Kokių gėlių aromatas veikia kaip afrodiziakai?

 
Daugumai moterų gėlės asocijuojasi su meile ir romantika, tačiau, pasirodo, gėlės gali ne tik džiuginti akį, bet ir... didinti seksualinį susijaudinimą. Taip, teisingai supratote – pasirodo, ir gėlės gali būti afrodiziakais! Žinokite, kokios gėlės skatina seksualinį susijaudinimą, ir pagyvinkite savo meilės gyvenimą!

Levandos

Pasirodo, levandų aromatas ne tik gali padėti atsipalaiduoti ir padėti užmigti, bet ir sužadinti aistrą. Mokslininkai mano, kad levanda – vienas augalų, labiausiai atpalaiduojančių ir kurstančių aistrą. Šis augalas, reikėtų žinoti, labiau veikia vyrus nei moteris.

Ramunėlės

Ramunėlių aromatas kursto tiek vyrų, tiek moterų aistrą. Jei norite suvilioti savo partnerį (partnerę), į karštą vonią galite įpilti ramunėlių nuoviro.

Ramunėlių arbata atpalaiduoja ir taip pat gali nuteikti lytiniams santykiams.

Orchidėjos

Turbūt dauguma moterų pripažins, kad tai – vienas gražiausių augalų. Iš kai kurių orchidėjų veislių išgaunama vanilė, kuri yra vienas geriausių afrodiziakų visame pasaulyje. Būtent dėl šios priežastys orchidėjas vyrai dažnai perka savo mylimosioms.

Guarana

Guarana ne tik didina lytinį potraukį, bet ir gerina ištvermę. Taigi, jau žinote kokį aromatą pasirinkti miegamajam, jei norite ilgai trinkančių meilės malonumų?

Kryžiažiedė

Kryžiažiedė vertinama dėl to, kad ji padeda atsipalaiduoti bei gerina miego kokybę, tačiau ne tik dėl to – kartais ji vadinama ir aistros gėle. Kryžiažiedžių arbata labai naudinga moterims, nes sureguliuoja hormonų veiklą.

Pelėvirkštis sukutis

Moksliniai tyrimai įrodė, kad šių gėlių aromatas itin naudingas moterų lytinei sveikatai, ir skatina tiek vyrų, tiek moterų geismą. Jei gyvenate nuosavame name,  pelėvirkščius sukučius patartina auginti gėlių darželyje.

Aguonos

Aguonų aromatas gamina serotininą, kuris atsakingas už nuotaikos, miego, seksualumo (ir t.t.) reguliavimą. Aguonų sėklos atpalaiduoja, gerina miego kokybę ir didina seksualinį potraukį.

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras