Krūtis didinantis serumas Jungtinėje Karalystėje šluojamas iš lentynų

 
21 komentarai
Tikinama, kad naujasis kūno serumas gali padidinti moters biustą net trimis ketvirtadaliais kaušelio vos per keturias savaites ir Jungtinėje Karalystėje jis jau tapo hitu.

Krūtys tūbelėje“ (angl. „boob job in a tube“) veikia stimuliuodamos natūraliai pasigaminančių riebalinių ląstelių krūtyse formavimąsi ir saugojimą, todėl krūtys didėja.

„Bust Fix“ serumą sukūrė britų kompanija „NIP + FAB“, kurios produktas iš parduotuvių lentynų tiesiog šluojamas – piko metu parduodama 1000 tūbelių per minutę, o per pastarąsias dvi savaites parduotuvėse ir internete jų parduota jau 100 000.

Biusto serume naudojamas ingredientas, gaunamas iš vaisių odelių, kuris vadinamas mangostanu, krūtų raumenyse skatinantis riebalų rūgščių gamybą.

Jis taip pat daugiau nei 100 kartų padidina ir putlina jau esančias riebalų ląsteles.

Serumas, kuris kainuoja maždaug 65 litus, skiriasi nuo konkurentų gaminamų kologeno kiekį didinančių kremų, kurie veikia odą aplink biustą, užuot gaminę riebalus po oda ir taip pakeldami ir putlindami krūtis.

Nepriklausomuose bandymuose dalyvavo 6000 moterų, iš kurių du trečdaliai po 12 savaičių pastebėjo, kad jų krūtys padidėjo puse kaušelio, tuo tarpu beveik ketvirtadaliui jos padidėjo net trimis ketvirtadaliais dydžio.

Dermatologų bandymai parodė, kad „Bust Fix“ padidino riebalų rūgščių gamybą, procesą, dar žinomą kaip lipogenezę, 57 proc. per 5 valandas.

Kremui gaminti taip pat naudojami augaliniai ingredientai, tokie kaip žalieji dumbliai ir svarainių hidrogelis, kurie sutvirtina ir pakelia krūtis.

„NIP + FAB“ sakė, kad serumas „aprūpina biustą itin svarbiomis maistingomis medžiagomis“ ir taip padidina odos elastingumą, dėl ko krūtys tampa dailios ir pakeltos.

Tyrimų metu, 85 proc. moterų sutiko, kad „krūtys tapo akivaizdžiai putlesnės ir dailesnės, o oda aplink jas ir kaklo liniją – švelnesnė“.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (21)
2
2
5
9
8
3
ir dar sako kava mazina *apus...
nu galiu pasakyti gyvenau anglijoj ir susigundziau situo dalyku. Ten raso kad krutine padides vos ne visu dydziu, na, padidet kazkiek tikrai padidejo, net vyras pastebejo. taciau, minusai - pradejo labai niezeti krutine, atsirado karts nuo karto durimas lyg i spenelius, lyg seip salia kazkur, ir labai jautri glamonem tapo. nzn, viso nesunaudojau, nes pradejau jausti diskomforta. ir as to nepastebejau, bet vyras bent jau issake savo nuomone, kad atseit krutine nepadidejo, tik oda gal istyso, todel ir atrodo siek tiek didesne.
Serumą užsisakyti galite el.paštu prekesgroziui@gmail.com
lietuviai neblogai, jau padielkes stume per skelbiu.lt :D
salutinis poveikis papai galutinai susitrauks :)
noriu noriu noriu,tik kad beje pas mus dar nera
kūr galima jo įsigyti:) pabandyčiau ant savęs:)
tai, kad cia vyras sugalvojo ;)
Ale ir panos taip įniko mus apgaudinėti. Fui, kaip nemėgstu dirbtinų papų, net koktu nuo to silikono - purto. O dabar velnias žino ką čia naujo mūsų maustymui sugalvojo.
nu tai faktas, kad nemeluoja, negi jie patys issigalvos
Cia angliska versija straipsnio vienas prie vieno >>> http://www.dailymail.co.uk/femail/article-2058603/Nip--Fabs-Bust-Fix-New-miracle-serum-alternative-breast-surgery.html
ce puciama migla i akis.
Nori daugiau pieno primelžti ir į talkučkę nunešti? Gal mafijozo žmona į žindyves priims.
sitiek moteru isbande si seruma, o atsiliepimu internete nelabai randu, ar tikrai veiksmingas? ar tai marketingo dalis, o poveikio nera???
as irgi noreciau.... tikiuosi greit ir i lt atves ;)
Naujas komentaras