Kokio išvaizdos tipo moteris renkasi vyrai?

73383b341463fcbea235aea45f3ff0bb.jpg
 
1 komentaras
Per šimtmečius, vyrų elgesys į moters grožį iš esmės nepasikeitė. Vyrus visuomet labiau traukė dailiosios lyties atstovių išorė, o ne aukštas intelektas. Kokius moters išorės bruožus vyrai vertina labiausiai ir pastebi pirmiausiai?

Vyrai instinktyviai vertina moters biologinį patrauklumą ir jos galimybes susilaukti palikuonių. Todėl jiems yra svarbūs požymiai, bylojantys apie gerą moters sveikatą. Vienas svarbiausių - moters klubai. Klubai ir sėdmenys turi atitikti sėkmingos motinystės koncepciją, dailiosios lyties atstovės turi užtikrinti sėkmingą nėštumą ir gimdymą. Todėl vyrus genetiškai traukia apvalios, tačiau gerą sveikatą liudijančios moters kūno formos. Daugumą vyrų renkasi moteris, turinčias kriaušės formos figūrą. Kaip atskleidė moksliniai tyrimai, daugelis stipriosios lyties atstovų yra  linkę rintis moteris, kurių klubų apimtis proporcingai didesnė 70% už liemenį.  Šis santykis rodo moters gebėjimą išnešioti ir pagimdyti kūdikį.


Kitas labai seksualus vyrų akimis moters išorės bruožas yra ilgos kojos.  Statistika rodo, kad apvalūs sėdmenys ir putlesnės iki kelių kojos, vyrams yra patrauklios. Moters krūtinė taip pat patenka į patraukliausių vyrams kūno dalių sąrašą. Tačiau nors genetiškai didesnė krūtinė byloja apie moters gebėjimą pasirūpinti vaiku užtikrinant jam gausias maisto atsargas, didelės krūtis turi ir didesnį riebalinį audinį, todėl jos  yra mažiau jautrios. Taigi, jei manote, kad kelias į vyro širdį veda per krūtinę, klystate. 

Statistiškai, idealiausią moters veidą  turinčios moterys turi  pasižymėti maža arba vidutinio dydžio kaukolės forma, turi turėti didelius skruostikaulius ir smarkrą, dideles akis, pilnas lūpas ir mažą nosį. 

Vyrams yra patrauklesnės moterys turinčios žvilgančias akis su išsiplėtusiais vyzdžiais ir  lenktais antakiais, o ilgi plaukai, tai kuo tikriausias moteriškumo simbolis. Statistiškai apie 74% planetos vyrų teikia pirmenybę moterims, turinčioms ilgus plaukus, ir  blondinių liūdesiui,  66 % yra labiau linkę rinktis brunetes, o ne blondines. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
dėl brunečių tai nesąmonė, renkasi mieliai blondines
Naujas komentaras