Kodėl vyrams taip patinka krūtys?

 
2 komentarai
Ką bendro turi žaisliniai traukinukai ir krūtys? Na, abu yra sukurti vaikams, bet galų gale su jais žaidžia jų tėčiai.

Tai natūralūs pieno ąsočiai. Varijuojantis jų dydis, formos ir apatinis trikotažas gali sukelti didelį fizinį potraukį. Tai – krūtys, ir kol jos turi praktinę paskirtį, jos buvo ir bus garbinamos nepaisant įvairių kultūrų ir amžių kaitos. Ar jūs žinote jas kaip oro pagalvėles, ar bet kokiu kitu vardu, nekyla abejonių, kad moterų krūtys turi nepaprastai iškilią vietą mūsų visuomenėje. Kyla klausimas, kodėl vyrai yra dėl jų pamišę? Atsakymai gali jus ir nustebinti.

Krūtys vyrus ramina

Pasaulyje, kuriame pilna aštrių kraštų ir realybė ne visada būna maloninga, krūtys yra minkštos, malonios ir negrėsmingos. Dėl savo pirminės funkcijos maitinti krūtimi ir asociacijos su vaikyste, krūtys primena žmonėms jų laimingas dienas kai motinos apsaugojo juos nuo viso pasaulio blogio.

Krūtys yra ištikimybės simbolis

Ar jos A dydžio, ar Z, visos jos siejasi su ištikimybe taip pat, kaip greitas kanalų junginėjimas ar pasirodymas įsivaizduojamoje sporto lygoje yra susiję su vyriškumu. Krūtys primena apie moterų sugebėjimą ugdyti ir palaikyti gyvybę. Jos taip pat byloja apie moterų sugebėjimą gimdyti, kaip jų lytinio subrendimo signalą. Tai yra priežastys, dėl kurių Pamelos Anderson krūtys gali atrodyti viliojančios, o Nedo Beatty nudribę speneliai gali kelti pasišlykštėjimą.

Tai – natūraliosios atrankos kriterijus

Pasak Čarlzo Darvino ir jo evoliucijos teorijos, žmonės nesąmoningai pasirenka partnerius, kurie yra sveiki ir atrodo sugebantys daugintis – tai paaiškina, kodėl silpnas Darvinas turėjo tiek daug laiko rašyti knygas, o ne susitikinėti su moterimis.

Remiantis jo tyrimais, vyrus traukia krūtys (ypač dailių formų), nes jos nurodo tvirtą sudėjimą ir sugebėjimą pratęsti giminę. Nors dauginimasis nebėra žmonių prioritetu, instinktas išlieka nepaisant evoliucijos ir  amžių kaitos.

Krūtys – raktas, kuris sujaudina moterį

Visi geri meilužiai žino, kad moters krūtys yra artimai susijusios su jų svarbiausia geidulinga zona. Vyrams patinka krūtys, nes yra žinoma, jog teisingai liečiant šiuos moterų daikčiukus galima pakelti moterį iki stipraus seksualinio susijaudinimo. Susimovus, galima bent jau draugams pasigirti, kad buvo pasiekta antra bazė.

Vyrai yra stimuliuojami vizualiai

Priešingai nei moterys, kurios gali susijaudinti skaitydamos kažkurį epizodą iš Arlekino romantinio romano, vyrai reikalauja vizualinės stimuliacijos. Taigi nenuostabu, kad pakeltos ir pilnos krūtys sulaukia daugiausiai dėmesio. Be genitalijų, krūtys yra geriausiai moterį apibūdinantis bruožas – paklauskite Dollės Parton. Dar geriau, paklauskite jos liemenėlės pardavėjo.

Visuomeninis spaudimas

Neabejotinai, galioja ne vien psichologiniai faktoriai. Ypač turint omenyje, kad žmonės yra vieninteliai gyvūnai, kuriems krūtų glamonėjimas yra poravimosi dalis. Taip pat, mes esame vieninteliai gyvūnai, kurie naudoja sekso žaisliukus, taigi tikriausiai savęs lyginimas su kitomis rūšimis yra kiek neapdairus.

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės yra apsėsti krūtų – tai visuomenė. Paėmus į rankas bet kokį žurnalą, „Shape“ ar „Cosmopolitan“, galima pamatyti daugiau tarpų tarp krūtų nei įtrūkimų Didžiajame Kanjone.  Tas pats galioja ir mados katalogams bei bet kokiai kitai rinkodaros tikslais sukurtai medžiagai.

Krūtys sukūrė ne tik savo filmų ir plastinės chirurgijos industrijas, bet taip pat ir savo restoranų tinklą. Jei reklama yra pakankamai galinga, kad priverstų milijonus pirkti „Pet Rocks“ produkciją, sunku ginčytis, kad ji gali išlaikyti krūtis žmonių galvose 24 valandas per parą.

Krūtys turi tabu žavesio

Erotinis krūtų žavesys yra išryškinamas faktu, kad šie žaisliukai yra dažniausiai laikomi po drabužiais ir toliau nuo akių. Jerris Seinfeldas yra pastebėjęs, kad jei moterys bus uždengusios savo galvas, o ne krūtis, aplinkiniai žmonės bus labiau susidomėję galva. Žmonės visuomet nori to, ko negalime turėti, taigi dėl to krūtys yra geidžiamas uždraustas vaisius.

Eina koja kojon

Vyrai dažnai yra kaltinami kalbėjimu apie moters krūtis, o ne apie veidą, tačiau ar tikrai galima juos tuo kaltinti? Potraukis krūtims yra stimuliuojamas fiziškai, psichologiškai ir visuomenės. Taigi eikite ir garbinkite krūtis. O tiksliau, eikite ir garbinkite jų porą!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
KOKIEMS DURNEMS GALI PATIKTI PAPAI?
TAI ZIAURIAI DURNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Naujas komentaras