Kokių šalių žmonės mylisi dažniausiai?

 
1 komentaras
Vyrų žurnalas Indijoje atiko apklausą, kurios metu norėjo sužinoti, kokios tautybės žmonės mylisi dažniausiai, ir kurios – rečiausiai. Rezultati šiek tiek šokiravo – paaiškėjo, kad Indijos vyrai daug rečiau nei kitų šalių tautiečiai.

Tyrime dalyvavo 50.796 dalyvių iš 30 šalių. Paaiškėjo, kad Indijos vyrai mylisi rečiau nei kartą per savaitę, ir tai yra daug rečiau nei kitose šalyse. Beveik pusė apklaustųjų (48 procentai) mano, kad jų partnerės nepatiria orgazmo ir jį tiesiog suvaidina. Indijos vyrai, lyginant su kitomis šalimis, per savo gyvenimą turėjo mažiausiai partnerių – vidutiniškai tris.

Pavyzdžiui, Kroatijoje vyrai tikrai gali pasigirti partnerių gausa – vyrai per savo gyvenimą mylėjosi su maždaug 11 moterų. Dauguma Kroatijos vyrų teigė, kad jie mėgsta seksą įvairiausiose vietose: pirty, baseine, automobilyje, po atviru dangumi. Tuo tarpu Indijos vyrai šiuo klausimu gana konservatyvūs. Kroatijos vyrai teigė, kad mylisi gana dažnai – maždaug kartą perdieną, o kai kurie priapažino, kad seksu užsiima net ir kelis kartus per parą.

Taip pat buvo bandoma išsiaiškinti ir apie skirtingų šalių moterų sekso įpračius. Paaiškėjo, kad Didžiausios Britanijos moterys labiausiai „pasileidusios“. Kiekviena jų vidutiniškai turėjo 9 sekso partnerius. Lytiniais santykiais labiausiai buvo patenkintos Olandijos moterys, kurių dauguma teigė, kad partneris yra pakankamai dėmesingas.

Žinoma, gaila, kad į 30 apklaustų šalių Lietuva nebuvo įtraukta. Kažin, kokius rezultatus gautume?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
na musiskei mustu rekordus maniciau :D
Naujas komentaras