Kokia savaitės diena palankiausia pasimatymams?

security_calendar_140044204.jpg
 
Pažinčių ekspertės Hayley Quinn manymu, savaitės diena, kokią pasirenkate pasimatymui, gali nulemti jo kokybę. Jei tariatės susitikti su jums patinkančiu asmeniu ateinančią savaitę, reikėtų gerai pagalvoti, kokią dieną išsirinkti. Žinoma, reikėtų atkreipti dėmesį ir į daugybę kitų dalykų, tačiau savaitės diena tikrai gali daug ką lemti.

Taigi, kokio pasimatymo tikėtis visomis savaitės dienomis?

Pirmadienis

Šios dienos pasimatymas tikrai nebus labai seksualus. Pirmadienį dažniausiai galvojame apie darbus, kuriuos turime padaryti. Pažinčių ekspertė teigia, kad šią dieną galima pasirinkti tada, kai norime įsitikinti, kad kitas armuo tikrai nori susitikti. Vis dėlto, pirmadienis – labiausiai užimta savaitės diena.

Antradienis

Tai – gana palanki diena pasimatymui. Antradienį nejaučiame tokios įtampos kaip pirmadienį, galime sau leisti šiek tiek atsipalaiduoti. Antradienis – puikus metas susitikti puodelio arbatos ar kavos.

Trečiadienis

Trečiadienis – geriausia savaitės diena pasimatymui. Šią savaitės dieną galima veikti praktiškai bet ką, kai kurie netgi leidžia sau ilgiau panaktinėti. Kitą dieną, net jei ir nepavyksta išsimiegoti, paprastai žmonės jaučiasi laimingi, prisiminę pasimatymo detales.

Ketvirtadienis

Jei Jus kviečia į pasimatymą ketvirtadienį, tai paprastai reiškia, kad norima praleisti gerai laiką, tačiau nesinori tam paskirti savaitgalio. Taip, žinoma, gali nutikti dėl daugybės priežasčių.

Penktadienis

Tai – dažniausiai pasimatymui pasirenkama diena. Penktadienis pasimatymams palanki diena, nes tai puiki proga atsipūsti po savaitės darbų. Kartais nutinka ir taip, kad penktadienio pasimatymas užtrunka iki šeštadienio ryto...

Šeštadienis

Šeštadienį nereikia nerimauti, kad kitą dieną reikės anksti keltis, taigi, galima veikti praktiškai bet ką.

Sekmadienis

Sekmadienį gana populiaru susitikti pietų, pasivaikščioti. Sekmadienio pasimatymas visiškai neįpareigoja, todėl tai – puikus metas pirmajam pasimatymui.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras