Kokią įtaką seksui daro pinigai? (I)

 
8 komentarai
Psichologai tvirtina, kad praturtėję žmonės praranda savo seksualinį patrauklumą. Moteris nebesistengia vilioti ir retai kada pasiduoda partnerio vilionėms, o vyras liaujasi medžiojęs, mat įsivaizduoja, kad yra ir taip nepakartojamas.

Neretai atsitinka ir taip, kad partneriai kartu gyvena vien dėl finansinės naudos, o seksą visai pamiršta.  

Jeigu vyras ir žmona yra verslo partneriai, neretai jie praranda sugebėjimą mėgautis seksu: pora nebejaučia seksualinio potraukio ir aistros. Poroms nereikėtų kurti šeimos verslo, jei jie vertina santuokinį meilės guolį. 

Amerikoje buvo atlikta apklausa tarp žmonių, gaunančių vidutines pajamas ir tų, kurių pajamos per pastaruosius 5 metus gerokai išaugo. Vienas iš klausimų buvo toks: „Ar pagerėjo seksas su partneriu per pastaruosius du metus?“  „Taip“ atsakė 12 proc. respondentų,  o „ne“  - 14 proc. Aišku viena - dideli pinigai laimės lovoje negarantuoja.

 
Komentarai (8)
Kas sakot kad pinigai padeda kažkur, ar kad net visos moterys dėl jų būna su vyrais, tai arba jos ir yra moterys už pinigus, nes kažką norėdami įrodyti vyrai mėgsta pamojuoti pinigais, bet normalių moterų dėmesio taip ir neatkreipia ;)
Tomas... FOREVER ALONE :) tu kalbi uz visas moteris, bet speju pazysti artimiau tik keleta :) ne viska daro pinigai :) pradek mastyt placiau.
Tomas akivaizdžiai vadovaujasi stereotipais. suauk, Tomai. o kai turi pinigų, tai gal apie seksą nelabai galvojasi abiem lytims.
Jei turesi pinigu, tai ir partnere pasistengs buti geresne lovoje.uk visos moterys tokios, joms reikia pinigu
Verslas dažnai apkrauna galvą, todėl gali pablogėti seksas. Aš asmeniškai pažystu nemažao žmonių, kurie turi savo verslą, nėra finansiškai priklausomi, ir jie lieka tokie pat nuostabūs iš šalies. Ir pagal kaikurių nuomones jų seksas taip pat lieka nuostabus. Gal net pagerėja :)
Pinigai labai geras dalykas :) tada seimoje retai kada buna pykciai :)
pinigai vienas is graziausiu dalyku :-) nereiketu ju menkinti ,nes kitaip ir neturesite ju niekada :-)
blogai tie pinigai, blogai...
Naujas komentaras