Kur slepiasi elitinių prostitučių žavesys?

 
6 komentarai
Prabangus eskorto klubas, kuriame tariamai dažnai lankosi skandalingasis Niujorko gubernatorius Eliotas Spitzeris, savo prostitutes vertina tarsi deimantus, todėl už valandą su jomis gali tekti pakloti nuo 1000 iki 5500 JAV dolerių.

Šis atvejis, rodos, žymi gubernatoriaus karjeros pabaigą, tačiau taip pat jis privertė vėl atkreipti dėmesį į ilgą laiką gyvuojantį elitinių prostitučių pasaulį.

„Tai yra realybė – ji yra paplitusi“, - sako šį fenomeną studijavęs Konektikute įsikūręs rinkos tyrėjas Russas Alanas Prince'as. „Galite patirti tikrai labai egzotiškų seksualinių potyrių“.

Darydamas tyrimą savo knygai apie turtinguosius „Riba yra dangus“ (ang. The Sky's the Limit), R. Prince'as apklausė 661 žmogų, turintį privatų lėktuvą ir turto už maždaug 90 mln. JAV dolerių. Jis atrado, kad 34 proc. vyrų ir 20 proc. moterų prisipažino per pastaruosius penkerius metus mokėję už seksą ir jis mano, kad šie rezultatai dar neatskleidė jų veiklos su prostitutėmis.

Tačiau kodėl tai taip galinga – turtingi vyrai ir moterys, kurie tikriausiai gali atkreipti bet kurio įspūdingo porininko ar porininkės dėmesį, vis dėlto pasirenka lankytis pas prostitutes?

R. Prince'as teigia, kad nematomais faktoriais čia gali būti ego ir baimė būti atstumtais. Pagrindinė priežastis, kurią nurodė žmonės, buvo galimybė mokėti ir siūlomas paslaugas – populiariausias apklausos atsakymas į klausimą, kodėl, buvo „unikali patirtis“. Taip atsakė 71 proc. apklaustųjų.

„Kai gali turėti bet ką, ko tik nori, tai tave tai ir traukia,“ - sako jis. „Žmonės sako: aš vertas 50-ies milijonų dolerių. Aš galiu apskristi aplink pasaulį. Gerbėjų aš turiu kiek noriu. Aš noriu patirti kažką stulbinančio“.

R. Prince'as cituoja išskirtinį pavyzdį: jis žino apie kompaniją Honkonge, kuri teikia asmeninių sugulovių paslaugas. Joms mokama po milijoną dolerių per metus.

Jis teigia, kad E. Spitzerio atveju labiausiai stebina faktas, kad atrodo, jog jis buvo sugautas. Jo nuomone ponas E. Spitzeris yra viešas asmuo, todėl žmonės jį medžiojo.

„Dauguma turtingųjų laikosi ne tokios pozicijos. Dauguma jų nenori, kad žmonės žinotų, kas jie yra“.

Dalis elitinių prostitučių vilionių yra apraizgyta Džeimso Bondo stiliaus apsauga ir privatumu. Jis sako, kad turtingiausi klientai yra pasirengę mokėti už visišką diskretiškumą.

Akivaizdžiai prieštaringas nusižengimas, kaip ir tas, kurį tariamai padarė E. Spitzeris, gali atskleisti asmens emocinę būseną, sako Davidas McKenzie, santuokos konsultantas ir sekso terapeutas iš Vankuverio.

Jis taip pat sako, kad žmonės dažnai gali elgtis atvirai išorėje, vien siekdami paslėpti didžiulius prieštaravimus viduje: „Jei jūsų gyvenime yra prieštaravimų, jūsų viduje yra konfliktas“.

Jo nuomone, dvilypumas reikalauja puikių sugebėjimų padalinti mintis. Vienas jo klientų sakė: „Atrodo, kad esu visai kitas žmogus“.

„Didžiąją laiko dalį jis buvo tarsi pastorius, o tada tapo tikru vakarėlių liūtu“, - pridėjo dr. D. McKenzie.

Viso to priežastys dažniausiai slypi emocinėje prievartoje, kuri dažniau pastebima  tarp vyrų, kurie dažnai naudojasi prostitučių paslaugomis, net jei jie ir mylisi namuose. Tai gali kilti iš nesaugumo jausmo ar dėl prieštaringos kekšės Madonos teorijos, kuri teigia, kad žmona ar mergina negali tuo pačiu būti ir erotiška sekso partnerė.

Būtent, R. Prince'as sako, kad kai kurie jo tiriamų subjektų atvirai prisipažino apie emocinius pamatus, dėl kurių jiems kyla polinkis mokėti už seksą. Vienas jų pasakė, kad šeimoje jis buvo nemylimas vaikas, taigi nusprendė tapti itin turtingu, kad galėtų gauti viską, ko nori.

„Žinoma, čia prisideda ir emocijos. Taip jau duota“, - sakė R. Prince'as.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Zvengiau is komentaru:) FTW!
Ziaurus tie bernai, kurie su betkokia miega... 0 savigarbos.
o nesliktu vaikinai kurie miega su bet kuom? kurie nugirdo merginas kad galetu jas isdulkint ? susireiksmine nuopisos jus est
slykstu tokios mergos
Taip taip,kartais pas geras mergas nueiti yra pigiau,nei savo bobą turėti:)))
elitinė prostitutė yra gerai, nes 1 - maža tikimybė, kad jos nešiojasi bacilas, yra labai švarios. 2. gyvenant su moterimi irgi yra išlaidų, todėl čia geriausias kainos ir kokybės santykis, jei nenori kurti šeimos. 3. Triukai, kurių jos moka - nepakartojami paprastų namų šeimininkių
Naujas komentaras