Kvailiausi įvairių šalių SEKSO įstatymai

 
6 komentarai
Kai kuriose pasaulio šalyse įvesti įstatymai sekso klausimais – juokas pro ašaras. Todėl tik naivuoliai gali manyti, kad tai, kas vyksta miegamajame tarp dviejų priešingos lyties atstovų – jų asmeninis reikalas.

Atvykę į kurią nors šalį ir nežinodami vietos įstatymų, galite patekti į labai nemalonią padėtį, kuri, geriausiu atveju, baigsis didele bauda.

Vašingtonas – be jokios išimties draudžiama santykiauti su nekalta mergina.

Vašingtonas – vienintelė leidžiama šioje valstijoje sekso poza – misionieriaus. Kitos pozos laikomos neteisėtos ir už jų nesilaikymą skiriama nuo 500 dolerių bauda.

Мinesota – vyrui draudžiamas seksas su žmona, jei nuo jo „neša“ česnako ar svogūno kvapas.

Juta – neleidžiama santykiauti su vyru tuo metu, kai jis vežamas į reanimaciją.

Pensilvanija – neleidžiama santykiauti su sunkvežimio vairuotoju jo mašinos viduje.

Pietinė Dakota – draudžiama atlikti lytinį aktą viešbutyje ant grindų.

Naujoji Meksika – santykiauti mašinoje pietų pertraukos metu leidžiama, jei jame yra užuolaidos ir draudžiama bet kuriais kitais atvejais.

Оklachoma – įstatymas draudžia masturbuotis žmogui, kuris stebi besimylinčius žmones mašinoje.

Моntana – draudžiama santykiauti namo kieme prieš patekant saulei.

Ilinojus – jei kuris nors iš partnerių bet kuriuo lytinio akto momentu pasakys „ne“, tai kitas partneris privalo sustoti. Antraip, seksas abipusiu susitarimu bus traktuojamas kaip išprievartavimas.

Vaiomingas – įstatymas draudžia mylėtis prie parduotuvės įėjimo.

Nevada – seksas be prezervatyvo – neteisėtas.

Оregonas - įstatymas draudžia keiktis sekso metu su žmona.

Nebraska – motelyje galima santykiauti tik švariais naktiniais marškiniais.

Аidacho – policininkai, pastebėję santykiaujančius mašinoje, prieš prieidami prie jų turi pasignalizuoti, paskui dvi minutes palaukti ir tik tada prieiti.

Аjova – vyrui sekso metu leidžiama išgerti tik tris gurkšnius alaus.

Kеntukis – moteriai draudžiama pasirodyti su maudymosi kostiumėliu važiuojamojoje kelio dalyje. Išimtis, jei ji lydima dviejų policininkų.

Kоnektikutas – draudžiama naudotis prezervatyvais.

Viskonsinas – draudžiamas viešas prezervatyvų pardavimas.

Kаlifornija – draudžiama prezervatyvų reklama.

Luiziana – moterims draudžiama pirkti prezervatyvus. Už šio įstatymo nesilaikymą numatyta didelė piniginė bauda.

Guamas – ten yra gana populiari vyrų „profesija“, kurios esmė tokia: vyras važinėja po kaimus ir „atiminėja“ merginų nekaltybes. Reikalas tas, kad vietos įstatymais nekalta mergina neturi teisės ištekėti.

Мičiganas – moteriai draudžiama kirptis plaukus be vyro leidimo.

Havajai – jei jūs sutiksite šioje egzotiškoje saloje savo svajonių moterį ir norėsite pasimylėti su ja, jokiu būdu nedarykite to, jei jums brangūs moters tėvai. Jei jūsų išrinktajai nėra dar 18 metų, tai jos tėvų laukia trijų metų laisvės atėmimas: už tai, kad jie išauklėjo „lengvabūdę“ dukterį.

Jei planuojate truputėlį paflirtuoti kavinėje, o paskui „pakabinti“ merginą, geriau to nedarykite, antraip, neišvengsite bėdos. Tam, kuris pasiūlys nepažįstamai moteriai pasimylėti gresia 180 Eurų bauda arba trys mėnesiai kalėjimo. O žiūrintys filmą, kuriame netrūksta sekso scenų, žinodami, kad dalyvaujantys tose scenose nedavė sutikimo žiūrėti, baudžiami iki dviejų metų laisvės atėmimo bausme.

Seksas viešose vietose ar po atviru dangumi nėra nusikalstama veika tik tuo atveju, jei žmogus turi motyvų teigti, kad jo niekas nematė.

Liverpulyje – legaliai aptarnauja pirkėjus nuogos pardavėjos.

