Kokia jūsų seksualinė asmenybė?

 
1 komentaras
Jūs vengiate viešo jausmų demonstravimo, jam patinka glamonėtis tiesiog vidury gatvės, beveik aiškiai pasauliui pasakant, jog trokšta kuo greičiau atsidurti lovoje. Jums patinka girdėti mielus komplimentus, o jis mano, kad „veiksmai kalba garsiau nei žodžiai“. Kodėl jūs tokie skirtingi?

Tai – seksualinė asmenybė, nustatanti troškimus, požiūrį, fantazijas, pasirinkimus, pasitikėjimą... Ji matuojama remiantis keturiomis kriterijų skalėmis:

- Emocinis – fizinis

- Žvilgsnis – prisilietimas

- Drąsa – kuklumas

- Verbalinis – neverbalinis

Vertindami savo padėtį minėtoje skalėje, atsakykite, kokia sekso preliudija jums priimtiniausia:

- Vakaras, praleistas plepant, dalinantis istorijomis, fantazijomis.

- Romantiška vakarienė žvakių šviesoje.

- Visas vakaras, praleistas tyrinėjant vienas kito erogenines zonas ant žemės jūsų svetainėje.

- Jokios preliudijos – tiesiog seksas.

Apsvarstykite, į kurią kiekvienos skalės dalies pusę krypsta jūsų seksualiniai troškimai, nusiteikimas, seksualumo supratimas, pasitikėjimas savimi. Pavyzdžiui, jei manote, jog jūsų pusė skalėje – kairė (esate emocionalūs, drąsūs, renkatės žvilgsnį ir verbalinę komunikaciją) – reiškia pasitikite savimi, jaučiatės ir atrodote seksualiai, esate patrauklūs, nevaržote seksualinių troškimų. Ko gero, esate iš tiesų įgudę sekso meno žinovai.

Tikriausiai visi suprantame, kaip svarbu, kad partnerių seksualinės asmenybės būtų suderintos – juk seksualinis gyvenimas yra labai svarbi santykių ir draugystės dalis. Ko gero, tai paaiškina, kodėl vieniems žmonėms visada norisi sekso, jie negali atitraukti akių ir rankų nuo partnerio, tuo tarpu kiti į tai žiūri daug konservatyviau.

Taigi, svarbu identifikuoti partnerio seksualinę asmenybę ir jei ši neatitinka jūsų – nepanikuoti. Kaip bebūtų, įvairovė – taip pat svarbus gyvenimo prieskonis. Svarbiausia, kad abu suprastumėte vienas kito asmenybes, poreikius, drąsiai ir nesivaržydami galėtumėte išreikšti save tiek verbaliniu, tiek neverbaliniu būdais. Seksas – vienas esminių žmonių fizinių poreikių, suteikiantis malonumą, komforto ir saugumo jausmą. Taigi, jeigu jūsų požiūris į kūniškus malonumus – tradicinis, jums priimtina tik misionieriaus poza ir manote, jog dominuoti bei inicijuoti tai gali tik vyras, o partneris – kur kas labiau linkęs į nuotykius, teks nemažai „padirbėti“. Kalbėkitės, ieškokite kompromiso, suraskite viduriuką, tenkinantį jus abu.

Jūsų mėgiama spalva taip pat išreiškia seksualinį požiūrį, asmenybę. Jei manote, jog neturite mėgstamiausios spalvos, apsidairykite aplink ir tikrai rasite vieną, kuri pasirodys gražiausia. Taigi:

  • Raudona: Kaip tikriausiai ir tikėjotės, ši spalva simbolizuoja šiek tiek agresyvią, į nuotykius ir naujoves linkusią seksualinę asmenybę.
  • Geltona: Šią spalvą mėgstantys žmonės dažniausiai yra nuolankūs, jų seksualinis „variklis“  - sudėtingas, komplikuotas bei nepastovus.
  • Violetinė: Spalva byloja, jog ją pasirinkęs žmogus yra gana konservatyvus, jo požiūris į seksą – praktiškas.
  • Žalia:  Ko gero, esate ištikimas partneris, švelnus meilužis bei stengiatės, jog seksualiniai santykiai niekada netaptų rutina.
  • Mėlyna: Šios spalvos gerbėjai – atidūs, dėmesingi, nuostabūs meilužiai!
  • Rožinė: Šią spalvą besirenkantys žmonės mėgsta flirtą, yra koketiški bei nepastovūs – būdinga gana didelė partnerių kaita.
  • Oranžinė: Kaip ir spalva, taip ir jos gerbėjai yra dramatiški meilužiai, kartais gali būti linkę į neištikimybę, apgaulę.
  • Pilka: Jei pasirinkote šią spalvą, seksą tikriausiai vertinate kaip paprastą veiksmą, nekeliantį pernelyg daug emocijų.
  • Juoda: Spalva apibūdina gana iškrypusius meilužius. Jei ši spalva dominuoja tiek jūsų spintoje, tiek gyvenime, ko gero, turite problemų, esate linkę į depresiją bei sadistinius ar mazochistinius žaidimus.
  • Balta: Šios spalvos gerbėjai dažniausiai gana nesubrendę, seksą vertina kaip purviną, nepadorų dalyką.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
[gen.ginagrosso1@gmail.com]
Naujas komentaras