Kokius dalykus moterys atlieka geriau už vyrus?

 
Kiekvieną iš mūsų gamta apdovanojo skirtingais gabumais. Vieni turi išskirtinių meninių gabumų, kiti stulbinančius rezultatus demonstruoja sporto varžybose, treti – aplinkiniams nuostabą kelia neįtikėtinais mokslo laimėjimais. Daugiau ar mažiau sugebėjimų turime kiekvienas, nesvarbu, jog kai kurie iš mūsų jų vis dar ieško.

Tačiau ar kada nors teko girdėti, jog kai kuriuos dalykus viena lytis geba atlikti geriau už kitą? Įsidėmėkite, kokius dalykus moterys atlieka geriau už vyrus.

Geresni skaitymo įgūdžiai. Kolumbijos universiteto mokslininkai teigia, jog moterys geriau skaito negu vyrai, nes geba sklandžiau išreikšti savo mintis. Jos atidesnės, organizuotesnės, todėl nieko nuostabaus, kai bendradarbių pavestas užduotis moterys suvokia ir įsidėmi greičiau negu stipriosios lyties atstovai.

Protingesnės. Nors daugelis suskubsite paprieštarauti, tačiau su mokslininkais ginčytis ne valia. Jie teigia, jog moterų IQ didesnis negu vyrų. Tyrimai buvo atlikti Europoje, Kanadoje, Naujojoje Zelandijoje, Estijoje ir daugelyje kitų valstybių. Galbūt ten gyvena vienos protingiausių pasaulio moterų? Kas čia žino, tyrimų rezultatų neužginčysi.

Tvarkingesnės. Moterų darbo stalas žymiai tvarkingesnis, ant jo net 10% mažiau bakterijų palyginus su vyrų darbo stalais. Taip yra todėl, kad vyrukams trūksta higienos.

Mažiau streso darbo pokalbių metu. Niekas kitas tik moterys, darbo pokalbio metu geriau susitvarko su užklupusiu stresu. Šioje situacijoje sėkmė jas taip pat aplanko dažniau, klausiate kodėl? Atsakymas labai paprastas – moterys darbo pokalbiui ruošiasi kruopščiau.

Avarijos metu – moterys išgyvena dažniau. Tai liūdna, tačiau teisinga statistika. Vyrai net 77% dažniau žūsta automobilių avarijose negu moterys. Todėl Jūsų vaikinai tegu atkreipia dėmesį į raginimą nepamiršti užsisegti saugos diržą. Juk atsarga gėdos nedaro.

Aukštojo mokslo diplomas – moterų rankose. Nors studentų gretose netrūksta nė vyrų, nė moterų, tačiau turimų rezultatai byloja, jog pastarosios žymiai dažniau įgyja bakalauro laipsnio diplomą. Vyrai išsilavinimą taip pat įgyja, tačiau paprastai užtrunka žymiai ilgiau, nes pasiima akademines atostogas, todėl diplomą atsiima tik po 5-6 metų.

Stipresnė imuninė sistema. Jei kokia nors bacila apsigyvena moters kūne, organizme esantis estrogenas nieko nelaukdamas užima gynybinę poziciją. Jis kovoja ir visais įmanomais būdais stengiasi išvyti bakterijas iš organizmo.

Geresni vadovavimo įgūdžiai. Kas sako, kad moterys yra nevykusios vadovės ar direktorės, labai klysta. Nors jos yra daug jautresnės už vyrus ir valdomos nuotaikų kaitos, tačiau geba geriau išklausyti, spręsti problemas ar vienu metu atlikti net kelias užduotis. Taip pat žino, kokiais būdais geriau motyvuoti darbuotojus, kad darbo kokybė taptų dar našesnė.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras