Kokių valstybių gyventojai turi daugiausiai seksualinių partnerių?

health-benefits-of-sex.jpg
 
Ar kada susidūrėte su sunkumu patekti į lovą su priešingos lyties atstove ar atstovu? Galbūt galvojate, kad kitur žmonėms tą padaryti lengviau? Jūs esate visiškai teisūs, nes pasaulyje vyrauja didelis skirtumas tarp požiūrio į lytinius santykius ir jų reikšmės pagal valstybę. Pasaulis yra įvairus, tačiau tam tikrose šalyse žmonės tiesiog mylisi dažniau ir su daugiau žmonių nei kitur.

Afrika


Šiame žemyne išsiskiria dvi dalys – musulmoniška ir krikščioniška. Musulmoniškose šalyse klesti seksualinis konservatyvumas. Ten daugpatystė leidžiama tik vyrams, o moterims reikia likti nekaltoms iki pat vedybų. Krikščioniškose dalyse požiūris į seksą yra daug liberalesnis, o pagal seksualinių partnerių skaičių stipriai pirmauja Pietų Afrikos Respublika. Ten vienas žmogus vidutiniškai pasimyli net su 13 partnerių per savo gyvenimą.


Australija


Šis žemynas/valstybė turi daugybę įdomių vietų ir daug puikių, čia gyvenančių žmonių. Australai yra vieni iš labiausiai seksualiai nesusikausčiusių žmonių ir per savo gyvenimą vidutiniškai pasimyli su 13-14 partnerių. Netoliese esanti Naujoji Zelandija visiškai neatsilieka.


Azija


Musulmoniškosios Azija ir Afrika yra seksualaus konservatizmo centras, todėl ten skaičiai nėra dideli. Kinija, Indija, Vietnamas ir kitų nemusulmoniškų valstybių gyventojai taip pat turi tik po 3-4 partnerius per savo gyvenimą. Išimtis yra Turkija, kuri lenkia visas šias valstybes septynmyliais žingsniais. Sparčiai daugėjanti turkų populiacija yra ir labai seksualiai aktyvi, nes vidutiniškai per gyvenimą mylisi su 14-15 skirtingų partnerių.


Europa


Europa yra, ko gero, įvairiausias žemynas. Čia yra ir daug vietų, skirtų išskirtinai sekso turizmui, tačiau gausu ir tokių lokacijų, kur dorovė bei religija eliminuoja palaidumą. Seksualine energija senajame žemyne labiausiai trykšta skandinavai: Švedija, Islandija, Suomija, Norvegija ir pietų europiečiai: italai bei graikai. Čia partnerių skaičius svyruoja tarp 10 ir 13. Lietuvos vyrai ir moterys daug griežčiau žiūri į seksą ar poligamiją, nes mūsų šalyje vidurkis - 5-7 partneriai.


Pietų Amerika


Įspūdingų apvalumų moterys, aptempti bikiniai ir raumeningi atletiški vyrukai yra tai, kaip dauguma įsivaizduoja Braziliją, Kolumbiją, Venesuelą ar kitas šio žemyno valstybes. Iš tiesų, šios šalys garsėja kaip sekso turizmo ir intymių pramogų mėgėjų šventovės. Tai, iš dalies yra tiesa, bet Braziliją lenkia Peru, Kolumbiją – Bolivija, o pačioje pirmoje vietoje rasite Karibų šalis – Dominiką bei Haitį. Įdomus faktas - procentaliai daugiausiai turistų, iš tų, kurie yra aplankę kurią nors šalį, vienos nakties nuotykių turėjo Brazilijoje.


Šiaurės Amerika


Ilgai puritonų gniaužtuose buvusi JAV ir Kanada jau spėjo beveik visiškai iš jų išsivaduoti. Klevų sirupo tėvynėje kanadiečiai per gyvenimą pasimyli su 10-11 partnerių, o Jungtinėse Valstijose šis skaičius yra labai įvairus. Kadangi kiekviena valstija yra tarsi atskira respublika, jų duomenys irgi labai skiriasi. Jutos, arba labiausiai mormoniškos valstijos gyventojai turi mažiausiai partnerių, 2-3, na o Luizianos (didžiausias miestas Naujasis Orleanas) – 16. Pietų Karolinos ir Nebraskos valstijos rikiuojasi 2-oje ir 3-ioje vietose.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras