Kodėl vyrai myli, kai moterys tampa kalėmis?

patraukli-moteris-5384adf0e88bf.jpg
 
Kai aš vaidinu kaip kalė, vyrams tai patinka. Bet kai aš vaidinu saldžia, gerute mergaite, vyrai praranda susidomėjimą. Kodėl? Kaip vaikinas, pripažįstu, kad šį reiškinį gali būti sudėtinga paaiškinti. Vaikinai, kurie yra pasirengę įsipareigojimams, dažnai renkasi nepriekaištingas moteris, nes niekas nesako susituokti, nesusižavėjus. Kiti, gali pastebėti, kad atsipalaidavusi „kalė“ yra sveikintinas iššūkis. Bet kuriuo atveju, tai yra vyrai, kurie paprastai mėgsta persekioti ar naiviai supainioti malonų požiūrį su nuobodžiu.

Kai aš pradėjau susitikinėti su vaikinu, jis buvo labiau susižavėjęs manimi, nei aš juo. Dabar aš matau, kad tai jį vargina. Kaip man įsitikinti, kad jis nekels klausimo apie jausmus?


Nesaugūs vaikinai yra (gali būti) labiau užsispyrę. Jie palaiko abejones ir įtvirtina emocinius pagrindus, todėl sunku suprasti tiesą. Čia nėra lengva nuspręsti, bet jūs galite sugriauti tuos pagrindus, toliau sakydami jam, kiek jis jums rūpi. Kuo ilgiau jūs este kartu, tuo daugiau parodysite savo dėkingumą, tuo patogiau jis jausis jūsų santykiuose. 


Kodėl yra vyrų, kurie yra apie 30 metų, nepasitenkina susitikinėti su tų pačių metų moterimis?


Senas klausimas. Laimei, nieko nereiki priimti asmeniškai. Deja, tokio elgesio motyvacija gali būti patriarchalinis ir pasenęs požiūris. Teorijos apima: vyrai, kurie yra vyresni, ir nori, kad vaikai, kurie kvailai prisiimtų jaunesnę moterį, automatiškai padidintų jų savivertę. Ir vyrai dažnai renkasi paviršutinišką jaunystę, nes jie patys dažnai yra geri, paviršutiniški. Ir, žinoma, puikus veiksnys yra tai, kad vyrai nenori suaugti, todėl jie laikosi jaunystės. 


Atvykau į savo vaikino tėvų namus, kad galėčiau susipažinti, padėkoti. Yra patarimų, kad mano vizitas eitųsi sklandžiai? 
Pasitikėk savo draugu, kad galėtum padaryti puikų pirmąjį įspūdį. Paklauskite jo kelių patarimų, pavyzdžiui: „kokia dovaną turėčiau įteikti tavo mamai?“ arba „kokį desertą turėčiau padaryti tavo tėčiui?“. Tada, kai būsi jo tėvų namuose, būsi gerbiama, gera...ir savimi. 


Ar manote, kad vyrai iš tiesų rūpinasi, kokiais apatiniais einame miegoti? 


Tikimybė, kad jūs dėvite įprastas kelnaites, daro jūsų vyrą kietą, vien dėl to, kad jis apie tai nemąsto. Jis žino, kad tai tikra santuoka, o ne koks spalvingas filmas. Bet ar jis mėgsta, kai jūs dėvite braziliškas kelnaites, ar neriniuotas? Žinoma, TAIP. Jūsų vyras nesitiki, kad visą laiką jūs pamiršite apie apatinį trikotažą, bet kai jūs kartais jį pakeisite, kažkuo tai seksualiu, jis jums tikrai atsilygins. 


Labai daug vaikinų, pažinčių programėlėse, nustato, kad jie yra verslininkai ar turi savo verslą. Ar tai reiškia, kad jie yra bedarbiai?


Būti skeptiškam yra gerai. Kaip ir daugelis vaikinų teigia, kad jie yra 183 cm ūgio, o iš tikro 172 cm. Yra daug „savarankiškai dirbančių“ vyrų, kurie iš tikrųjų neparodo savo darbo perspektyvos viešumoje, ar mažiau tikėtina, kad jie nusikaltėliai. Tačiau manevringumo ekonomika yra tikra, o dabar daugiau žmonių pradeda verslą arba jį valdo, kaip niekada anksčiau. Jei jums yra svarbu, ar vyrai turi darbą, tai nedvejodami kreipkitės į „Google“, o tada paklauskite: „Taigi...ką reiškia savarankiškai dirbantis darbuotojas?“. 


Ar vyrams patinka auskarai, ten apačioje? 


Nori būti su žmogumi, kuris jums patinka už tai, kas esate, kam rūpi, ką vaikinai mano apie tai? Jeigu jūs norite perverti savo lytines lūpas, papuošti jas kristalais, pasidaryti gražią tatuiruotę ant gaktos...arba nieko nedaryti. Tai tavo kūnas! Žinoma, kai kurie vaikinai yra labiau linkę į natūralumą, o kiti išprotėję dėl moterų, kurios turi metalus ant kūno ar įvairiausius piešinius. Galų gale, galiu lažintis, kad dauguma vaikinų labiau patinka, kai moteris yra nuoga, o ar ji bus su auskarais, ar tatuiruota, jie neatkreips į tai dėmesio. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras