Kodėl žmonės nelaimingi? Atsakymas - stereotipai!

smurta-patiriantis-asmuo-gali-pradeti-galvoti-kad-kazkas-su-manimi-is-tikruju-yra-negerai-57d810ea46128.jpg
 
Kiekvienas iš mūsų norime būti laimingi. Vieniems laimė - vaikai, kitiems - kelionės, o treti gyvenimo pilnatvę atranda dirbdami. Taigi, visi laimę supranta skirtingai, tačiau ne visi drįsta jos siekti. Kas tam trukdo? Pasiteisinimai gali būti patys įvairiausi. Finansinės problemos, neryžtingumas, tėvai, nemylimas darbas… Tačiau kas už to slepiasi? Stereotipai, kurie trukdo žengti lemtingą žingsnį.

Socialinė aplinka ir tėvai daro didžiulę įtaką. Vaikystėje tėvai mums diktuoja, ką daryti ir ko geriau privengti. Vėliau, jau suaugus ir palikus tėvus, patenkame į visuomenės pinkles, kuri skelbia, kaip kiekvienas iš mūsų turėtų gyventi. Visi studijuoja, po to dirba, galiausiai suradę antrą pusę susituokia ir susilaukia vaikų. Bet ar toks gyvenimo modelis yra pats geriausias? Tikrai ne.

Kiekvienas iš mūsų turėtume nekreipti dėmesio į mus supančią aplinką ir jos įtaką bei daryti tai, apie ką mes iš tiesų svajojame. Jeigu nori keisti savo gyvenimą ir pagaliau pasijusti laimingu, pamiršk žemiau išvardintus stereotipus.

Nekompleksuok dėl savo išvaizdos

Socialiniuose tinkluose pilna tobulos išvaizdos žmonių. Visi tokie sėkmingi, gražūs ir turtingi! Atrodo, kad kuo gražesnis žmogus, tuo jis ar ji yra sėkmingesnis, turtingesnis ir laimingesnis. 

Neapsigauk. Tai, ką matai kompiuterio ekrane, laikraščiuose, žurnaluose ar televizijos laidose, yra melas. Tie tobulos išvaizdos žmonės yra fiktyvūs ir dažniausiai jie yra sukurti fotošopo arba grimo meistrų. 

Kiekvienas iš mūsų yra unikalus ir tu tikrai neturėtum kompleksuoti dėl savo išvaizdos. Jeigu tau nepatinka papildomi kilogramai - numesk arba pamilk juos! Pasikeisk šukuoseną, pasidaryk manikiūrą ar tiesiog nusipirk naujų drabužių. Atmink, kad tobulų žmonių nėra, todėl neturėtum tikėti iliuzijomis ir nemylėti savęs. Pamilk save ir savo kūną, nes tu to vertas.

Tiksi biologinis laikrodis - reikia vyro!

Šiuolaikinė moteris - laisva ir nepriklausoma nuo nieko. Tačiau net ir ji sugeba greitai nuliūsti ir sunerimti, kuomet kalba pakrypsta apie motinystę. Ypač kai vaikų susilaukia draugės ir pažįstamos. O jei dar ir mama paklausia, kada bus anūkėlis… Tokią akimirką sunerimsta net ir didžiausios darboholikės - nejau taip ir niekada aš netapsiu motina?

Pirmiausia, turi suprasti, kad gyvenimas, kokį turi vaiko susilaukusios moterys, gali visiškai tau netikti. Nauja gyvybė - tai atsakomybė ir meilė, kuria turi dalintis du žmonės. Jeigu šalia tavęs nėra tikros antrosios pusės, kodėl svajoji apie kūdikį? Pasaulyje yra daugybė vienišų motinų, todėl netinkamas partneris gali tik pabloginti situaciją. Taip, galbūt jis tau ir suteiks taip trokštamą kūdikį, bet ar tikrai nori vaiko nuo menkai pažįstamo vyro?

Motinystei turi ruoštis atsakingai. Nepulk į pirmo sutikto vyro glėbį vien dėl to, kad tiksi biologinis laikrodis ir kaimynė sakė, kad tau reikia vaiko. Lauk tinkamos akimirkos ir būk su tinkamu žmogumi.

Kam stengtis, jei nepasiseks?

Mintys materializuojasi. Greičiausiai šią frazę esame visi girdėję, bet niekada ja nepatikėję. Juk ką gali padaryti paprasta frazė? Nieko, atsakys gyvenimu nusivylusi žmonių minia.

Žodžiuose slypi didžiulė galia. Juk ne veltui nuotaika pasitaiso, kai kas nors pasako komplimentą. Pagyrimus mėgsta visi - jeigu sako, kad gerai dirbi, vadinasi, tu iš tiesų gerai dirbi! Būtent dėl to turi patikėti, kad teigiamos mintis pritraukia tik teigiamus dalykus. Jeigu tikėsi, kad tau nepasiseks, vadinasi, tau nepasiseks. Jeigu manai, kad esi kvailas, vadinasi, toks ir esi. 

Niekada neprogramuok savęs nesėkmei. Kaip gali žinoti, kad tau nepasiseks? Tikėk savo jėgomis. Tikėk savimi ir visada bandyk. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras