Kuo stambesnis penis, tuo vyras ištikimesnis

116(1).jpg
 
10 komentarai
Tokią išvadą padarė ispanų mokslininkai. Atlikę ilgalaikį tyrimą jie priėjo prie išvados, kad tie vyrai, kurie iš prigimties apdovanoti įspūdingu meilės ginklu, paprastai būna ištikimi vyrai ir rūpestingi tėvai.

O štai tie vyrai, kurie pagal savo genitalijų parametrus patenka į vidutiniokų kategoriją, dažniau priklauso nuo to, kad namuose šeimininkas. Jei žmona sugeba įsitvirtinti lyderio pozicijose, tai toks vyras jaučiasi prispaustas, jam norisi ištrūkti į laisvę, todėl galvoja, o kodėl neužmezgus ingrigos „kairėje“?

Beje, kaip bebūtų keista, bet nepavagstantys sekse laikomi tie vyrai, kurių pasididžiavimo parametrai yra apatinėje genitalijų apimčių reitingo eilutėje.

“Nesibaigiantys meilės nuotykiai tokiems vyrams padeda kovoti su kompleksais dėl savo pasididžiavimo dydžio“, - tokią versiją pateikė tyrėjai.

Be to, ispanai, remdamiesi šio savo atlikto tyrimo rezultatais, paskelbė dar vieną įdomią išvadą: didžiakrūtės moterys mažiau linkusios į neištikimybę, nei moterys su ne itin ryškiai išreikštais moteriškumo požymiais.

 
Komentarai (10)
nuo zmogaus poreikiu priklauso:) o ne nuo pimpio dydzio
durniai tie ispanai
noreciau istikimo vyro su geru ;) juk tai taip retenybe ir aplamai gero sexo technika ne visi moka... kaip robotukai, man nepatinka, o va su neeiliniu pasididziavimu ne kiekviena moteris tai gali isileist ;)
absoliuti tiesa.. tik dar pridesiu kad vyrai su mazais absoliuciai nekompleksuoja ..jie isivaizduoja gigantais..tai ir eina kaip per malkas...
Jus skaitot ir perskaitot ta ka norite perskaityti. Taip, ne del penio storio istikimybe priklauso, bet mazo jo turejimas issaukia kompleksus. Paseksiu - pasekme. :"vyrams padeda kovoti su kompleksais dėl savo pasididžiavimo dydžio".

"nebent kunigai, bet ir tie nusideda" - neziurek i kunigus, neziurek i dvasininkus, ziurek i save ir savo nuodemes, o ne, ai jei jie nusideda, tai cia norma. Normas patys kiekvienas susikuria, bet kaip pastebiu, atsakomybe permeta kitiems, tik ne sau.
is kazkurios puses ir realiai atrodo, bet cia tikrai negali but taisykle, nes turi per daug isimciu ;)
sutinku su q. nei pačiam tada nebus "o jei ji išsiaiškins" nei panai nebus skaudu. ir čia galima pritaikyti abejoms lyčių pusėms.
Tai kam reik eit i kaire palik savaja ir daryk ka nori, nereikes eit i kaire
Nemanau, kad nuo penio storio priklauso ištikimybė vienai vieninteliai moteriai. Ir apskritai, na, nesame mes ištikimi vienai vienintelei, nebent kunigai, bet ir tie nusideda. Na, gal koks 10 procentų nuo visų vyrų ir yra ištikimi, net nežinau.
nesamone tikra nesamone, tikrai ne nuo birkos parametru priklauso polinkis i kaire ...
Naujas komentaras