Kokius atsiminimus palieka povestuvinė naktis?

 
Povestuvinė naktis turėtų būti viena įsimintiniausių, tačiau ar visada po vestuvių dienos, kupinos įtampos ir malonių įspūdžių, lieka tam jėgų? Galite planuoti jausmingą mylėjimąsi iki pat paryčių, tačiau... ne visada galite būti tikri, kad tai tikrai išsipildys.

Štai – keletas povestuvinės nakties įspūdžių:

Rita, 26, nekilnojamo turto agentė:

Mes planavome savo povestuvinę naktį praleisti itin romantiškai: šventėme sodyboje prie ežero, tad nusprendėme, kad geriausias pasirinkimas būtų pasimylėti ant ežero kranto po atviru dangumi. Deja, mus užpuolė tiek odų, kad... kitą dieną visi svečiai juokėsi iš mūsų sutinusių veidų“.

Igoris, 37, pardavimų vadybininkas:

Šventės vietą palikome maždaug vidurnaktį, turėjome miegoti atskirame namelyje, tačiau paskambino mano brolis, kuris išvažiavo gana anksti, ir pasakė, kad netyčia išsivežė mūsų namelio raktus... Teko laukti maždaug porą valandų, kol juos atgavome“.

Ugnė, 36, buhalterė:

Jau buvome susiruošę niekieno netrukdomi praleisti povestuvinę naktį, tačiau atėjo mūsų draugai, norintys apžiūrėti mūsų kambarį, ir, kadangi dar atsinešė šampano, užsibuvo ten kelias valandas. Tiesą sakant, vienas draugas taip ir liko gulėti prie mūsų lovos.“

Algirdas, 36, mokytojas:

Su žmona mes susituokę jau 10 metų. Prieš vestuves mes jau labai gerai vienas kitą pažinojom, įskaitant ir lovos sritį. Likus savaitei iki vestuvių, mes nusprendėme kurį laiką nesimatyti, ir taip sustiprinti emocijas vestuvių dieną. Žinoma, buvome vienas kito labai pasiilgę, tačiau povestuvinės nakties, galima sakyti, taip ir nebuvo, nes mes su svečiais šventėme iki pat ryto“.

Aurelija, 32, vadybininkė

Norėjau, kad mūsų povestuvinė naktis būtų nepamirštama, todėl nusipirkome keletą sekso žaisliukų. Tiesa, mes ne visai žinojome, kaip juos naudoti, tačiau buvo tikrai smagu. Ir dabar karts nuo karto pagyviname seksualinį gyvenimą – sekso žaislai tam puikiai padeda.

Rasa, 29, administratorė

Povestuvinei nakčiai tikrai ruošiausi – nusipirkau seksualius apatinius, masažo aliejų, pasirūpinau žvakėmis... Deja, aš apsinuodijau maistu, ir man visą naktį teko lakstyti į tualetą.

Ana, 34, žurnalistė

Mano dabartinis vyras mėgdavo mane paerzinti, kad jam patinka didžiakrūtės blondinės (aš, deja, tamsiaplaukė be „privalumų“). Taigi, nusprendžiau povestuvinę naktį jį nustebinti: užsidėjau šviesių plaukų peruką,liemenėlę, gerokai didinančią krūtinę, ir atėjau pas jį į kambarį. Būtumėte matę jo išraišką! Jis greitai nutraukė mano  peruką, nuplėšė liemenėlę ir…  susitelkė ties “esminiais” dalykais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras