Kodėl vyrai vengia sekso žaisliukų?

 
Specialistai pastebi, kad dailiosios lyties atstovės vis dažniau užsuka į sekso reikmenų parduotuvę įsigyti intymiam bendravimui skirtus žaisliukus.

Tačiau, pasak sekso reikmenų parduotuvių internete savininkų, vyrai tik pradeda atskleisti šį rinkos segmentą. Tuo tarpu įvairių formų ir spalvų faloimitatoriai seniai ne naujiena vienišų moterų intymioje gyvenimo sferoje.

Žinia, vyrui nusipirkti erotinį žaisliuką – gerokai sudėtingiau nei moteriai. Sekso reikmenų gamintojų ir pardavimo atstovų manymu, vyrai kol kas su nepasitikėjimu žiūri į priemones, skirtas patenkinti jų seksualiniams poreikiams. Mat vyrauja nuomonė, kad moteris naudojasi erotiniais žaisliukais pirmiausiai norėdama geriau pažinti savo kūną ir jo reakciją į vienokius ar kitokius stimuliavimo būdus.

Tuo tarpu visuomenėje priimta manyti, kad vyrai, perkantys sekso žaisliukus, nepajėgia susirasti partnerės arba turi potencijos problemų. Todėl sekso reikmenų gamintojai norėdami atkreipti vyrišką dėmesį į intymių prekių asortimentą, sukūrė ne tik  naujas sekso priemonių funkcines galimybes, suteikiančias tokį malonumą, tarsi vyras mylėtųsi dešimtimis įvairiausiomis sekso pozomis, bet ir galybę spalvinių žaisliukų variantų bei pakuočių dizainą.

 
Komentarai
Naujas komentaras