grožybes, moteris verčia kraustytis iš proto.

Moterys labai pavydžios. Mes labai pavydime, nes mūsų partneris gali leisti laiką tokiose vietose ir neranda laiko mums. Taip, vyrai, mes esam egoistės ir norime, kad mūsų vyrai visada būtų šalia. Žinot ką? Tame nėra absoliučiai nieko blogo, nes mes esam ganėtinai emocionalios būtybės.

Atsakymas kažkur anapus…

Vyrai visada liks vyrais, moterys – moterimis. Vyrai mėgsta lankytis striptizo klubuose. Moterys nekenčia, kai jų vyrai ten lankosi. Su kai kuriais gyvenimo įvykiais kartais tenka susitaikyti, nes jie neišvengiami. Tačiau turėkit sąžinės, vyrai, ir stenkitės bent jau neskelbti, kad buvot/einat/būsit striptizo klube, nes tai gali turėti skausmingų pasekmių. Ir jokiu būdu neprašykit savo moters (grįžę iš striptizo  klubo) pašokti jums privatą, nes tai – paskutinis lašas! Mes niekada nebūsim antros!

 
Komentarai
Naujas komentaras