Prieš vykdami į ten būtinai pasiimkite su savimi prezervatyvų atsargą. Todėl, kad čia nusipirkti jų – beveik neįmanoma. Šioje griežtai katalikiškoje vietoje naudotis prezervatyvais – draudžiama, todėl, suprantama, jie ir nepardavinėjami. Valdžios atstovų manymu, seksas reikalingas tik giminės pratęsimui.

Visur negražioms moterims šio miesto įstatymų leidėjai draudžia pasirodyti nuogoms pliažuose.

Palermo – tik gražioms moterims leidžiama būti pliaže visiškai nuogoms, o vyrams – ne. Paaiškinimas maždaug toks: „Vyriška anatomija net nesąmoningai kelia amoralų vaizdą.“ Ir tai – suprantama, ypač, kai aplink daug gražių moterų...

Тropėja – įstatymas byloja: „Storoms ir neišvaizdžioms moterims draudžiama nusirengusioms pasirodyti pliaže. Šia teise gali naudotis tik jaunos moterys, kurios nusipelnė demonstruoti moteriško kūno grožį.“ Žinoma, belieka užjausti policininkus, kuriems tenka šį įsakymą taikyti praktikoje.

Islamo įstatymuose rašoma: „Po sekso su avinėliu – mirtina nuodėmė panaudoti šį avinėlį maistui.“

Libanas – vyrams leidžiama turėti lytinių santykių su gyvūnais, jei jie – moteriškos lyties. Seksą su vyriškosios lyties gyvūnais turėję žmonės baudžiami mirties bausme.

Bahreinas – vyras – ginekologas gali apžiūrinėti moterų genitalijas tik per veidrodį.

Izraelis – viešbučio kambaryje draudžiama žiūrėti pornografinius filmus per kabelinę ar palydovinę televizijas. Jei būsite užklupti tai darant, numatyta bausmė – iki trijų metų laisvės atėmimas.

Kinija – jei pradėsite įdėmiai žiūrėti į apsirengusios moters kojas, jūsų laukia dideli nemalonumai. Tai laikoma įžeidimu ir pažeminimu, ir baudžiama keliomis dienomis kalėjimo.

Honkongas – žmona turi teisę užmušti vyrą, kuris jai buvo neištikimas, tačiau tai padaryti gali tik plikomis rankomis.

Indonezija – griežtai draudžiama masturbuotis.

Budapeštas – sekso partneriams leidžiama mylėtis tik tamsoje. Net jei jūs santykiaujate šviesoje, savo namuose, vistiek baudos neišvengsite. Intymus kontaktas draudžiamas net žvakių ar židinio šviesoje. Belieka paklausti: „O kas visa tai kontroliuoja?“

Greito fotografavimo kabinose draudžiama daryti savo fotografijas nuogiems. Tačiau galima apsinuoginus fotografuoti viršutinę ir apatinę kūno dalis atskirai. Todėl, jei verkiant reikia erotinių nuotraukų, nusifotografuokite atskirai, o paskui jas suklijuokite.

Таlinas – kategoriškai draudžiama žaisti šachmatais lytinio akto metu. Panašu, kad turima omeny kažkokia išskirtinė estų nacionalinė silpnybė ar ypatybė.

Įsimylėjusiems privalu tramdyti savo jausmus gatvėje, kur bučiuotis draudžiama. Įstatymų leidėjai įsitikinę, kad toks atviras jausmų demonstravimas gali privesti iki seksualinio palaidumo. Tokiais atvejais policininkams leidžiama bausti žmones. Tiesa, baudos dydis – nepranešamas.

Kаlifornija – katės ir šunys turi gauti specialų leidimą, jei nori turėti lytinį kontaktą. Suprantama, leidimai išrašomi gyvūnų šeimininkams.

Аliaska – įstatymu draudžiama šunims santykiauti miesto gatvėse.

Теchasas – įstatymai draudžia kiaulėms santykiauti oro uosto teritorijoje.

 
Komentarai (6)
Dauguma čia parašytų faktų nesąmonės arba turbūt buvo prieš kokį 50 metų
pasirodo ne tik lietuva yra bananu respublika :D
biškį per daug čia mitų rašo. vienas iš pvz kur atiminėja nekaltybes, nes draudžiama tekėti nekaltoms: http://boards.straightdope.com/sdmb/archive/index.php/t-76771.html
tai gal nuo intymiosios vietelės :D
įstatymai geri, bet spėju, kad jų niekas nesilaiko :D
pavadinimas : Kvailiausi įvairių šalių SEKSO įstatymai. įstatymas: Мičiganas – moteriai draudžiama kirptis plaukus be vyro leidimo. :DDD kur čia seksas? :D
Naujas komentaras