Kourtney Kardashian nuotykiai testuojant sekso žaislus

 
“Khloe, Kim ir Kourtney Kardashian – labai artimos seserys” – sakoma vienoje JAV televizijos laidų, po to, kai Khloe Kardashian nupirko savo sesei Kourtney... sekso žaisliuką. Juk sesers meilė pati stipriausia, ar ne? Kas dar daugiau gali pasirūpinti, kad turėtum… prisegamą varpą?

Žinoma, prisegamos varpos nėra skirtos vien tik homoseksualioms poroms – tai puikiai tinka ir heteroseksualams. Kourtney vaikinas (Scott Disick ) įkalbinėjo ją pasimylėti analiniu būdu,  nepaisant jos pasišlykštėjimo tuo. Viskas dar labiau paaštrėjo, kai jis atsiuntė jai “šmaikščią” sms žinutę: “Tuk tuk, kas ten? Tai mano penis baksnoja tau į nugarą”.

Taigi, Khloe nusprendė pagelbėti savo seseriai: nupirko prisegamą varpą tam, kad sesers vaikinas pirmasis pajustų “analinius džiaugsmus”. Po to, kai Kourtney persekiojo savo vaikiną prisisegusi falo imitaciją, Scott Disick pasakė, kad tikriausiai po viso šito laikysis celibato.

Kourtney Kardashian tikrai nėra naujokė sekso prekių naudojime: kovo 17 dieną, besiilsėdama su savo seserimi Kim Majamyje, realybės šou žvaigždė Kourtney turėjo nesėkmę, naudodama vaginalinius rutuliukus “Ben Wa” – jie tiesiog… pasimetė makštyje. Tikimės, kad Kourtney Kardashian neturės daugiau nesėkmių, ir sekso žaislus naudos teisingai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras